Skocz do zawartości


Remont ZZR huragan


47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 21 wrzesień 2012 - 22:05

Nie będę dyskutował "kompleksowo". Zapewniam Cię wszakże, że w 1965 roku wygrałem na wyścigu Wieczoru(Gliwice) pięknego, niebieskiego Huragana. Odbierałem go w Katowicach, w sklepie przy Warszawskiej, a dokumentację fotograficzną mam do dzisiaj :-)

#42 msk

msk
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądAugustów

Napisano 05 listopad 2012 - 21:33

Witam,
Mam pytanie czy do mojego Jaguara zmieszczą się koła 28" na kasetę 8/9 sp? dodam że długość piasty to 130mm.
Postanowiłem wznowić ten temat gdyż umieszczone przez Was linki już wygasły i nie udało mi się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Bardzo proszę Was o pomoc!
pozdrawiam m.s.k

#43 msk

msk
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądAugustów

Napisano 20 maj 2013 - 10:19

Witam,
Mam problem, suport w moim romecie się zupełnie rozleciał, ma straszne luzy, trzeszczy.
Czy jest jakaś możliwość dokupienia do niego nowego suportu i jeśli tak to czego konkretnie szukać na co zwracać uwagę przy wyborze?
Proszę o pomoc!! pozdrawiam msk

#44 Tizzle

Tizzle
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 28 czerwiec 2013 - 17:50

Witam, orientuje się ktoś ile moze kosztować zzr huragan, wszystkie czesci oryginalne, na chodzie, na szytkach. jedynie moze potrzebuje renowacji, lakier, nasmarowania.

dziekuję za każdą odpowiedź.

#45 Konik

Konik
  • Użytkownik
  • 540 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 czerwiec 2013 - 14:49

Witam,
Mam problem, suport w moim romecie się zupełnie rozleciał, ma straszne luzy, trzeszczy.
Czy jest jakaś możliwość dokupienia do niego nowego suportu i jeśli tak to czego konkretnie szukać na co zwracać uwagę przy wyborze?
Proszę o pomoc!! pozdrawiam msk


Na początek trzeba zdemontować, wyczyścić, zdiagnozować. Zwykle pierwsza pada oś (wżery na bieżniach). A ośka jest kluczowa - dziś trudno o dobrej jakości oś na kliny. Zatem rozbierz, wyczyść, zrób foty i opublikuj ;-)

#46 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 30 czerwiec 2013 - 20:13

Jeszcze niedawno ktoś pisał, że huragana można było wygrać w 1958, a tu proszę, że od 1972 roku dopiero produkcja.

u znajomka stoi huraganek z 71 datowany po felgach i dosc harakternych naklepkach na rurze podsiodlowej...
wiedza o historii ZZR/Romet NIE istnieje zostaja mniej lub bardziej trafne DOMYSŁY

#47 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2013 - 21:37

Uprzejmie donoszę ;-) , że osobiście wygrałem Huragana na wyścigu Wieczoru w Gliwicach w październiku roku 1965. Mam dowody gazetowe i fotograficzne :roll:

#48 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 02 lipiec 2013 - 09:15

oby wiecej takich przypadków było uprzejme sie ujawnić przynajmniej cos wiadomo NA PEWNO



Dodaj odpowiedź