Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum - błędy


43 odpowiedzi w tym temacie

#41 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 04 maj 2015 - 09:54

Jakie awarie wynikały z niedoskonałości IP.Board ?

#42 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 04 maj 2015 - 10:01

Hej, to samo pytanie mozna zadac dewelperom IP.Board - dlaczego z tym systemem caly czas cos sie dzieje :)

 

 

OK, ale przecież można skrobnąć kilka słów, co się dzieje, kto jest winny całej sytuacji i jak administrator poróbuje to naprawić. Jedni użytkownicy mogą korzystać z forum, inni nie. Ja sam, po wpisie któregoś kolegi, że na Windzie 8.1 forum śmiga, chciałem ubrać buty i lecieć do skelpu po nowy SO! :D

Ludzie, szanujmy się nawzajem :)



#43 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 04 maj 2015 - 10:26

PANOWIE SZLACHTA - Jestem naprawdę zdegustowany wasza postawą!

 

Szkoda, że kiedy jest dobrze nikt nie pisze do administratorow i właściciela, że jest super fajnie i ogólnie pięknie.

 

Forum dostępne dla nas jest za darmo, nie jestem pewien czy chłopacy z reklam dają radę odpłacić cały hosting, a nawet jeśli na tym zarobią to zapewniam was, że są to grosze... przypominam, że zajmują się łataniem błędów forum, instalowaniem patchy etc...

 

Wszystkie problemy rozwiązują w ramach swojego wolnego albo i nie wolnego czasu...

 

Naprawdę przykro mi, że lecą tutaj oskarżenia w ich stronę sugerujące brak dobrej woli, brak poszanowania użytkowników etc...

 

 

Przecież na forum nie kończy się nasz świat rowerowy... można wyjść pojeździć... spędzić czas z rodziną... wyregulować w końcu napęd... w końcu kiedyś będzie naprawione :)



#44 tomshuu

tomshuu
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 maj 2015 - 08:29

Hej, zauwazylem ze jest pewien blad ktory nie pozwolil mi wczensiej zalogowac sie na forum, dlatego musialem stworzyc kolejne konto i o dziwo teraz dziala...

 

Czy jezeli jakis administrator to czyta, moglby mi wyslac link aktywacyjny do uzytkownika 'tomshu' ? gdy chcialem sie zarejestrowac, to wyskoczyl od razu jakis blad i ciagly komunikat ze nie mam do uprawnien aby robic cokolwiek na forum, zaden mail nie doszedl itp.. moglby ktos to sprawdzic? bylbym bardzo wdzieczny!

 

dzieki!





Dodaj odpowiedź