Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój Dzisiejszy Trening


15530 odpowiedzi w tym temacie

#8421 kaido2

kaido2
  • Użytkownik
  • 837 postów

Napisano 14 luty 2016 - 13:22

Ujeżdżanie  ciężkich kloców jednak robi swoje. Zamiana na ciut lżejsze męczydło, no i z wiatru robi się tylko wiaterek.

 

niedzielny%20rozruch.JPG

 

 

 

raf - tak to nadal Twój dzisiejszy trening!


CykloOpole !!! :)


#8422 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 14 luty 2016 - 13:26

raf powodzenia i wytrwałości!

Dziś trening grupowy - we czterech. Metodą ciągła, ok. 60 km. Bardzo dobre warunki, słonecznie, lekki wiatr, trochę mokro.

#8423 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2016 - 14:01

Dziś bardziej płasko niż ostatnio
70km,500 przewyższenia, avg 34.5 km/h, odo 1007km
https://www.strava.c...ities/493270643

#8424 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 14 luty 2016 - 14:16

Pierwsza moja ustawka w Ostrowie Wlkp. z Interkolem w 2016. Było świetnie. Ściganie na tablice, równa i mocna jazda, świetna atmosfera.

Tego zdecydowanie było mi trzeba  :)

  • DST 120.00km
  • Czas 03:48
  • VAVG31.58km/h
  • VMAX56.00km/h
  • Temp. 5.0°C
  • HRmax 193(100%)
  • HRavg 144( 74%)
  • Kalorie 2020kcal
  • W górę 362m
  • Sprzęt Scott Addict 30 2015
  • Aktywność Jazda na rowerze
  • cad: 82

 

 

http://kris91.bikest...-seta-2016.html



#8425 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 14 luty 2016 - 14:31

Panowie Szolantic, kaido2 i bicicleta!

Dziękuję za wsparcie!!! Właśnie wróciłem z dzisiejszego treningu chodzonego z lekkim obciążeniem. Dziś ten sam dystans - 2x 3 km (może 3,5, ale NA PEWNO minimum 3 km, a ja wolę zaniżać, niż zawyżać wyniki i koloryzować...). Czas uzyskany 71 minut - jest lepiej...

 

PS: Szolantic, jak już wydobrzeję, ze względu na niewielką odległość, odezwę się do Ciebie na wspólny trening rowerowy - co Ty na to?


  • smolar16 i Szolantic lubią to

#8426 stryjek

stryjek
  • Użytkownik
  • 819 postów
  • SkądSobótka

Napisano 14 luty 2016 - 14:41

Raf, dużo zdrowia i wytrwałości życzę ;-)
Po 4 dniach na nartach dziennych i wieczornych dziś pierwszy raz rower, ale ciężko było bo zakwasy po nartach dawały się we znaki ;-)
Udało się przejechać 36km :-)
  • parmenides, impa i raf lubią to

#8427 lukasz318

lukasz318
  • Użytkownik
  • 883 postów

Napisano 14 luty 2016 - 15:05

Dyst 64.64 czas 2.58 av hr 121 cal 1568
Marnie ale trochę słabo się czyje,
Właśnie wrzucam kisielek (z płatkami owocami orzechami itd.) Na bolacy brzuszek 15 km o nim myślałem :)
  • parmenides i impa lubią to

#8428 funf

funf
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 14 luty 2016 - 15:13

55,8km. Niedzielny wypad na rower, czas zakupić bidon.

 

45cf6ab9dcea.jpg


  • parmenides, impa i Szolantic lubią to

#8429 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3215 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 luty 2016 - 15:53

A u mnie tak zimno :/ Zazdroszczę pogody.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#8430 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1367 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 14 luty 2016 - 16:44

Bo fotki mają się nijak do merytoryki tego tematu. Masz temat: nasze zdjęcia, nasze twarze i tam sobie wklejaj fotki. Pozdrawiam

 

haligówka - radzę Ci być bezstronnym i szanować każdego ;) Pamiętaj: nie miałbyś żadnej władzy gdyby Ci jej nie dano ;) Szanuj ludzi którzy są tu na forum od czasów, kiedy Ty chodziłeś do podstawówki...

 

Wczoraj 20.5 km narciarstwa back country w Beskidzie Niskim: www.strava.com/activities/492720888

Dziś 70.89 km i 802 m przewyższenia po pogórzach: www.strava.com/activities/493413967

Jeszcze brak mocy, ale to normalne...


