Skocz do zawartości


Zdjęcie

Specialized Roubaix 2021 Sport, R.54


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 kwiecień 2022 - 09:15

ja mam Sticky Kush Galaxy, Sagan ma chyba inną



#42 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 29 kwiecień 2022 - 09:38

z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością Sagan miał taki sam wpływ na wybór owijki, jak Lewandowski ma na wybór butów do gry w piłkę

Lol xD ale przykład to wspaniały po prostu. 

 

Akurat piłkarze grają w czym chcą, sami wybierają obuwie, często od własnego sponsora (którego, zaskoczenie, sobie wybierają). 

 

Owijki w wielu przypadkach też są indywidualną sprawą, mówił to Kwiato w jakimś wywiadzie, że mogą dobierać. Jak czytałem prezentację pierwszego mistrzowskiego roweru Alaphilippe, to tam też było zaznaczone, że on lubi akurat tę Supacaza i taką ma zamontowaną, a część Quick Stepu lata z owijką PRO. I Sagan za czasów Tinkoffa właśnie miał indywidualną owijkę Supacaza. 

 

ja mam Sticky Kush Galaxy, Sagan ma chyba inną

Super Sticky Kush, chyba że zmienił.



#43 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 kwiecień 2022 - 10:06

xD no tak i to wszystko wiemy my z internetu kto sobie co wybrał i akurat chwali, a kto robi reklamę sponsorowi. 

 

Sponsora - zaskoczenie - zawsze się wybiera ;D z reguły tego, który oferuje najlepsze warunki. No chyba, że wybór, z racji liczby propozycji, ogranicza się do jednego.  

 

Z tymi butami to oczywiście pewnie mają wybór, pod warunkiem, że to flagowy / jeden z flagowych modeli z oferty danego producenta w ramach umowy sponsorskiej zawartej na X miesięcy / sezonów. Ale przykład może rzeczywiście nie był idealny, bo buty dla piłkarza mają decydujący wpływ na wygodę, kontrolę, każda stopa jest inna. Nie zdziwiłbym się, gdyby mieli te buty szyte, profilowane pod siebie. 

 

Myślę, że w tym aliansie ściera się zadowolenie z produktu z warunkami finansowymi, a zachwianie tej równowagi szybko mogłoby doprowadzić do tego, że coś innego znalazłoby się na kierownicy danego zawodnika. 

 

Ale odchodzimy od tematu, zgadzam się, że jest spoko. Ja też mam zawiniętą super sticky kush. 



#44 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2199 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 kwiecień 2022 - 12:52

Byłbym mocno zaskoczony gdyby czołowi piłkarze grali w butach se sklepu. Gdybam że są szyte na miarę i tylko udają sklepowe :)

Zobaczcie reprezentację, wszystko od skarpetek do torby sportowej od sponsora reprezentacji a buty każdy ma już własne. Śmiesznie trochę to wygląda na boisku.
  • bonobo lubi to

#45 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 styczeń 2023 - 17:31

Nowa korba, nowe opony :) 

foty na szybko już po zmroku bo polowałem na zimorodka, a jutro ma cały dzień lać

MG-0623-De-Noise-AI-standard.jpg

MG-0625-De-Noise-AI-standard.jpg

MG-0627-De-Noise-AI-standard.jpg