Skocz do zawartości


Zdjęcie

Torba podsiodłowa


263 odpowiedzi w tym temacie

#41 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 styczeń 2013 - 16:45

Zgadzam się, Mondopack też jest ciekawy. W ogóle produkty Topeaka są w ogromnej większości bardzo udane.

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#42 CuoreRosso

CuoreRosso
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 luty 2013 - 09:12

Kupiłem SKS Race Bag XS.
Waga: 132 g
Pojemność: 0,5 L
Uderza jakość wykonania. Bardzo solidna torba. Sprytny system mocowania (kliknij) Nic nie lata, nie obija się, nie "koleboce".


foto 1

foto 2

foto 3

foto 4

Spokojnie zmieszczą się dwie dętki, klucze, telefon i jakaś chusteczka. Myślę, że do szosy nie ma potrzeby kupować większej. Choć Velominati i tak wiedzą swoje :-)

#43 xtremesystems

xtremesystems
  • Użytkownik
  • 159 postów
  • Skądxxx

Napisano 23 marzec 2013 - 10:10

a ja zaopatrzylem sie w narzedziówke z lidla. zamiast placic gruba kase za markowe podsiodlowki uzylem tej narzedziowki jako torby.


Dołączona grafika

#44 Gosc_RafalPolo_*

Gosc_RafalPolo_*
  • Gość

Napisano 23 marzec 2013 - 10:31

też sobie ja kupiłem, ale przerzuciłem do drugiego roweru. Za mała dla mnie bo dętka,łatki,multitool,telefon,lampka na przód i już mi się nie mieściły batony ;)
No i trochę mi szkoda bo mi się na prawdę podobała w szosówce, na plus sztywność i ładna.

#45 xtremesystems

xtremesystems
  • Użytkownik
  • 159 postów
  • Skądxxx

Napisano 23 marzec 2013 - 10:46

dla mnie w sam raz . kupilem dwie i bede przekladal miedzy rowerami

tylko trzeba z glową zapakowac


pierwsze przerobilem multitool . ze woze tylko tą plaska czesc (ale powkrecalem klucze ktore mi pasują .
dentka , rekawiczka do zabawy z lancuchem, foliówka , chusteczki , dwie lyzki,baton, i mam jeszcze miejsce na klucze i dosypke do bidonu.

#46 Madman'87

Madman'87
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądTOS

Napisano 26 marzec 2013 - 13:30

Mógłby ktoś wrzucić fotkę jak ta torba z lidla wygląda na rowerze? Zastanawiam się czy sobie takiej nie sprawić.

#47 Gosc_RafalPolo_*

Gosc_RafalPolo_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2013 - 15:24

tutaj trzecia fotka.
Wygląda bardzo schludnie według mnie, ale dla mnie trochę za mała.

#48 elcidx

elcidx
  • Użytkownik
  • 662 postów
  • Skądłódzkie, Rawski-Tomaszowski

Napisano 26 marzec 2013 - 15:47

Za mała? A to nie jest litrowa?

Mój rower własnej roboty Stealth Cx Homemade :)


#49 Gosc_RafalPolo_*

Gosc_RafalPolo_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2013 - 16:00

za mała to subiektywne odczucie, po prostu wszystkie graty mi tam nie wchodzą.
Ona jest, dość sztywna,przez co ciężko tam wsadzić więcej rzeczy niż jej pojemność :)
A ile ma, to nie wiem, nie mam już do niej opakowania.

#50 Madman'87

Madman'87
  • Użytkownik
  • 67 postów
  • SkądTOS

Napisano 26 marzec 2013 - 16:47

Jak na moje oko to wydaje się spora. A wygląda całkiem nieźle. Chyba trzeba będzie się wybrać do lidla. :-)

#51 elcidx

elcidx
  • Użytkownik
  • 662 postów
  • Skądłódzkie, Rawski-Tomaszowski

Napisano 26 marzec 2013 - 18:29

A jak by ktoś zastanawiał się nad wyborem zefal iron pack, to tutaj proszę taka szybka prezentacja którą zrobiłem dla użytkownika innego forum.

Mój rower własnej roboty Stealth Cx Homemade :)


#52 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 27 marzec 2013 - 19:20

A jak by ktoś zastanawiał się nad wyborem zefal iron pack, to tutaj proszę taka szybka prezentacja którą zrobiłem dla użytkownika innego forum.


