Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katowice stała ustawka - każda sucha niedziela godzina 10:00


180 odpowiedzi w tym temacie

#21 chamsin

chamsin
  • Użytkownik
  • 223 postów
  • Skądkatowice

Napisano 27 kwiecień 2011 - 14:50

Lukasz W polecam Grodziec (dzielnica Bedzina)zawsze w niedziele o godzinie 10 zbiera sie dosc pokazna ekipa szosowcow( byli zawodnicy i zawzieci amatorzy).Trasa zawsze ta sama, albo w strone Ogrodzienca-Pilica albo w druga na Tarnowskie gory.Grodziec to mala miescina rynek i dosc pokazny kosciol na rynku. Jak dojedziesz do rynku to kieruj sie w strone Bedzina, jakies sto, dwiescie metrow od kosciola(glowna groga z gorki) w strone Bedzina, zamku, targu(tak pytaj)po prawej stronie zbiera sie powyzsza ekipa.Pojedz tam i pokaz im gdzie raki zimuja.Pisze to bez przekasu.Jak pojedziesz raz i bedzie Ci to odpowiadac to masz towarzystwo na dlugie lata a z tego co wiem to i w gory chlopaki sie umawiaja.Powodzenia

#22 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2011 - 08:08

Zabiorę się z Wami w niedzielę :) Trasa mi odpowiada, zobaczymy jak się będzie współpracowało z MTBikerem :)

#23 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 28 kwiecień 2011 - 11:39

Ja też wstępnie jestem chętny na wypad w niedzielę, także dopisuję się do listy. Wiem, że dużo sapałem na temat Pylicy, a w końcu mnie nie było, ale niestety pewnych zdarzeń nie da się przewidzieć...

#24 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:21

Łukasz W., no to widze że będzie fajnie :) Sorry za wcześniejsze "naskoczenie" na Cb jakoś mnie tak poniosło ^^ Znajdźmy wiecej osób do szybszej grupy,bo w 2 to tak,no.. :D

#25 kriss

kriss
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Skądkatowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 13:59

Witam
Jadę w sobotę to Złotego Stoku ale myślę w niedziele warto też pojeździć dołączyłbym w okolicach Halemby lub Chudowa

#26 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2011 - 15:07

Nie chciałbym mieszać, ale czy zrobiłoby to dużą różnicę gdybyśmy w tą niedzielę spotkali się o godzinie 11, a nie 10? O 8 rano wracam z pracy a jeszcze trzeba zjeść i dojechać do Kato... Jeśli nie dad rady to zobacze może jakoś się wyrobię, ale fajnie by było o 11 jeśli nikt nie ma nic przeciwko...?

#27 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 17:13

Ja nie mam nic przeciwko,tylko tak jak kolega,będe po złotym stoku,po wyścigu,więc nie wiem jak z formą ^^

#28 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 19:33

Nie mieszajmy od początku 10:00 jest terminem stałym, natomiast nie widzę przeszkód abyście sami się dograli.

#29 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 29 kwiecień 2011 - 14:17

Załatwiłem sobie podmiankę więc będę na 100% o ile będzie pogoda. Miejsce zbiórki to ten teatr koło ul. Korfantego?

#30 chamsin

chamsin
  • Użytkownik
  • 223 postów
  • Skądkatowice

Napisano 29 kwiecień 2011 - 18:16

Tak dokladnie w rynku

#31 Nihonjin.Adik

Nihonjin.Adik
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 30 kwiecień 2011 - 19:51

W razie "suchości" wypad aktualny? Bo prognoza niezbyt korzystna :( :(

#32 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 30 kwiecień 2011 - 21:26

No nie za dobrze to wygląda, jak rano będzie padać, to nie przyjadę..:(

#33 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 01 maj 2011 - 06:48

Możliwe opady, ale lekkie, przelotne, temp. ok. 16 stopni. Myślę, że można zaryzykować, jakiejś wielkiej ulewy napewno nie będzie... Tylko żeby się nie okazało, że będę sam.

#34 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 01 maj 2011 - 08:11

Mokro, kropi nas nie ma

#35 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 01 maj 2011 - 11:21

Byłem tylko ja i kolega Nihonjin.Adik. Warunek był, że ustawka się odbywa jak jest sucho więc nie dziwię się, że nikt nie przyjechał. Ja też się wahałem, ale jak wyjeżdżałem z domu to jeszcze nie padało. Potem już nie chciałem przerywać treningu, i w efekcie przemokłem totalnie, ale trening zrobiony. Czasem trzeba jeździć też w takich ciężkich warunkach żeby potem docenić jazdę w ciepełku i słońcu :) Na następne dni pogoda jeszcze gorsza więc chyba nie ma sensu się na razie umawiać. Chyba że jutro... Bo od wtorku ma już lać na maksa.

#36 Nihonjin.Adik

Nihonjin.Adik
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 01 maj 2011 - 11:26

Ja żyję...!!!! :mrgreen: Od Łazisk była taka ulewa, że masakra... Łukasz W. przez Twoje tempo będę miał jutro zakwasy :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam, dzięki za jazdę.

#37 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 01 maj 2011 - 11:30

Sprawdziłem dokładnie prognozę i wygląda na to, że jutro jest ostatni nadający się do jazdy dzień (brak deszczu i ok. 10 stopni), a od wtorku zapowiadają nawet śnieg (!). To co jakaś ustawka jutro? Kto chętny?

#38 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2011 - 12:09

W niedzielę kręcimy jakieś 120-140km?

#39 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 03 maj 2011 - 12:24

Mnie 8 maja nie będzie :-(

Jak widzę ustawka zadziałała! Nawet przy deszczu 1 maja zebrali się zapaleńcy do jazdy, podziwiam.

#40 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 04 maj 2011 - 07:40

Ja jak najbardziej jestem chętny, im więcej ludzi tym lepiej, byle pogoda dopisała



Dodaj odpowiedź