Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamówienie - Biała Koszulka, Czarna Koszulka, Kombinezon


104 odpowiedzi w tym temacie

#61 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 kwiecień 2021 - 20:02

To jest zwykła bluza ocieplana i nie ma nic wspólnego z Gabbą ani żadną inną która ma membranę chroniącą od wiatru ;)

 

no to Beskidbike wyjaśnił. Membrany na pewno nie ma. Ja o Gabbie mam lichą wiedzę. Jest ocieplana z jakąś hydrofobową powłoką i tyle. Ale wygląda na naprawdę solidną.



#62 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 16 kwiecień 2021 - 20:19

Ma powłokę dzięki której krople deszcze perłą się na powierzchni, co nie znaczy że nie przemaka. Po kilku praniach też ta powłoka schodzi i trzeba by ponownie impregnować, ale nie wiem czy jest sens. To coś jak powłoka DWR w ciuchach outdoor. Mam wrażenie że dzięki temu trochę lepiej też chroni od wiatru, za to gorzej oddycha (dopuki się nie spierze) 


  • bonobo lubi to

#63 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 17 kwiecień 2021 - 06:18

Ciekawie wygląda kombinezon, ciekawe czy robią jakieś ocieplane i z mocniejszego materiału do CX..

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

#64 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 kwiecień 2021 - 07:01

No robią, robią.

https://www.vergespo...lna/cyclocross/

Kombinezon to jest majstersztyk pod względem wygody. Szczerze polecam każdemu! Czekałem na niego przebierając nogami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#65 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 kwiecień 2021 - 17:47

Pierwsza recenzja:

 

wrażenia naprawdę bardzo dobre. U mnie rozmiar bluzy w sam raz. Dzisiaj prawie 2 godziny w temperaturze około 9-10 stopni, pod spodem sama potówka bezrękawnik - było komfortowo, nie zmarzłem, a miałem lekki trening. W dodatku około 10 minut jechałem w delikatnej mżawce, nie zmokłem. 

 

Spodenki również bardzo fajne, wkładka raczej typowo treningowa, ale na razie 2 godziny w pełnym komforcie. Zobaczymy jak sobie będzie radziła na dłuższych jazdach. 



#66 bymben

bymben
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 11:45

Hej, już odebrałem swoje zamówienie. Po pierwszej przymiarce wygląd na to, że z rozmiarem wstrzeliłem się idealnie. Teraz tylko pogoda potrzebna na przeprowadzenie prób.

 

Dziękuję bardzo za zorganizowanie tego zamówienia.



#67 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 kwiecień 2021 - 11:47

Świetnie, cieszę się i czekam na dalsze info! :) Również dzięki za udział! 



#68 MaRcIn30

MaRcIn30
  • Użytkownik
  • 440 postów
  • SkądPomorskie

Napisano 20 kwiecień 2021 - 13:59

Bluza jest świetna. Krój jest bardzo dopasowany, nic się nie podwija i nie odstaje.

Dziękuję za realizację 👍
  • bonobo lubi to

#69 vpablov

vpablov
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 20:11

U mnie również wszystko gra, spodenki super dopasowane.

Verge robi chyba najciaśniejsze m- ki , ze spodenek jakie użytkowałem.


  • bonobo lubi to

#70 Argi

Argi
  • Użytkownik
  • 494 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 20:20

Ja również jestem bardzo zadowolony, zarówno z bluzy jak i koszulki. Muszę przyznać, ze ciuchy są bardzo dopasowane i są to najbardziej przylegające 2XL jakie miałem. Koszulka nie wybaczy nawet najmniejszego "bojlerka"  :lol:

Dziękuję za organizację i polecam się na przyszłość.

 

P.S Bluza już po testach, pierwsze co zauważyłem to ładnie oddycha.


  • bonobo lubi to

#71 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 kwiecień 2021 - 20:26

Mam nadzieję, że nie są za ciasne. Ja wcześniej brałem L, a w tym roku M i faktycznie są ciaśniejsze, ale są ok.

Argi cieszę się, że jednak ubrania Cię pomieściły ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#72 Argi

Argi
  • Użytkownik
  • 494 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 22:01

Brzuszka niby nie mam, ale nie jestem typem "patyczaka", przy 194 wzrostu jakieś 112 - 115 w klatce 🙃

#73 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 21 kwiecień 2021 - 07:39

Jest dobrze

Po wyjęciu się przeraziłem, ale jak założyłem to poczułem się jak w drugiej skórze.

