Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi Szosowe KATOWICE w każdą środe !


219 odpowiedzi w tym temacie

#201 imp

imp
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 10 lipiec 2011 - 18:23

trasa jest tu
http://www.sports-tr...d0kn48udqkf08qq

Moze mnie ktos oswiecic jak w tym linku mam szukac trasy :shock: :?:


no to jest zapis treningu po tej trasie, zaznaczona jest pomaranczowym kolorem

#202 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 lipiec 2011 - 18:59

chamsin umówmy się na wtorek to przejedziemy razem i Ci pokaże jak wygląda ta trasa i po problemie. Na środe mam za duże ambicje aby trzymać tyły. We wtorek i tak tam jadę z koleżanką, niestety żoną :cry: , więc nie będzie to żaden problem kondycyjny dla Ciebie

#203 chamsin

chamsin
  • Użytkownik
  • 223 postów
  • Skądkatowice

Napisano 10 lipiec 2011 - 21:05

Niestety wtorek odpada jestem w pracy :-/ ale spoko traske przejechalem sobie na spokojnie w sobote troche sie zgubilem na tej waskiej drodze za Wyrami Juz zw zasadzie przy Podlesiu ale w sumie trafilem.a jeszcze jedno czy w Mikolowie sa jakies rundy?

#204 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2011 - 21:09

Są, ale jak ktoś ma trochę gorszą dyspozycję, to omijamy je i od razu za podjazdem tniemy koło kościółka na wyry.

#205 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 11 lipiec 2011 - 12:31

W tą środę pojawiam się na treningu, trzeba się wziąść za siebie i zacząć jeździć w grupie. :-)

#206 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2011 - 14:10

ja też będę, bo żaden trening nie da mi tyle co te środowe ściganie :)

#207 Micha³Kucewicz

Micha³Kucewicz
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądBytom

Napisano 12 lipiec 2011 - 07:52

Panowie zapowiada się super pogoda na jutro :) Fotki z startu/mety będą zobaczymy jak na trasie dało by się załatwić auto ale trzeba by było jakąś $ na paliwo.
Swoją drogą po treningu idziemy pogadać do :
http://www.facebook....163781793669515
Pogadać o treningu i jak ktoś coś chce się dowiedzieć to tam może. Mamy także tam taniej także zapraszam wszystkich :)

#208 howard

howard
  • Użytkownik
  • 135 postów
  • SkądKatosy

Napisano 12 lipiec 2011 - 08:43

Zamierzam się stawić poraz pierwszy. Objechac w miare na spokojnie i zobaczyć czy mi się spodoba, tym bardziej że trasa na odcinku Mikołów-Wyry dla mnie praktycznie nie znana. :-P

#209 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 lipiec 2011 - 12:22

Ostatnio nie miałem jakoś dostępu do forum więc nie będę poruszać poprzednich wątków. Fakty są takie, że dzieje się sporo i jest naprawdę super. Powoli tworzymy pewnego rodzaju szeroki konkretny krąg kolarzy oraz kibiców z całej polski i nie tylko (są z Nami kolarze z Francji, Hiszpanii, Belgii, Holandii ). Praca podczas IC jest coraz bardziej widoczna i ułożona. Widać pracę kolarzy, którzy jeżdżą " drużynowo " i wzajemnie sobie pomagają. Tak więc rusza nowy projekt !!! UWAGA łączymy się w drużyny ( max 5 kolarzy na razie ) Dzięki temu będzie ciekawiej bo wejdą zorganizowane pociągi, gonitwy itp. Można się dogadać w drużynie, że np. zależy zawodnikom na tym by być z przodu od jakiegoś momentu albo żeby zaatakować, zrobić duże tempo po premii albo przed. Pomysłów jest mnóstwo tak jak to jest w normalnym wyścigowym peletonie. Zapraszam wszystkich na facebook. Jeśli nie macie konta na " fb " to bardzo zachęcam, aby jednak założyć. Ułatwi Nam to zabawę. Jeśli nie przepadacie za takimi portalami to pamiętajcie, że możecie zrobić sobie konto praktycznie tylko po to by korzystać z profilu Infrasettimanale Classico. Sam profil to nie tylko sprawy dotyczące IC to również ciekawe zdjęcia, filmy ekip zawodowych lub informacje o kolarzach, którzy biorą udział w IC. Do tego zrzesza on ludzi, będących w IC i możemy się dokładniej i łatwiej poznać jak i oczywiście dogadywać się co do taktyki i wyżej wspomnianych drużyn IC. JUŻ JUTRO ZAPRASZAM WRAZ Z MICHAŁEM NA ŚWIETNĄ JAZDĘ !!!