Rzeczywiscie widac solidna konstrukcja, dla mnie troche duza gabarytowo bo nie woze ze soba mini serwisu, ale widac Zefal potrafi robic tez dobre rzeczy ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#53 Canyon990

Canyon990
  • Użytkownik
  • 184 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 12:06

Ta Zefala trochę nie pasuje kształtem i jest sztywna, a dla mnie to minus.

Sam zamówiłem Lezyne M-Caddy, czekam na listonosza i wtedy powiem co i jak z nią.

#54 elcidx

elcidx
  • Użytkownik
  • 662 postów
  • Skądłódzkie, Rawski-Tomaszowski

Napisano 28 marzec 2013 - 13:55

Sztywność to moim zdaniem zaleta, nic nie lata, jeśli ma się mało rzeczy nie trzeba nic kompresować.
A kształt idealny do szosy, nie zawadza się nogami, idealnie pasuje pod siodło. Ja nie widzę minusów.

Mój rower własnej roboty Stealth Cx Homemade :)


#55 B25CX

B25CX
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądWLKP

Napisano 09 kwiecień 2013 - 22:14

Jaką polecacie torbę, żebym mógł zmieścić w niej pompkę, dętki i klucze ?

Najlepiej jak najtańszą.

#56 Radello

Radello
  • Użytkownik
  • 614 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 kwiecień 2013 - 22:44

Chyba ciężko będzie znaleźć tak dużą torebkę podsiodłową, żeby zmieściła się tam pompka, chyba że mówimy o pompce na naboje CO2. Pozostaje pompka z mocowaniem do ramy albo kieszonki, no bo przecież nie założysz trójkątnej torby na ramę ;-)

http://www.radello.pl - odżywki Dextro Energy / Honey Stinger / Huma Gel / Nuun, kosmetyki Sportsbalm / Bodyglide - bezpośrednio od dystrybutora/importera


#57 B25CX

B25CX
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądWLKP

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:50

Niczego nie założę na ramę bo nie mam w niej otworów. Dlatego kombinowałem coś z torebką, bo chcę jeździć ostrym kołem dalej niż w "okolicach" domu. A nie jestem przygotowany na zmianę dętki i napompowanie.

#58 Gosc_RafalPolo_*

Gosc_RafalPolo_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:08

ta lidlowa ma pasek z gumy pod sobą. Upchać tam można dętkę i się trzyma mocno. Zyskamy miejsce w srodku, ale aby tam wsadzić pompkę to będzie ciężko.

#59 gustavo54

gustavo54
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądRybnik

Napisano 11 kwiecień 2013 - 20:04

BŁŚ, ja mam torbę Topeak Aero Wedge Pack Medium, czyli można by rzec idealną do mojej szosy :) aktualnie mam w niej zapakowane: pompka (mam zefala air profil micro, dł. 16,5cm), dętka, łyżki, rozkuwacz łańcucha i jeszcze da radę coś tam upchać bez problemu, dodatkowo rozsuwając zamek można zyskać jeszcze ciut więcej przestrzeni, i myślę, że 2 dodatkowe dętki wejdą bez problemu :) w sklepie rowerowym dałem za nią niecałe 70zł ale nie żałuję :) a jeśli chcesz naładować jeszcze kilka batonów, to byś musiał zakupić wersję large, z tym, że to już przypomina mini-plecaczek :mrgreen: chyba zrobię jutro jakieś fotki bądź filmik tej torebki :)

#60 Radello

Radello
  • Użytkownik
  • 614 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:21

Ja mam taką torbę na stałe przy trekingu. Powiem krótko: owszem, rzeczywiście sporo do niej wejdzie (jakoś pompki nie próbowałem, co prawda np. mała wiatrówka wchodzi spokojnie, oprócz "podstawowych rzeczy"), ale jest WIELKA. Nie wyobrażam jej sobie przyczepionej do szosówki. Ale o gustach się (ponoć) nie dyskutuje...

http://www.radello.pl - odżywki Dextro Energy / Honey Stinger / Huma Gel / Nuun, kosmetyki Sportsbalm / Bodyglide - bezpośrednio od dystrybutora/importera




Dodaj odpowiedź