Skocz do zawartości


Zdjęcie

Luźne Gadki o RM


93 odpowiedzi w tym temacie

#41 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 30 maj 2012 - 20:55

Meta na granicy,bardzo dobry pomysł,może tam cała bazę zrobić? start i meta :)parking dość spory,tylko plastikowy niebieski przybytek rozkoszy potrzebny tam

#42 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 30 maj 2012 - 21:12

tylko plastikowy niebieski przybytek rozkoszy potrzebny tam

Trochę inwencji i to też przeskoczymy, przecież w około piękne tereny zielone :mrgreen: Kurcze, była szansa to dziś przedyskutować z Wieśkiem, ale strasznie szybko zjeżdżał z Salmopolu, widać szykuje formę na następne wyścigi ;-)

Z dzisiejszego treningu pragnę donieść, że ataki dzikich zwierząt w Nieledwi nadają trwają, dzisiaj jeden taki zwierz przekonał się jak twarda jest karbonowa podeszwa :mrgreen:

#43 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 31 maj 2012 - 20:16

tylko plastikowy niebieski przybytek rozkoszy potrzebny tam

Trochę inwencji i to też przeskoczymy, przecież w około piękne tereny zielone :mrgreen: Kurcze, była szansa to dziś przedyskutować z Wieśkiem, ale strasznie szybko zjeżdżał z Salmopolu, widać szykuje formę na następne wyścigi ;-)

Z dzisiejszego treningu pragnę donieść, że ataki dzikich zwierząt w Nieledwi nadają trwają, dzisiaj jeden taki zwierz przekonał się jak twarda jest karbonowa podeszwa :mrgreen:



A tak mi jakoś te twarze i sylwetki znajome były ... trza było krzyknąć, ja tak tylko ściemniałem z tą szybkością ;-) Planowałem jeszcze raz Salmopol, ale telefony się roz-dzwoniły i w ogóle wystraszyłem się Waszej formy ;-)

#44 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 31 maj 2012 - 22:52

Za duża mieliśmy prędkość wypadkową(głównie z Twojej winy). Jak Cie zidentyfikowaliśmy, było trochę późno. To my wystraszyliśmy formą Ciebie, a Ty wystraszyłeś tego kolegę na treku, bo coś wspominał o mijającym go dobrze wytrenowanym kolarzu ;-)

#45 Kiwaczek

Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 02 czerwiec 2012 - 08:14

jak czytam tytuł tego tematu, natychmiast mam przed oczami "luźne gatki" :mrgreen:

#46 gizmo

gizmo
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądBieruń

Napisano 31 lipiec 2012 - 08:13

Hej, czy jest gdzieś stworzony osobny temat o Rajczy bo jakoś nie umiem odszukać tego o tegorocznej edycji. Ciekawi mnie, kiedy wybiera się dystans? Przy odbieraniu numerów startowych?

#47 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 31 lipiec 2012 - 11:53

Temat Rajcza TOUR 2012 założę zaraz po zakończeniu ROAD Trophy.
Dystanse przy odbiorze numeru.
Trasy analogiczne jak w 2011.
Meta prawdopodobnie na granicy PL-SK.

#48 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 31 lipiec 2012 - 11:58

Meta prawdopodobnie na granicy PL-SK.

Świetna wiadomość :)

#49 Katiusha

Katiusha
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądMiędzybrodzie

Napisano 19 wrzesień 2012 - 19:58

Witam
czy mógłby mi ktoś pomoc
poszukuję kontktu z zawodnikami "szukamy sponsora" czy ktos ma numer telefonu , maila?
pozdrawiam

#50 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 19 wrzesień 2012 - 20:28

poszukuję kontktu z zawodnikami "szukamy sponsora" czy ktos ma numer telefonu , maila?

Najlepiej tutaj Cyklo-Kęty - pewnie kojarzysz ten sklep. Możesz też pisać do mnie na maila czy PW.

#51 Dobry

Dobry
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 styczeń 2013 - 22:44

Zapraszam na profil RM w fejsbuku. No i do polubienia go ;)
http://www.facebook....459979320725592

#52 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 marzec 2013 - 11:30

Czasówka w Żmigrodzie ma datę trzeci maja, więc wypada w piątek ??!!
Tak będzie, czy to jakaś pomyłka z datą ?
T.

#53 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 13 marzec 2013 - 08:55

W zeszłym roku też była trzeciego maja, wolny od pracy dzień .

AP

#54 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 marzec 2013 - 15:55

W zeszłym roku też była trzeciego maja, wolny od pracy dzień .

AP

Wolny od pracy? Faktycznie. Zapomniałem :roll:

#55 fajfer

fajfer
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Skądistebna

Napisano 13 marzec 2013 - 23:14

http://gazetacodzien...polskie-karpaty

#56 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 14 marzec 2013 - 11:22

http://gazetacodzienna.pl/artykul/turystyka/450-km-w-ciagu-trzynascie-dni-przez-polskie-karpaty

a co to ma wspólnego z RM ?

#57 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 marzec 2013 - 11:44

Wiesiek Legierski :)

#58 skrzyp2301

skrzyp2301
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwiecień 2013 - 15:43

Witam, poszukuję dwóch chętnych z Warszawy do drużynówki.

Ja razem z kolegą mamy transport (opel astra z ins. gaz.) z bagażnikiem na dwie szosy, także jeśli ktoś byłby chętny z nami pojechać i wspólnie wystartować to trzeba by zorganizować dodatkowe dwa mocowania do rowerów (ok. 20zł sztuka używana).

Na koniec dodam że jeżdżę na "szosie" od roku, nie startowałem jeszcze nigdzie, wcześniej trenowałem wioślarstwo ok. 8 lat (kolega dłużej), staram się trenować codziennie jak tylko wystarcza mi czasu (rower, bieganie, ergometr, crossfit). Kolega jest trenerem personalnym, instruktorem również poświęca dużo czasu na treningi. Także tyle o nas :->

Zainteresowanych zapraszam ;-)

#59 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 20 kwiecień 2013 - 18:53

Gratuluję wszystkim drużynom pucharowych miejsc na dzisiejszym wyścigu drużynowym na czas, nawet tym, które już czas temu grzmiały o zasadach fair play. :-/ Nie za ciasno było Wam na połówce szosy w tych licznych peletonach? Przez chwilę mnie to zdenerwowało,teraz zwyczajnie uśmiech ciśnie się na twarz ... :mrgreen: Osobnym tematem jest ser szwajcarski, ale nie wiem czyja to wina :-/

#60 radon

radon
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądPolska

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:44

A może napiszesz coś więcej o tych licznych peletonach? Pośmiejmy się razem. A może przy okazji następnym razem zastanowią się czy to takie fair. Ser szwajcarski w połączeniu z takim wiatrem jak dziś to jakaś masakra - zwłaszcza przy wadze piórkowej.



Dodaj odpowiedź