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."


#8431 giec

giec
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Skądeastbourne uk

Napisano 14 luty 2016 - 20:36

Dzis chcialem sie zmeczyc na okolicznych podjazdach i zarazem dodac przewyzszen 

Dst 44 km

T   1:54

Avr 23 km/h

Alt  1020 m

Cad 75 

P    174 W

 

https://www.strava.c...ities/493500503

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#8432 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 14 luty 2016 - 21:17

tak to bardzo ciekawe że moje fotki mają się nijak do merytoryki tematu ,  a jak ktoś napisał siłownia 2 godziny , basen 1,5 godziny, narty 2godziny , nie robilem nic bo regeneracja , trenażery , przysiady , rower mtb i takiego typu to jest merytorycznie w temacie ? to jest forum szosowe , szosowe zaznaczam , ja zawsze szosa , wszystkie moje fotki na szosie

Cześć!

Widzę, co się dzieje i oczom swym nie wierzę!!! Od razu powiem, że nie przepadałem za Twoimi fotkami, choć przyznam, że parę Twoich treningów sobie pooglądałem. ;)

Komu jeszcze, oprócz jednego nieomylnego władcy tego wątku, przeszkadzało, że łukasz80 zamiast opisywania swoich treningów "cyferkami", prezentował swój fotoreportaż??? Czyż nie żyjemy w czasach, gdy ludzie zapominają jak się co pisze, bo wystarczy fotkę zrobić, albo filmik nakręcić? Kiedyś były modne blogi, potem vlogi, a łukasz80 zaproponował flogi (foto-logi) ze swoich treningów. Czy gdzieś złamał regulamin forum? Jeśli mamy się czegoś wystrzegać w tym wątku, to może warto by było przygotować jakiś regulamin tego wątku??? Wtedy będziemy wiedzieć co możemy zamieszczać, a czego nie... Ale skoro łukasz80 w taki sposób opisywał swój trening, to chyba tylko jego sprawa? Kto chce - niech ogląda, kto nie chce, pomija wpis i idzie dalej - gdzie tu bałagan???

Dziwiło mnie, że łukasz80 załącza tylko link pod swoim wpisem, ale przecież wielu tak robi załączając link do stravy albo endomondo - czym to się różni między sobą? Jeden zwykły link... I dopiero teraz łukasz80 w końcu pokazał, że pisanie mu nie obce... Co można więc nazwać zaśmiecaniem wątku: linijkę z linkiem, czy wiele linijek tłumaczeń kto jak rozumie "swój dzisiejszy trening"???

 

Ależ nie mam litości dla kolegi czyściciela - nawet w niedzielny wieczór będzie miał robotę do wykonania...

 

Tylko dlaczego teraz czuję, że ten wątek staje się własnością tylko jednej osoby, a przestaje być wspólnym miejscem pokazywania tego, co nas wszystkich cieszy w naszym treningu... A przecież każdy z nas jest inny! Jeden po operacji, drugi po zawale, trzeci szybki jak wiatr, czwarty może chce zrzucić parę kilogramów, a piąty - pokazać sąsiadom swój nowy nabytek,,, Ale łączy nas jedno: SZOSÓWECZKA!!!

Wiecie, jak jest ciężko codziennie patrzeć na wyczyszczony, gotowy do jazdy rower, i sobie mówić, że to jeszcze tylko parę tygodni i będę mógł znów się wpiąć w pedały??? I wiecie jaką wczoraj miałem frajdę, jak mimo bólu przeszedłem te całe 6 kilometrów? A do tego miałem ponad godzinną randkę z pewną młodziuteńką niewiastą z błękitnymi oczętami, która chyba najbardziej dopinguje mnie do powrotu do pełnej sprawności... A dziś było trochę lepiej i już czekam na jutrzejszy trening oraz tete a tete z błękitnooką...



#8433 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 luty 2016 - 21:24

ostre przygody raf, współczuję... a mnie trzęsie, że mam 38,5C w taką pogodę... więc regeneracja :)



#8434 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 14 luty 2016 - 21:35

ostre przygody raf, współczuję... a mnie trzęsie, że mam 38,5C w taką pogodę... więc regeneracja :)

Dzięki Kolego!

Mnie teraz niepokoi, że mam 37,1 st. C, a chirurdzy mnie ostrzegli, że jak będzie 37,5, to mam natychmiast do nich wracać... Wcześniej cały czas było poniżej 36,6. Mam nadzieję, że nie będzie dalej rosło...

