Skocz do zawartości


Zdjęcie

9 czerwiec 2012 - Nowy Wiśnicz - Galicja Road Maraton


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#181 Mirek Sólnica

Mirek Sólnica
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • SkądOchojno

Napisano 10 czerwiec 2012 - 22:48

Przyłączam się do pochwał tych zawodów, wszystko było na niespotykanym do tej pory poziomie.
Co do uwag odnośnie mety to wystarczyło przestudiować wcześniej mapkę z trasą wyścigu, po drugie na odprawie było to bardzo dokładnie tłumaczone, a po trzecie w tym miejscu była strzałka i strażak pokazujący kierunek. Dla bardziej zakręconych można było rzeczywiście dopisać obok strzałki 1km do mety.
Szaman pochwalił postawę Ewy z naszej drużyny, a ja mam wyrazy uznania dla Ciebie i Roberta. Na pierwszych nerwowych odcinkach mieliście okazje nas urwać, a wybraliście wspólną równą jazdę. Nasz dwu teamowy pociąg pierwszą część trasy szybko pomykał i dopiero w drugiej części jak pozbieraliśmy pasażerów tempo trochę spadło ale i tak do końca było super. Szkoda że miałeś defekt bo mogłeś "namieszać"w czołówce.

#182 Gosc_Jockey_*

Gosc_Jockey_*
  • Gość

Napisano 11 czerwiec 2012 - 09:05

Chyba wszystko już zostało napisane wyżej. Przyznaję, że na maraton wybierałem się z mieszanymi uczuciami. Wielu z moich znajomych zrezygnowało w związku ze zmianą formuły startu. TERAZ NIECH ŻAŁUJĄ !!! Pełen profesjonalizm w organizacji imprezy. Co prawda pani na drugim bufecie trochę przysnęła, przez co urwała mnie grupa z którą jechałem przez większą część trasy, ale zdarza się. :-/ Naprawdę wielkie wyrazy uznania dla organizatorów. Za rok jestem z wami. :-)

#183 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Skądz podium

Napisano 11 czerwiec 2012 - 09:07

wiesz Mirku, w naszej 'najsilniejszej' grupie tez wcale tempo nie bylo mocarne, najlepiej chyba bylo jak jechalismy we 3 - z Kamilem i Marcinem (po strzale calej grupy na jednym z pierwszych podjazdow, ale dla mnie to bylo juz super bo zostal Piotrek :P), ale potem czym wiecej ludzi zbieralismy tym bardziej 'siadalo'. grupa zle wspolpracowala... az w koncu ostatnie 30km i tak juz byla jazda na solo ;)

ale oczywiscie nie przecze ze Szaman napewno by namieszal ;) no ale dla Ciebie tez gratki za miejsce :)

#184 Grze_siek

Grze_siek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądDębno

Napisano 11 czerwiec 2012 - 09:47

[quote name="Barol"]Przepraszam że dopiero teraz-ale dopiero teraz wróciłem z Wiśnicza

Ustalone zostało, ze wyjściowo będą 15 osobowe grupy startowe, wypuszczane co 2 minuty.
Rano z otwarciem biura będą wywieszone listy.
Teraz przyporzadkowywujemy Was do grup, uwzględniajac kto wpłacił a więc z dużym prawdopodobieństwem stawi sie jutro na start.
Ustalamy wg kategori wiekowych. Najpierw K1, K2, E, D, H, C, B, A.
To juz wiem że pierwsza grupa będzie łączona z K1, K2, E i będzie liczyc 14 osób.
Gdy ustalona grupa ma 15, a jutro ktoś sie nie stawi wtedy grupa będzie mniejsza o taka liczbę.
W biurze dostaniecie numery dziś przyporzadkowywane do każdego z Was.
Pozdrawiam i do zobaczenia.[/quote

@Barol

Organizacyjnie i ogólnie reszta zorganizowaliście to najlepiej jak się dało, za to chcialbym pochwalić, ale spóźnilem sie na start swojej grupy i strasznie zdziwiłą mnie postawa jednego z organizatorów kiedy zapytalem co mam robić gonić? czekać na następną czy co? a panowie tak się zmieszali, po chwili ten odczytujący numery pod nosem krzyknął, rób co chcesz - nie moja sprawa, że sie spozniles ...

