Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaguarr mrrrrrrr ;>


44 odpowiedzi w tym temacie

#41 h/k

h/k
  • Użytkownik
  • 1388 postów
  • SkądRumia

Napisano 31 lipiec 2012 - 11:23

przelotki są pod mufą suportową, no chyba że producent danej ramy zrobił je nad nią po bokach.

Jaguar/Huragan nie miały standardowych przelotek plastikowych na "spodzie roweru". Były one lutowane na dolnej rurze nieco powyżej lutu z mufą suportu.
Tu masz fotkę:
http://velobase.com/...F0C5052F90.jpeg
... i prawe mówiac powinienieś sam to bez problemu zlokalizować po innych zdjeciach Jaguarów.

Co do łańcucha - spróbuj CN-HG70, to jest stara Shimano 105. W internecie w niektórych skepach jeszcze są, na allegro także.

#42 Plejstocen

Plejstocen
  • Użytkownik
  • 170 postów
  • SkądSilesia

Napisano 03 sierpień 2012 - 12:57

przelotki są pod mufą suportową, no chyba że producent danej ramy zrobił je nad nią po bokach.

Jaguar/Huragan nie miały standardowych przelotek plastikowych na "spodzie roweru". Były one lutowane na dolnej rurze nieco powyżej lutu z mufą suportu.
Tu masz fotkę:
http://velobase.com/...F0C5052F90.jpeg
... i prawe mówiac powinienieś sam to bez problemu zlokalizować po innych zdjeciach Jaguarów.

O kurde, widze że moja ławka robi kariere w internecie. A tantiemy będą? :mrgreen:
Jakbyś chciał wstawić więcej zdjęć na velobase to coś tam jeszcze mam na dysku.

#43 h/k

h/k
  • Użytkownik
  • 1388 postów
  • SkądRumia

Napisano 09 sierpień 2012 - 16:41

O kurde, widze że moja ławka robi kariere w internecie. A tantiemy będą?
Jakbyś chciał wstawić więcej zdjęć na velobase to coś tam jeszcze mam na dysku.

"Copyright by" nigdzie nie widziałem. :-)
A byłbym wdzieczny za porcję fotek, pomimo tego, że miałem je na mailu - niestety, przypadkowa inwentaryzacja przez Thunderbirda spowodowała, że zostały usunięte. A dośc długo je tam miałem.
PS. Tę ramkę jeszcze masz? ;-)
PS. 2. W swoim wcześniejszym poście nie dopisałem, że przelotki w ramach J/H były nie tylko lutowane, ale rzecz jasna przykręcane - albo sama do przedniej, jak u mnie (bo tylna już jest zalutowana), albo obie dokręcane, jak tu w tej ramie w temacie.

#44 Plejstocen

Plejstocen
  • Użytkownik
  • 170 postów
  • SkądSilesia

Napisano 09 sierpień 2012 - 20:36

Ta ramka kula się teraz po Stalowej Woli, a hample hamują koło Szczytna. ;)
Podaj maila na priv, to wyśle foty. Jaki masz limit na odbierane wiadomości?

#45 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 04 grudzień 2012 - 22:16

Czy do Huragana w ogóle będzie pasował suport BSA?

BEDZIE!!!!! BSA gwint tzw Angielski w odroznieniu od ITAL minimalnie wiekdszej srednicy :evil:
o ile zadna jediota nie pozrywałą gwintów itp
czasem warto lekko przegłaskac gwintownikiem i obadać frezem czy puszka suportu nie jest lekko skośna misek sie nie daje sensownie wkręcić....
miałem tak ostatnio w huraganku :/



Dodaj odpowiedź