Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka różnica


30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zawrom

Zawrom
  • Użytkownik
  • 324 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 19 listopad 2011 - 16:39

a powracając do wcześniejszego tematu to jaką oponę mi polecacie biorąc pod uwagę moją niską wagę bo ważę tylko 41kg :/


Przy takiej wadze to na samych dętkach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#22 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 19 listopad 2011 - 18:27

Od tego jest dzial z oponami , tam masz napisane jakies oponki sa dobre ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#23 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 19 listopad 2011 - 18:49

a wie ktoś może jak sprawdza się Continental Grand Prix 4 Season w porównaniu do innych opon continental (np. atak+force lub gp 4000s) w suchych warunkach ???

#24 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 20 listopad 2011 - 13:16

a jaką oponę mi polecacie ? biorąc po uwagę że nie jestem zbyt ciężki :/ i mogę mieć problemy z przyczepnością w czasie deszczu (w deszczu jeżdżę tylko w konieczności jak mnie na trasie złapie)

#25 Tom'ek

Tom'ek
  • Użytkownik
  • 377 postów
  • SkądWieszowa

Napisano 20 listopad 2011 - 23:02

Jeśli ten deszcz Cie tak przeraża to kup Ultremo Aqua
Opona stworzona specjalnie na deszcz.

Ale zwykła Ultremo np R.1 też dobrze sobie radzi z mokrą nawierzchnią, kilka razy złapała mnie ulewa i nie było gleby. Poza tym, zarówno Ultremo i 4000s bardzo rzadko łapią kapcie, dwa sezony po 8 tyś km i zero przebić!

#26 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 22 listopad 2011 - 15:57

zdecydowałem się na continental gp 4000s :)
PS.
mógł by mi ktoś podać jakiś fajny filmik lub instrukcje z obrazkami jak założyć nową owijkę i jak wyczyścić łańcuch ?
znalazłem do łańcucha takie coś:
http://sargo.wordpre...fotoinstrukcja/
to jest dobra instrukcja czy są tam jakieś błędy ?

#27 Tom'ek

Tom'ek
  • Użytkownik
  • 377 postów
  • SkądWieszowa

Napisano 22 listopad 2011 - 16:25

Widzę że w jednym temacie chcesz rozwiązać wszystkie swoje problemy z rowerem, ale nie po to ktoś się męczył układaniem tego forum że teraz Cie we wszystkim wyręczać.
Opcja "szukaj" jest na samej górze.

#28 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 22 listopad 2011 - 16:29

szukałem i nic nie umiem znaleźć :(

#29 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 listopad 2011 - 19:06

Hm, aż dziwne, bo nie są tematy pokroju badania właściwości promieniowania gamma przy użyciu spektrometru scyntylacyjnego tylko jedne z popularniejszych rzeczy, o które ludzie pytają. Jeśli wyszukiwarka na forum jest zbyt skomplikowana (?), to skorzystaj z Google'a, którego zresztą wcześniej Ci poleciłem. Wpisując najzwyklejsze "zakładanie owijki" pierwszym wynikiem wyszukiwania jest temat z tego forum właśnie o zakładaniu owijki (o tutaj dokładnie). Nie ma tam co prawda obrazków, ale na drugiej stronie są linki do 2 filmików na YouTubie, które mogą Ci nieco przybliżyć całą sprawę. Myślę, że z szukaniem informacji o czyszczeniu łańcucha poradzisz już sobie sam. A jeśli jesteś totalnie "niewyszukiwarkowy", to chociaż przejrzyj dokładnie wszystkie działy/tematy na forum - sporo powinno Ci to dać w kwestii tego, gdzie powinieneś zadawać pytania. Trzymam kciuki! ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#30 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 22 listopad 2011 - 19:16

xD dzięki a łańcuch znalazłem :) i jak ojciec albo brat będzie miał czas to się zrobi i owijkę też się jakoś zawinie bo troche o tym już poczytałem i z pomocą brata powinienem dać rade :D

#31 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 listopad 2011 - 19:18

No to cieszę się, powodzenia ;-)

fs-userbar-blog-white.png




Dodaj odpowiedź