Rękawy idealne. Szerokość idealna, góra prawie opięta, w pasie jest zapas na mniej więcej 1-2kg bo teraz jeszcze bardziej spadłem. Jedyne co mogę się doczepić to dosyć ciasno pod pachami, coś mi tam przeszkadza, pewnie dlatego że zakładałem ją bezpośrednio na ciało.

Długość super, typowo kolarska, kończy się ciut pod pępkiem, tak jak powinna.

Materiał jak z gumy, rozciąga się we wszystkie strony.

Fajny zakup.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

#74 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 kwiecień 2021 - 07:45

U mnie było podobnie, też przy pierwszym założeniu lekko mnie ciągnęło gdzieś pod pachą, przy ramieniu, ale to była wina delikatnie przekręconego rękawa. Rękawy są dość ciasne, dlatego trzeba je sobie dobrze ułożyć. 

 

Cieszę się, że kolejna osoba zadowolona, bo jak zawsze przy organizacji zamówienia, jest lekka trema :)



#75 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 21 kwiecień 2021 - 07:49

Ciekawe jak będzie w praniu, po setnym praniu. Najbardziej mi zależało na tym, żeby rękawy były nie za długie, nie za krótkie, i żeby całość była dobrze dopasowana, żeby się nie robiła fałda z materiału na brzuchu.

W razie czego powtarzam wymiary 191 @ 74kg. Rozmiar L.


To teraz zacznę analizować rozmiary kombinezonów CX bo na jesień będzie potrzebny.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  • bonobo lubi to

#76 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 kwiecień 2021 - 12:39

U mnie wczoraj spodnie wypróbowane na ustawce, łącznie 110 km, 3 godziny, na mój tyłek i do mojego siodła dają radę, w szczególności wkładka.



#77 vpablov

vpablov
  • Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 17:55

Ja dzisiaj testowałem zestaw - krótkie spodenki + bluza.

Warunki na testy idealne, temperatura od 6 do 12 stopni , wiatr 25km/h, czas 4 h.

 Zacznę od spodenek- wkładka fajnie dolega , tak jak pisałem wcześniej, są mocno dopasowane.

Dla osób lubiących spodenki, zaczynające się tuż przed kolanem , mogą być krótkie.

Wkładka bardzo wygodna dla mojej d..y

 

Bluza , pod spodem miałem ubraną długą koszulkę termiczną.

Jak na bluzę bez membrany, całkiem dobrze poradziła sobie z przewiewaniem.

Podjazdy robiłem mocniej, oddychanie również na dobrym poziomie.

Krój jednak mógłby być lepiej zrobiony, przede wszystkim, przód krótszy.

Ale porównuje do Sportfula fiandre, w którym jest to zrobione idealnie.

  Podjąłem dobrą decyzję, odpuszczając w tym roku zamówienie z Raso.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zamówienia. Dzięki

 

 

 



#78 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 kwiecień 2021 - 18:48

Dzięki za recenzję! Co do długości nogawek, zwracam uwagę, że spodenki są w wersji wydłużanej :) gdyby nie to, byłyby o jakieś 2-3 cm krótsze. Dla mnie ta długość jest idealna, a nogi mam raczej ponadnormatywnie długie.


  • vpablov lubi to

#79 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 24 sierpień 2021 - 10:44

Dzień dobry.

Czy ktoś byłby chętny na zamówienie kombinezonu przełajowego? Zimowy materiał, długi rękaw, krótka nogawka?

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

#80 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 listopad 2021 - 12:34

 

Koszulki i bluza:

 

IMG-8091.jpg

 
 
 
 
 
 
 
IMG-8089.jpg
 

 

 

Biel ostatnio najbardziej mi odpowiada latem na rowerze i super wychodzi na zdjęciach z wyścigów, w dodatku doskonale pasuje i do spodenek czarnych i do granatowych oraz do antracytowych - dlatego zamierzam zorganizować zamówienie na białe koszulki, takie jakie były realizowane w tym roku. 

 

Dokładnie taki sam projekt albo z drobnymi różnicami, np. logo w granacie zamiast szarego albo logo zamiast na piersi to na rękawkach - dwóch albo jednym - do uzgodnienia. Dla mnie te dwie tegoroczne koszulki to jest prawdziwy cymes.

 

Są chętni? 


  • hi_im_krzysiu lubi to



Dodaj odpowiedź