Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysły na 2013


121 odpowiedzi w tym temacie

#61 chamer

chamer
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 grudzień 2012 - 11:02

Kalendarz imprez 2013 - projekt.

31.05-02.06 pt-sob-niedz. Parczew etapówka
czerwiec


Czy organizatorzy wiedzą o konflikcie terminów parczewskiej etapówki i MP ITT Masters w Miedźnie (przynajmniej tak to wynika z kalendarza opublikowanego przez Komisję Masters)? W Parczewie też ma być czasówka (a frekwencja na TT nigdy nie jest zbyt duża) i wydaje się, że zawodnicy będą musieli wybierać. A szkoda bo te 3 dni zapowiadały się ciekawie. Jest szansa, że to się jeszcze zmieni?

#62 Gosc_Andrzej M_*

Gosc_Andrzej M_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2012 - 12:13

Nie ma Orzesza?

#63 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 14 grudzień 2012 - 14:01

Parczewska Vuelta - taki termin zaproponował Organizator, okolice święta Bożego Ciała.

Orzesze - organizatorzy nie potwierdzili możliwości organizacji.
Rozważam w tym terminie na starcie drużynową jazdę na czas.

#64 maratonczyk

maratonczyk
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skądkatowice

Napisano 14 grudzień 2012 - 14:46

widzę zmianę w kalendarzu na 2013 Srebrnej Góry czy ten termin organizator już potwierdził bo chcę tam wystartować a muszę przed świętami podać datę planowania urlopu

#65 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 14 grudzień 2012 - 20:58

widzę zmianę w kalendarzu na 2013 Srebrnej Góry czy ten termin organizator już potwierdził bo chcę tam wystartować a muszę przed świętami podać datę planowania urlopu


potwierdzone ;-)

#66 BorysCh1

BorysCh1
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądLuboń

Napisano 14 grudzień 2012 - 23:19

Czy w przyszłym roku również przewidywane są mistrzostwa bankowców w jedzie na czas/maratonach?

#67 adabar1

adabar1
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • SkądOstrów

Napisano 19 grudzień 2012 - 21:20

Czy wzorem ubiegłego roku będzie kalendarz PDF na 2013??? ew kiedy powstanie?

#68 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 22 grudzień 2012 - 18:13

Co z czasowka w Orzeszu. To juz bym wolal Orzesze niz Sieroszewice

#69 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 grudzień 2012 - 01:07

Co do Orzesza nie ma go jeszcze w kalendarzu gdyż nie mogliśmy potwierdzić terminu. jak tylko będziemy mieli jakąś informację damy znać.

#70 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 23 grudzień 2012 - 13:40

Super, Dzięki za info :)

#71 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 grudzień 2012 - 20:58

Może jest szansa przesunięcia Nowego Sącza na niedzielę dzień później ? Tak, jak ktoś wcześniej pisał w ten sam dzień jest Tatry Tour. Przesunięcie na 28.07 mogłoby łatwo zwiększyć frekwencję :)
Idealnie można wtedy połączyć te dwie imprezy, po co wybierać:)
pozdrawiam

#72 ryszard

ryszard
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądParczew

Napisano 10 styczeń 2013 - 18:02

gdy ustalałem ten termin nie było jeszcze nic wiadomo o Mistrzostwach w Mastersach. Aby trzy etapówka doszła do skutku muszę mieć tyle dni wolnego bo większości z nas pracuje.
Trudno trzeba będzie wybierać. Wiem że Mayday jada na mistrzostwa, także będzie pole do popisu dla innych.

#73 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 10 styczeń 2013 - 19:17

no to lipa.Też wolę MP :(

#74 chamer

chamer
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 styczeń 2013 - 07:48

Aby trzy etapówka doszła do skutku muszę mieć tyle dni wolnego bo większości z nas pracuje.


Może by się dało jednak inaczej?

- opcja dwudniowa - w sobotę etap i po południu czasówka (albo odwrotnie), w niedzielę etap i zakończenie.
- opcja trzydniowa - piątek po południu czasówka (zachód słońca pod koniec maja jest po 19.30 - przy dobrej organizacji można przez 2h spokojnie 120 osób puścić), sobota i niedziela etapy. Ci co mają blisko zdążyliby dojechać po pracy w piątek, a tym co mają daleko wystarczyłby jeden dzień wolnego.

Może warto jeszcze przemyśleć, żeby frekwencja była większa i poziom wyższy?

#75 Kiwaczek

Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 11 styczeń 2013 - 10:31

- opcja dwudniowa - w sobotę etap i po południu czasówka
- opcja trzydniowa - piątek po południu czasówka , sobota i niedziela etapy.

Nie wiem, czy kolega zauważył, że odległości pomiędzy miejscami rozgrywanych etapów oscylują w okolicach 100 km?
Biłgoraj- Hrubieszów- Parczew
Ja już mam duże wątpliwości co do taktycznego rozegrania przemieszczania się pomiędzy etapami, nawet jeśli są dzień po dniu.

#76 Kiwaczek

Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 11 styczeń 2013 - 10:35

sprawdziłam:
Biłgoraj- Hrubieszów 100 km
Hrubieszów Parczew 138 km

#77 chamer

chamer
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 styczeń 2013 - 10:57

Nie wiem, czy kolega zauważył, że odległości pomiędzy miejscami rozgrywanych etapów oscylują w okolicach 100 km?


Nie zauważyłem :) Przy opcji dwudniowej to faktycznie trochę utrudnia. Przy opcji trzydniowej to niewiele zmienia w porównaniu z opcją z przedłużonym weekendem.

W sumie to tylko takie moje sugestie, bo fajnie byłoby pojechać tą etapówkę, a jak będzie kolidowała z MP to dla mnie wybór jest oczywisty.

#78 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 11 styczeń 2013 - 12:40

O jak fajnie.
Nikt nie przyjedzie. Może wreszcie coś wygram ;-)

Ja się zjawie na 3 etapach. ;-)
Pozdr Tomek.

#79 Nietoperek

Nietoperek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądGorlice

Napisano 11 styczeń 2013 - 17:23

Nigdy nie brałem udziału w wyścigach wieloetapowych i nie zbyt ogarniam jak to działa.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, każdy etap będzie rozpoczynał się w innej miejscowości ale czy to będzie tak:
1. pierwszy etap Parczew-Parczew drugi etap Parczew-Hrubieszów, trzeci etap Hrubieszów-Biłgoraj (chodzi mi właściwie o to że jak się 1 etap kończy to w tym samym miejscu rozpoczyna się kolejny etap)
2. Czy np. 1 etap Parczew-Parczew i 2 etap rozpoczyna się gdzie indziej np w tym Hrubieszowie (oddalonym o kilkadziesiąt km) i muszę sobie ogarnąć tam transport we własnym zakresie??

Która opcja 1 czy 2?? Dzięki z góry za pomoc. POZDRAWIAM

#80 siku

siku
  • Użytkownik
  • 154 postów
  • Skądkrakow

Napisano 11 styczeń 2013 - 17:55

niezła "kupa" z tym terminem , nie bardzo rozumiem dlaczego nie można tego przełożyć na inny weekend z opcją jaką przedstawił chamer?

Jak impreza była zapowiadana w 2012r to zainteresowanie było duże , ciekawy jestem ile z niego pozostanie :(



Dodaj odpowiedź