#210 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 lipiec 2011 - 12:48

PatrykGruszka, ja tylko jedna uwaga, byłem z Wami na drugim treningu i wybieram się jutro. Nie zapominajcie że jedziemy w normalnym ruchu. Tyle razy ile grupa przejeżdżała na czerwonym to była mała przesada. OK jak czerwone jest na pasach gdzieś na jakimś "zadupiu" i nikt nie przechodzi, nic nie jedzie, to jeszcze można przymknąć oko. Ale przejazd na czerwonym przez czteropasmową drogę Mikołów-Tychy to bardzo niebezpieczna "zabawa". Możecie stwierdzić że jestem przewrażliwiony itd, itp ale pamiętajcie o jednym swoim zachowaniem "budujemy" wizerunek kolarza szosowego. Taką opinię buduje się latami a psuje jednym zamachem.

pozdr

#211 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 lipiec 2011 - 13:24

Zgadzam się z Tobą pełni. Czasem niestety znajdzie się ktoś kto jednak przejedzie. Musimy pamiętać, że jedziemy grupą i to, że jak jedna dwie osoby przejadą to nie znaczy, że 30 za Nim pojedzie. Tak być nie może. To samo tyczy się wjazdu do centrum zwłaszcza od momentu wyjazdu z paderewy ( zakręt w lewo przy kościele ) jak do tej pory nikt nie odjedzie znacznie to jedziemy całą grupą spokojnie według przepisów aż do skrzyżowania na moniuszki, gdzie stajemy zawsze bez względu na to czy jest czerwone czy zielone i ruszamy dopiero na kolejny zielonym. Ścigamy się dopiero po przejeździe przez tory żeby nikomu nic się nie stało na torach bo są bardzo dziurawe. Super, że będziesz znowu ;)

#212 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 lipiec 2011 - 15:29

na profilu facebook są spore nowości dodane aktualnie. Zapraszam do zapoznania się z drużynami IC

#213 romekk

romekk
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • SkądBieruń

Napisano 12 lipiec 2011 - 16:27

Będzie ktoś tak uprzejmy i zrzuci tracka trasy w formacie "przyswajalnym" przez garmina (np. gpx)? Chciałbym wiedzieć jak jechać jak wszyscy już znikną z pola widzenia...

#214 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 lipiec 2011 - 17:02

Od Zarzecza aż do finiszu na Mickiewicza i bez pierwszej rundy w Mikołowie:
http://www.voila.pl/206/ogbzl/

#215 Damiano

Damiano
  • Użytkownik
  • 321 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 13 lipiec 2011 - 21:39

No to pora na pierwsze odczucia bo dzisiejszym i zarazem moim pierwszym IC (byłem w koszulce QuickStep'u).
Dziś 13ty i jeszcze przed odjazdem upadł mi kask z okularami, które się rozleciały..
Wygląda na to że przyjechałem chyba w ostatniej lub przedostatniej grupce i byłem troche zaskoczony, że tylu chłopaków jest juz na mecie, przy czym chyba większość robiła rundy w mikołowie. Po cichu miałem nadzieje na lepszy "rezultat" ;-)
Nie spodziewałem się, ze do mikołowa jest tyle podjazdów. Przez to zapłaciłem niezłe frycowe bo gdy czołówka przyspieszyła, chciałem ją dogonić. I gdy prawie dochodziłem to zaczął się podjazd, na którym oczywiście spuchłem :-P
Z dobra połowę trasy jechałem chyba na 90% mozliwości.
Nie wiem jak to jest w innych grupach, ale w katowicach to z 4 razy przejezdzałem na czerwonym świetle. Inni przejeżdżali to ja też. Wiem, że to mnie nie usprawiedliwia, ale tak chyba nie powinno być bo te 3 min dłużej i tak by nam nic nie dały.

Było cięzko i nie pamiętam kiedy się tak ujechałem:) Powrót do Dąbrowy pociągiem.
Może jeszcze wpadne do katowic na IC :-D
Średnia wyszła mi 30km/h i zjawiłem sie na mecie koło 20:05.

#216 Micha³Kucewicz

Micha³Kucewicz
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądBytom

Napisano 06 sierpień 2011 - 20:07

Witajcie,
Widzę, że dawno nikt nic nie pisał. Ci którzy już byli na IC wiedzą jak to wygląda,a Ci którzy nie byli powinni przyjechać.
W najbliższą środę będzie mała niespodzianka dla uczestników więc tym bardziej warto będzie uczestniczyć :)
Zapraszam na profil Facebook:
http://www.facebook....198617890184905

#217 Micha³Kucewicz

Micha³Kucewicz
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądBytom

Napisano 05 wrzesień 2011 - 14:49

W najbliższą środę gruba impreza z nagrodami i finiszem na MARIACKIEJ z koncertami na koniec specjalnie dla Nas kolarzy!!!
http://www.facebook....270496369646724


Zapraszam kolarzy i nie tylko dla każdego znajdzie się coś ciekawego

Start jak zawsze z Mickiewicza o 18 !
Na Mariackiej od 18 już będzie się działo !

#218 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 01 październik 2011 - 21:21

Od 2 października jeździmy w niedzielę o 11-tej, więcej szczegółów na
http://www.facebook....198617890184905

#219 dajcie mi góry

dajcie mi góry
  • Użytkownik
  • 129 postów
  • SkądKatowice

Napisano 09 październik 2011 - 09:12

jeździcie dalej tą samą trasę, czy z racji na więcej czasu, bo niedziela jedziecie więcej?

#220 OssO

OssO
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • SkądKatowice

Napisano 09 październik 2011 - 09:19

Teraz inne trasy, około 140km.
Wszystko masz na Facebooku



Dodaj odpowiedź