Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katowice stała ustawka - każda sucha niedziela godzina 10:00


180 odpowiedzi w tym temacie

#1 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 kwiecień 2011 - 20:31

Katowice stała ustawka - każda sucha niedziela godzina 10:00 Rynek – Teatr.

Ustawka jest tak dla amatorów ostrych treningów jak i osób chcących przejechać wspólnie trasę w tempie nie koniecznie sportowym.
Spotykamy się wyłaniamy dwie grupy mocniejszą oraz słabszą i jazda.
Ostry trening średnia od około 30km/h wzwyż – zawodnicy, ambitni amatorzy etc…
Spokojna jazda średnia ok. 25km/h – wszyscy którzy kochają kolarstwo szosowe.

Trasy można proponować wcześniej z podaniem przebiegu np. za pomocą portalu http://www.bikemap.net
lub innego podobnego.

Macie propozycje, co do innych zasad piszcie, zmodyfikuje post otwierający.

-Wszystko dogra się z czasem.

-Bardzo proszę pisać na temat

Pozdrawiam
Grzegorz

#2 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 kwiecień 2011 - 20:43

Ustawka niedziela 1 maja 2011

Pierwsza wspólna jazda 25.04.2011 wypadła dla mnie idealnie.
Na 1 maja z zapowiedzi nie będzie sporej części mocnej grupy z ostatniej jazdy..

Sam stawiam się na 1 go maja z dwiema dziewczynami, tempo średnie naszego trio oscylować będzie około 25 km/h.
W związku z tym zapraszam wszystkich nie wyczynowców na dołączenie się do naszej trójki.
Dalsze koleżanki bardzo mile widziane, wszyscy rozpoczynający sezon również.

Rozkręćmy ten interes!

Pozdrawiam
Grzegorz

#3 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 25 kwiecień 2011 - 21:24

Oo i to mi się podoba, podział na grupy według zaawansowania :) Chętnie dołączę 1 maja

#4 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 25 kwiecień 2011 - 21:37

Ja również będe :)

#5 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 25 kwiecień 2011 - 21:39

Mnie niestety nie będzie 1. maja, ale 3. można się ustawić na jakąś stóweczkę. Tylko nie wiem, czy taką opcję ogłaszać tutaj, czy w poprzednim wątku :)

#6 viego

viego
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądChorzów

Napisano 25 kwiecień 2011 - 21:42

Ja również chętnie się z Wami przejadę :)

#7 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2011 - 15:03

Są już jakieś propozycje na niedzielną trasę? Najlepiej jakby przelatywała przez Tychy :D Ale jeśli nie to mogę spokojnie dojechać do Katowic nie ma problemu

#8 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2011 - 15:37

na 1. maja się zbytnio nie nakręcaj z jakąś szaloną jazdą, bo niestety większość nie może.

#9 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 kwiecień 2011 - 15:48

Może coś takiego bardzo klasycznego dla grupy tych wolniejszych?

http://www.bikemap.net/route/931913

Kierunek odwrotny do zegara.

Co do tempa to rzeczywiście z moim mieszanym teamem średnia raczej ok. 25 km/h

#10 chamsin

chamsin
  • Użytkownik
  • 223 postów
  • Skądkatowice

Napisano 26 kwiecień 2011 - 17:36

OssO no i to mi sie podoba ten podzial na grupy.ja niestety naleze do slabszych rowerzystow Checi sa ale cialo odmawia :cry: No coz nie kazdy jest liderem slabsi tez musza byc co by ci silniejsi mieli z kim wygrywac :-P Tylko oby ten podzial na grupy chwycil tzn by bylo nas tylu by mozna to podzielic.Ja 1 nie bede mogl musze byc w pracy ale 3 jak najbardziej.jesli ktos by reflektowal na mniej wyczynowa jazde to ja chetnie

#11 imp

imp
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 26 kwiecień 2011 - 19:23

trasa super:) czesto tamtymi stronami jezdze, Chamsin to jest nas juz dwóch :) ja w poniedzialek odpadlem w dabrowie, zaluje, ale wiem ze mialbym ciezko wrocic w takim tempie jak jechala pozostała ekipa, dlatego ta slabsza grupa mysle ze tez bedzie miala miejsce bytu, dzisiaj moj kumpel kupil rower takze doszla kolejna szosowa dusza:)

#12 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2011 - 19:28

Ja z chęcią z oboma grupami pojeżdżę, w zależności od samopoczucia i atrakcyjności trasy :)

#13 Nihonjin.Adik

Nihonjin.Adik
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 26 kwiecień 2011 - 19:56

W zeszły weekend prawie identyczną trasę zaliczyłem - jedynie z pominięciem Wyr. W Łaziskach od strony Orzesza są ciekawe podjazdy ^^

#14 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2011 - 19:57

czonk86 to zapraszam to tej zaawansowanej bo jak na razie wszyscy chętni do drugiej grupy :)

#15 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2011 - 19:59

wiem, wiem... tylko 30. kwietnia i 1. jestem na zawodach. Może na 3. dojdę do siebie. Potem już w niedziele normalnie jeżdżę.

#16 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 26 kwiecień 2011 - 20:00

Ja polece w tej szybszej :) W sumie szkoda ze nie jest to jedna grupa,bo im większy peletonik tym przyjemniej..

#17 bialko

bialko
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 26 kwiecień 2011 - 20:00

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, ale czytam je już od dłuższego czasu:P

Jak widać mieszkam w rudzie śląskiej ale chętnie wziąłbym udział w takiej ustawce (u siebie jeżdżę z kolega, kto wie może on tez się skusi:P). Oboje jeździmy tempem około 27-30km/h wiec myślę nadawalibyśmy się na ta szybszą grupę ( w grupie jedzie się szybciej).

#18 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2011 - 20:05

Szybciej, szybciej, póki nie wlecisz w dziursko :)

#19 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 27 kwiecień 2011 - 03:23

ja wczoraj dopadłem skuter i okazało się, że jechał tą samą trasą co ja więc pykałem sobie za nim 45 km/h przez jakieś 15 km i było to bardzo przyjemne, chłopak na skuterze miał dość szerokie plecy więc skutecznie ochraniał od wiatru... super sprawa taki drafting, ale fakt, że dość niebezpieczne, jak się nie zna asfaltu to nie ma co ryzykować, bo siedząc komuś na kole dziur nie widać.

#20 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 kwiecień 2011 - 13:04

Łukasz W, na niedzielę masz już do szybszej grupy MTBikerra, pewnie jeszcze ktoś podjedzie, też bym się zabrał ale ustaliłem że jadę z dziewczynami.
Jest was już przynajmniej dwóch. Jechałem z MTBikerrem na Pilicę i jeśli on przy Tobie wymięknie to powinieneś zmienić forum i jeździć z zawodowcami, zbierają się co niedziela w Grodźcu, tak słyszałem.
Trasę masz podaną a jeśli nie pasuje ustalcie w szybszej grupie w niedzielę własną, to przecież nie problem.
Nie wiem jak inni ale osobiście postuluję abyś przestał już wypisywać gdzie byłeś i co robiłeś na rowerze, może masz jakiegoś bloga podaj link to chętnie poczytamy, tu chyba nie miejsce na to.
Przyjedź, pojedź z nami i sprawa ostatecznie się wyjaśni.
Pozdrawiam Cię.
Grzegorz



Dodaj odpowiedź