Wiesz, jak Ci zazdroszczę zwykłego przeziębienia, czy też grypy? ;)



#8435 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2016 - 21:46

Nie żebym się czepiał, ale trafiłem na takie coś
http://szosa.org/top...iejszy-trening/

Co prawda punkt 3 mówi że mile widziane są linki do galerii zdjęć ale pkt 2 mówi też że wpis ma zawierać co danego dnia robiliśmy na treningu
Także prawda leży gdzieś pośrodku
  • raf lubi to

#8436 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 14 luty 2016 - 21:55

Nie żebym się czepiał, ale trafiłem na takie coś
http://szosa.org/top...iejszy-trening/

Dziękuję Kolego!

Czyli punkt: "3. Mile widziane są linki do naszych blogów rowerowych (o ile takowe prowadzimy), do zapisów GPS (np. użytkownicy Garmin-ów) czy do galerii zdjęć z treningu." - podkreślenie jest moje.

łukasz80!

Wynika z tego, że Twoje linki są w pełni dozwolone! Nigdzie nie pisze, że oprócz linka MUSI być cokolwiek więcej!


  • nortsam lubi to

#8437 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2016 - 21:57

Dziękuję Kolego!
Czyli punkt: "3. Mile widziane są linki do naszych blogów rowerowych (o ile takowe prowadzimy), do zapisów GPS (np. użytkownicy Garmin-ów) czy do galerii zdjęć z treningu." - podkreślenie jest moje.
łukasz80!
Wynika z tego, że Twoje linki są w pełni dozwolone! Nigdzie nie pisze, że oprócz linka MUSI być cokolwiek więcej!

ale przeczytaj też dokładnie punkt 2, to co na końcu

#8438 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 14 luty 2016 - 22:12

ale przeczytaj też dokładnie punkt 2

Mnie wystarczy tyle: "2. W jakiej formie będzie wpis, to zależy tylko i wyłącznie od autora" - zdjęcia pokazują co autor robił podczas treningu - jechał rowerem szosowym po szosie. A jak ktoś jest bardzo dociekliwy, może sobie posprawdzać kiedy było zrobione pierwsze zdjęcie i kiedy ostatnie - stąd więc dostępne są dane jak długo trwał trening. A że luźny - to sprawa trenującego - widać po zdjęciach. Gdzieś to było: "obraz jest wart tysiąca słów" - czy jakoś tam...

Dodatkowo - zawsze można popytać autora o szczegóły treningu. Jak widać - pisać umie, i do tego ma chęci na odpowiadanie. Nie można tego zaprzepaścić! Czym będzie forum, jeśli będziemy się bali wykonywać wpisy tego, co sami chcemy o sobie (swoim treningu) napisać? 

A może już teraz powinniśmy mieć każdy post akceptowany - powiedzmy przez trójkę niezależnych arbitrów??? Zobacz co można zrobić w jedną noc z Trybunałem Konstytucyjnym.

 

PS: Czy to nie zastanawiające, że haligówka ujawnił się jako moderator na naszym forum w podobnym czasie, jak zmieniła się władza w Polsce? Może ma desygnatę i pełne poparcie od prezesa??? ;)


  • astronom i nortsam lubią to

#8439 przmor

przmor
  • Użytkownik
  • 500 postów

Napisano 14 luty 2016 - 23:45

Trzy godzinki zajec fizycznych z moja kobieta. Pulsometru nie mialem ale momentami byl kosmos. Byly przysiady (kobieta), mocna praca nog plus trening chwytu (moimi dlonmi za jej biodra). Bylo 5 albo 6 wjazdow na szczyt (kobieta), nie wiem jakie przewyzszenie ale sadzac po odglosach (kobiety) bylo wysokoooooooo. Byl trening nadgarstka i miesni przedramienia (kobieta), zwinnosci jezyka (obydwoje). Ja na szczyt tez wjechalem. Wylane troche potu i spalone kalorie a po zajeciach uczucie blogosci i miekkie nogi. A do poludnia 40km na szosie z AVS 25km/h.

#8440 bicicleta

bicicleta
  • Użytkownik
  • 364 postów
  • SkądRadom

Napisano 14 luty 2016 - 23:47

raf poglądy polityczne każdy ma jakieś i można je wyrażać ale raczej nie tutaj ten pa jest zbyteczny.



Dodaj odpowiedź