#185 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 11 czerwiec 2012 - 10:04

Podziękowania dla Tomka z Roadmaraton Team za pomoc techniczna dla opalającego sie juz w rowie szamana z 2 gumami

Nie ma za co ;-)

Podsumowania sa tam gdzie zwykle:
Wyniki

Drużynowa z imprezy
362 POLART NUTRAXX TEAM DRUŻYNA
346 BIKEHOLICY DRUŻYNA
316 TTC JADE TORUŃ DRUŻYNA
306 SZUKAMY SPONSORA DRUŻYNA
277 TORIAN-MEGIW-FELT GLIWICE DRUŻYNA
253 JAS-KÓŁKA DRUŻYNA
233 GALICJA ROAD MARATON TEAM
214 ROAD MARATON TEAM DRUŻYNA
156 DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR DRUŻYNA
106 SZOSOWANIE.TK DRUŻYNA
75 POLART NUTRAXX TEAM 2 DRUŻYNA
73 ALLEZALLEZ.PL DRUŻYNA
56 GENERAL MOTORS GLIWICE DRUŻYNA
42 VTEAM JAMIS DRUŻYNA

Wszelkie reklamacje i zażalenia na [email protected]
Pozdr. Tomek

PS
Dzięki za fajna imprezę. Dla wszystkich organizatorów i osób pomagających.

#186 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 11 czerwiec 2012 - 12:09

Również chciałbym Was pochwalić za organizację, bo była zadziwiająco dobra jak na pierwszy raz - i tak już pewnie zostanie. Trasę znałem, ale nie dość, że strzałki były bardzo widoczne, to jeszcze każdy jeden zakręt obstawiony przez kogoś(no.. poza jednym w Tymowej, ale to nie Wasza wina, że strażak wolał usiąść z innymi na boku;)) - niebezpieczne zjazdy również.
Jeśli chodzi o metę, to strzałki były dobrze widoczne(we 4 pojechaliśmi prosto), ale dwóch z mojej grupki zjechało na bok, bo ktoś krzyknął, że meta na boisku.

Atrakcji rzeczywiście było co nie miara - kondukt weselny, pijany traktorzysta jadący czołowo, coś mnie porządnie użądliło(mam większy lewy biceps po wyścigu ;P), dachujący samochód, a na końcu uśmiechnięte dziewczyny witające kolarzy na mecie :)

Jestem bardzo zadowolony nie tylko z organizacji, ale także mojego wyniku, mimo że dość odległy i wiem, że trzeba nad sobą jeszcze sporo popracować :)

Szczególne podziękowania dla zawodników z numerami 82(mijaliśmy się na trasie z 10x, sporo pogadaliśmy i dojechaliśmy razem, 99 z którym bardzo dobrze jechało się ostatnie 15 km i kolegi z nr 64, który na początku stracił czekając na mnie umierającego na 10-tym kilometrze, a na koniec nie mogłem się odwdzięczyć dociągnięciem do mety, bo opadł z sił.

Panowie, dziękuję za wspaniały wyścig i organizację, i już się piszę na następny!
Dziękuję również za Wasze wsparcie i doping na szczytach górek, które bardzo motywowało do dalszej jazdy.

Pozdrawiam, Szymon :)

#187 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 11 czerwiec 2012 - 12:16

Poprawa

253 JAS-KÓŁKA

Jaskółki ma 251 pkt ;-)

#188 Niemrawy

Niemrawy
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 czerwiec 2012 - 16:02

Odnośnie podziękowań, to już chyba wszystko poprzednicy wymienili. Ja się oczywiście pod tymi słowami podpisuję. Impreza rewelacyjna, obstawa na trasie w pełni czujna i szybko reagująca na nadjeżdżających kolarzy. Świetni byli również ludzie na trasie dopingujący, dzieciaki szalały! Jedzenie pyszne na mecie, muzyka również dodawała wiele pozytywnych emocji zwłaszcza utwór ,, Rajd jest Rajd ,, :mrgreen: Jednym słowem - EKSTRA!

Zamieszczam link do zdjęć z dekoracji, serdecznie zapraszam do oglądania. ;-)

Galeria dekoracji Galicja RoadMaraton 2012

#189 Leksia

Leksia
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądJastrzębie Zdrój

Napisano 11 czerwiec 2012 - 16:52

Poprawa

253 JAS-KÓŁKA

Jaskółki ma 251 pkt ;-)


mogłeś już podarować te 2 punkty Tomek :-D

#190 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 11 czerwiec 2012 - 17:02

Grze_siek powinieneś zacytowałć ten fragment
"Gdy ktoś sie nie stawi na start swojej grupy, np spózni ma liczony czas od momentu jej startu, a startuje w innej po uzgodnieniu z sędzią"
Wobec powyższego Kolega dał Ci wolna rekę, (bo z nim to ustaliłem), z którą nastepną grupą możesz jechać mówiąc żebys robił co chcesz i gonił swoja pierwotną, bo czas i tak sie liczył dla Ciebie od momentu jej startu. Równie dobrze mógł poczekać jak wyjadą wszyscy i dopiero na końcu Cię puscić. Tak więc wydaje sie że jednak poszedł Ci na rekę.? :-/

