Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opona na jesien/zime z wysokim TPI


42 odpowiedzi w tym temacie

#41 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 listopad 2012 - 22:25

Teraz jest tyle syfu na jezdni , ze kupowanie opon na teraz lepszej klasy to wywalanie kasy .

A co do oemów to tak jest i będzie :mrgreen:

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#42 h/k

h/k
  • Użytkownik
  • 1388 postów
  • SkądRumia

Napisano 25 listopad 2012 - 00:05

SPIKE, racja. Pamiętam jak dziś, kiedy na poboczu był jakiś kamlot i rozwaliłem co prawda tanią, ale nowiutką, bo tygodniową oponę... Takie zniszczenie, że porządna też by tak wymiękła - dziura w oplocie z boku, po załataniu do domu jakoś dojechałem, a potem koniecznie wymiana. Od tej pory jakoś niespecjalnie mam ochotę na drogie opony.
No dobrze wiedzieć, że coś jest na rzeczy jeśli chodzi o te wersje produktów specjalnie na markety itp. Trzeba będzie uważniej kupować...

#43 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 listopad 2012 - 09:08

pare lat temu zamówiłem Blizardy, nówki sztuki specjlanie na jesień .
Umówiliśmy sie z Jelitkiem na Błonia wieczorem i jazda porobić kóleczka po "ścieżce rowerowej " w sumie nowość to była.
Chyba z 3-4 flaszki były rozwalone na całym obwodzie Błoń, zrobiliśmy xx kólek , na drugi dzień wyciągałem szkiełka z opony , ale nie przebiło .
Oponki nie bylo zbyt drogie ale i tak było szkoda , nówki a już pocięte .

Jak sie jeździ tylko w trasy na sucho , jak czasem jeszcze teraz jest , to ok, ale jak mokro , to wtedy do opon przykleja sie wszystko i tnie jak chce , poza tym chyba nikt już nie "trenuje " poważnie w takim okresie .

no to jak już to z dobrej ceny są Hipersoniki, 120 Tpi , cena śmiesznie niska i jazda , drogim oponom gdzie 50-70% ceny płacicie za napis na nich trzeba zacząć mówić- nie .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo




Dodaj odpowiedź