Skocz do zawartości

Zdjęcie

Antybiotyk a treningi

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 mess

mess

tłuścioszek

• Użytkownik
  • 2267 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 luty 2019 - 12:12

już mi psycha siada, 31.01 robiłem test ftp, tydzień regeneracyjny, a od 1.02 angina mnie zabiła. Dopiero od wtorku natomiast jestem na antybiotyku, kuracje mam do wtorku najbliższego. Czuję się świetnie(już po dwóch dniach antybiotyku jak nowy się czułem), za oknem 11C... mam ochotę wyjść na rower. Nie chce wsiadać na rower póki antybiotyku nie skończę, a dziś jeszcze patrzyłem migdałki to już PRAWIE NIE MA ROPY :P Cały styczeń pójdzie w cholerę a test ftp można do kosza wyrzucić. 2019 to będzie rok turystyki :D

pytam się więc, czy mogę wyjść na rower na antybiotyku? przeszukałem cały internet, żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie, która mnie usatysfakcjonuje i dupa :(

STRAVA

#22 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 luty 2019 - 14:38

@mess - ja bym siedział i czekał, ewentualnie jak bardzo Cię nosi to jakieś 45min rege na trenażerze. Dobrego treningu i tak nie zrobisz, a ryzyko dalszych opóźnień spore.

Ja jestem poskładany od wtorku włącznie, jako ostatni z rodziny. Na szczęście obyło się bez antybiotyku, ale przez 3 dni było naprawdę ciężko (tętno spoczynkowe +25). Dziś w ramach aktywności poszedłem wyrzucić śmiecie - i to skutecznie mnie wyleczyło z chęci wsiadania na cokolwiek z siodełkiem.

Z pozytywów, nadrabiam zaległości filmowe ze stajni Marvel-a :)

#23 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 877 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 10 luty 2019 - 14:47

Jak dobrze nie wyleczysz anginy to będzie Ci wracać. Czujesz się super bo choroba osłabia Cię mniej niż treningi więc jeśli odpoczywasz od jazdy czujesz się wypoczęty. Normalne. Jeśli bierzesz antybiotyk to daj sobie spokój. Posprzedawaj coś co Ci nie potrzebne. Poczytaj. Nie płacą Ci za jeżdżenie więc szanuj zdrowie. Forma Ci spadnie to naturalne ale głowa będzie świeża. Po antybiotyku stopniowo na zewnątrz. Najpierw długi spacer. Na następny dzień rower. Nie martw się. Jak wrócisz to forma przyjść musi ;-)

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Dodaj odpowiedź