Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odchudzanie


44 odpowiedzi w tym temacie

#41 rudy17KOM

rudy17KOM
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądPruszków

Napisano 11 maj 2012 - 12:25

Ja polecam dużo ruchu i spożywanie warzyw i owoców, kaszy, ryżu, mięso najlepiej duszone. I taka ciekawostka bardzo pomaga picie letniej wody z cytryną. Na prawdę spróbowałem i czuję się lepiej i pomaga w trawieniu.

#42 Gosc_cyclist23_*

Gosc_cyclist23_*
  • Gość

Napisano 11 maj 2012 - 13:05

unikaj smażenia - typu schabowy w panierce a ja polecam obiadek:
torebka ryżu + trochę startej marcheki i biała rzodkiew + łyżka oliwy z oliwek + na patelni lekko podsmażona na oliwie do białości pokrojona na kostkę pierś z kurczaka i aby nie było mdłe z czosniekiem i pomidory z puszki krojone bez skórki lub świeży pomidor bez skórki rozdrobniony
na podwieczorek zjadam galaretkę (zalewam do 0,5l kubka najprostszą z biedronki)
te dwa posiłki to ok. 1300 kcal w tym 155g węglowodany 77g białaka 40g tłuszczy

jeżeli dodatkowo postawisz na śniadanie: pełnoziarniste pieczywo + serek biały/jajecznica z dwóch, w trakcie 2 x jabłko i 2 x banan to dzienne zapotrzebowanie na kcal uważam że jest zapokojone w tym udział na poziomie W60% B15% T25% będzie kształtował się na optymalnym poziomie jak zalecają dla osób zakochanych w kolarstwie

#43 dastin4

dastin4
  • Użytkownik
  • 170 postów
  • SkądŚląskie/Małopolska

Napisano 11 maj 2012 - 20:51

wszystko ważne, ale moim zdaniem najważniejsze robić cokolwiek. Ja od sierpnia zrzuciłem 20 kg, bez żadnych diet, specjalnych posiłków, herbatę dalej z cukrem piję, a najwięcej człowiek w siebie pcha jak siedzi w domu przed telewizorem. Jak sobie znajdziesz zajęcie to nie myślisz o jedzeniu no chyba, że już jesteś naprawdę głodny. Jak się je mniej to i żołądek mniej potrzebuje i później dużo się już zjeść nie da.

#44 Gosc_Spalacz_*

Gosc_Spalacz_*
  • Gość

Napisano 12 maj 2012 - 08:36

Cieniowanie jest chyba najgorszym elementem moich treningów, do sierpniowych uphilli muszę zrzucić aż 4kg. Napisałem aż, bo by nie stracić mięśni i wydolności, dopuszczone jest maksymalnie 0.5kg/tydz. według większości dietetyków sportowych.
Jeśli jednak komuś nie zależy na formie a jedynie na zrzuceniu kg i wyglądzie, to rower jest wprost do tego stworzony. Przy mojej wadze 2h bazy to 1200 spalonych kcal, więc dzienne zapotrzebowanie na kalorie wynosi około 3500kcal. Trzymać się diety na podst. RMR i kg polecą w tempie 1,5kg/tyg. - trochę to ryzykowne dla zdrowia, ale jakie efektywne :-P

#45 MarekB

MarekB
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądLuszowice

Napisano 12 maj 2012 - 21:31

Jak się je mniej to i żołądek mniej potrzebuje i później dużo się już zjeść nie da.


Dokładnie tak :) Ja w lutym 2011 roku mogłem dwa duże kebaby zjeść jeden po drugim. Teraz tego pierwszego nie mogę skończyć, bo jestem pełny.

Nie mówiąc o tym, że w Sfinhxie zacząłem dani dla dzieci zamawiać :D Jak moja żona.



Dodaj odpowiedź