Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka proteinowa


54 odpowiedzi w tym temacie

#41 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 17 maj 2014 - 23:10

SiS Rego z mlekiem. Mógłbym pić litrami, ale nie jest tanie :(

 

Robi swoje, bo z rana nogi o wiele lepsze niż po kuraku z łososiem.


  • nick lubi to

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#42 Gosc_szymas_*

Gosc_szymas_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2014 - 09:26

Body Octane i clout sensownie dawkowany

 

Tompoz



#43 nikerox

nikerox
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Skądrz

Napisano 04 lipiec 2014 - 13:57

Panowie jak polaczyc vitargo z gainerem po treningu ? Jest sens odrazu po treningu lyknac vitargo i np po pol godziny gainera a nastepnie posilek ?

#44 Adr

Adr
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądBIAŁYSTOK

Napisano 04 lipiec 2014 - 18:00

A gainera w jakim celu pijesz?



#45 nikerox

nikerox
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Skądrz

Napisano 04 lipiec 2014 - 19:03

Wlasnie doczytalem troszke i moze byc tak ze zaraz po treningu vitarade a po pol godziny odzywka bialkowa + posilek ?

#46 Adr

Adr
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądBIAŁYSTOK

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:02

Wlasnie doczytalem troszke i moze byc tak ze zaraz po treningu vitarade a po pol godziny odzywka bialkowa + posilek ?

 

Po treningu pełnowartościowy posiłek składający się głownie z białka i ww. Jak nie masz czasu na jedzenie od razu po treningu to możesz wypić białko a po 30 minutach zjeść pełny posiłek. A ile wcinasz kcal?



#47 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 04 luty 2015 - 23:20

Dziś z ciekawości kupiłem sobie dwie buteleczki napoju proteinowego Upbeat:

 

upbeat-protein-drinks.jpg

 

Zawartość białka niezła : 20g na 250ml. Piłem truskawkowy. 

 

Niedobry, kwaśny. 

 

Ale skończył mi się SiS, a po następny słój jadę dopiero jutro. Można użyć w sytuacji awaryjnej.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#48 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 05 luty 2015 - 07:17

Fajnie, ale po co to dosładzanie syropem GF i jeszcze słodzikiem.

Dobre białko to jaja kurze (żółtka), 5 codziennie do sałatki i wystarczy.

 

Minimalizując podaż węglowodanów na rzecz tłuszczy schudłem 5kg i od października nie miałem nawet kataru.



#49 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 05 luty 2015 - 16:17

To jest sprzedawane w sklepie spożywczym, żeby każdy kto się tam wybrał na piechotę sobie kupił i pomyślał, że mu mięśnie rosną. Ma trochę syfu, ale w sytuacji podbramkowej, jak moja z wczoraj (zero czegokolwiek podobnego w domu) nada się.

 

 

5 żółtek dziennie bym nie zdołał. Babcia mówiła, że góra cztery na tydzień, bo to dla chłopca niezdrowo jeść więcej ;)


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#50 griff

griff
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądDolnyśląsk

Napisano 05 luty 2015 - 16:56

Odżywka białkowa jest dobra szczególnie po treningu, gdzie potrzebujemy jak najlepiej przyswajalnego białka i najłatwiej uzupełnić go właśnie odzywką WPC / WPI. Po treningu te cukry też nam nie zaszkodzą - przecież są nam potrzebne i w okienku po treningu trzeba trochę ich przyjąć dla lepszej regeneracji, a jak będą one z syropu glukozowo-fruktozowego, to nie będzie to takie złe. 

 

Kolarze nie mają jakichś ogromnych mięśni i nie mają ogromnego zapotrzebowania na białko, więc nie ma raczej sensu zamieniania normalnych posiłków na te z odżywką białkową i jak najbardziej warto jeść naturalne produkty - jaja, mięso, ryby (jeśli wg kogoś to nie mięso), sery. Z pewnością z takiego pożywienia pokryjemy swoje zapotrzebowanie na białko, a po treningu można sobie taki łatwy i szybki szejk węglowodanowo-białkowy przyjąć (albo gainer albo zmieszać białko z carbo albo samo bialko z bananami, cukrem).



#51 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 05 luty 2015 - 20:18

Czy są w necie jakieś badania kliniczne czy biologiczne przyswajalności tych suplementów?

Zdaje się, ze to słabo wygląda i 70-80% idzie w kupę, za przeproszeniem.



#52 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 luty 2015 - 20:32

ale w sytuacji podbramkowej, jak moja z wczoraj (zero czegokolwiek podobnego w domu) nada się.

 

 

Z ciekawości, co masz na myśli, pisząc 'sytuacja podbramkowa'? Nie miałeś żadnego produktu, zawierającego białko? No sorry, ale nie bardzo chce mi się wierzyć...


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#53 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 11 luty 2015 - 22:31

No nie miałem. Poza tym przyzwyczaiłem się nie robić jedzenia po jeździe tylko pić jakąś odżywkę. Zwyczajnie mi się nie chce pichcić, a drink też działa doskonale.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#54 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 luty 2015 - 08:45

Wersja A? http://www.demotywuj..._1301859490.jpg

Czy B? http://studentpotraf...vemyweb_500.jpg

:D :D :D

Dlatego ja, kiedy planuję zjeść po treningu coś, co trzeba przygotować, robię sobie 'bazę' wcześniej, i po powrocie 5 min i gotowe. Właściwie tylko nałożyć ;)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#55 barabara

barabara
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • SkądŻory

Napisano 17 luty 2015 - 21:56

Ja popijam Scitec Protein Delite, mój smak to truskawka z białą czekoladą, jak dla mnie bajka! Smak mistrzowski (truskawkowy shake z Mc'D się nie umywa), a w składzie mamy koncentrat białek serwatki, mleka. 

Przy moich wymaganiach jest w sam raz, jako zamiennik słodyczy sprawdza się wzorowo. ;) 


CUBE AGREE HPA




Dodaj odpowiedź