#191 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 11 czerwiec 2012 - 19:00

mogłeś już podarować te 2 punkty Tomek

Olu. Ja to może i bym podarował. Jednak czujne oko cenzora zaraz zauważyło pomyłkę ;-)
A tak na poważnie pkt policzyłem dobrze. Przepisałem źle na forum ;-)
Pozdr. Tomek

#192 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 11 czerwiec 2012 - 20:41

Wkrótce, postaramy sie opublikować kolejne porcje zdjęć i obiecany filmik.

#193 Grze_siek

Grze_siek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądDębno

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:44

Grze_siek powinieneś zacytowałć ten fragment
"Gdy ktoś sie nie stawi na start swojej grupy, np spózni ma liczony czas od momentu jej startu, a startuje w innej po uzgodnieniu z sędzią"
Wobec powyższego Kolega dał Ci wolna rekę, (bo z nim to ustaliłem), z którą nastepną grupą możesz jechać mówiąc żebys robił co chcesz i gonił swoja pierwotną, bo czas i tak sie liczył dla Ciebie od momentu jej startu. Równie dobrze mógł poczekać jak wyjadą wszyscy i dopiero na końcu Cię puscić. Tak więc wydaje sie że jednak poszedł Ci na rekę.? :-/


A tak .. pomyłka, musiało mi coś zaciąć. Nie mniej jednak ta "wolna ręka" w jego ustach jakoś tak olewczo zabrzmiała, ale jeżeli mimo wszytsko jest tak jak mówisz to już siedzę cicho :)
Choć zmieszali się obaj okropnie ;]

#194 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 12 czerwiec 2012 - 07:23

Ja także podpisuję się pod wszystkimi pochwałami dla orgów. Cała moja drużyna z organizacji była zadowolona. Z mojej strony podziękowania dla pań, które zadbały o nasze pociechy, organizując im wyścig, zabawę na mecie. Myślę, że za rok jeszcze większą ekipą przyjedziemy. Jedyna uwaga moja, więcej miejsc siedzących na mecie, najlepiej zadaszonych. Dzięki i do zobaczenia za rok.

#195 tomog1

tomog1
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądBochnia

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:09

Zapraszam na kolejną relację w mediach lokalnych oraz fotografie wykonane przez Pawła Stokłosa.

http://www.czasboche...ych-podjazdach/

#196 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:58

Andrzej M masz rację, ilość miejsc siedzących była za mała.Ja miałem też takie informacje od znajomych, którzy obserwowali to z boku.To jest od reki do poprawienia, szczególnie licząc na Wasza frekwencję w nastepnym roku :-)

#197 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 12 czerwiec 2012 - 10:36

A tutaj kolejna relacja o naszej imprezie, ze strony internetowej gminy Żegocina
http://www.zegocina....2012relacja.htm
oraz zdjęcia z wspierajacego nas medialnie potralu internetowego bochnianin.pl http://www.bochniani...u__zdjecia.html

#198 endru1963

endru1963
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądSławków

Napisano 12 czerwiec 2012 - 20:37

Dekoracja kat.C http://www.facebook....365653266835610

#199 Gosc_Jockey_*

Gosc_Jockey_*
  • Gość

Napisano 13 czerwiec 2012 - 08:38

Na trasie widziałem wiele osób, które robiły zdjęcia, natomiast w sieci znalazłem ich stosunkowo niedużo. Mam nadzieję, że z czasem pojawi się ich więcej. Może można by wrzucić na stronkę Galicja Road Maratonu (lub w inne miejsce) wszystkie linki do prywatnych (i nie tylko) galerii, które pojawiają się w sieci. Ułatwiło by to szukanie i przeglądanie zdjęć. :-)

#200 tomog1

tomog1
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądBochnia

Napisano 13 czerwiec 2012 - 09:27

W odpowiedzi na zapytania dotyczące fotek:

Mamy ich z kilka tysiaków :)

Chwilę potrwa ogarnięcie całego materiału.

Na szybko zostały wrzucone materiały Gabi oraz Johna.

Dziś wieczorem - późnym dodam kolejne zdjęcia.

Do tego będzie krótki - ok. 3 min. materiał video z imprezy więc proszę wszystkich o jeszcze
chwilę cierpliwości - działamy :)

Oczywiście podam na forum wszelkie namiary na galerie.
Pozdrawiam, Tomek.