Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka o ,,Jutro''


38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 07 czerwiec 2013 - 07:10

Henryk Jarosław Sienkiewicz



WALKA O ,, JUTRO…….’’


Jeszcze miesiąc temu fikałem po górach… czułem wiatr we włosach zjeżdżając z ODRODZENIA na EDGE PRO. Wcześniej pobrano próbkę, wycinek guza,,, nic nie znaczący, jak myślałem……


Rozpoznanie - czerniak złośliwy…… stadium trzecie z przerzutami na węzły chłonne szyi.
Rokowania – bardzo znikome, może 20% - BYŁOBY BARDZO DOBRZE.
Rekonwalescencja – bardzo długa i kosztowna o ile będzie szansa na nią……

W związku z diagnozą APELUJĘ do Wszystkich którzy mnie znają i nie znają o wsparcie…
Nie proszę o nic więcej jak o JEDNĄ – symboliczną złotówkę przelaną na konto. Na być może leczenie pooperacyjne…………przyjęcie do Kliniki Onkologii – 13.06.2013

Nr konta - 12114020040000310246477389 - WALKA O ,,JUTRO’’

Jako członek ,,Świadka Rowerowego’’ czułem potrzebę napisania tego listu.



Pozdrawiam z szacunkiem

Jarek

#2 jano_3

jano_3
  • Użytkownik
  • 1982 postów
  • SkądWwa

Napisano 07 czerwiec 2013 - 13:28

Masz moje wsparcie, sam nie mam za dużo i niepewną sytuację w pracy, ale coś przeleję.
Pozdrawiam, trzymam kciuki za Ciebie. Kolarze są twardzi do końca, dlatego wierzę, że wszystko się poukłada.

Mam nadzieję też sporo ludzi na forum się przebada i spojrzy na stan swojego zdrowia.

#3 Amon

Amon
  • Użytkownik
  • 280 postów
  • SkądŚwieradów-Zdrój

Napisano 07 czerwiec 2013 - 18:53

Ja też się przyłączam, małżonka dostała od razu dyspozycje puszczenia przelewu. Dlaczego Modowie nie podwieszą tego tematu?

#4 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 08 czerwiec 2013 - 08:53

Popieram, i dołączam się!

Życzę dużo zdrowia i powodzenia!

#5 mimaj

mimaj
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:00

Dołączam i zachęcam. Pamiętajcie, że kolarstwo to nie tylko 'kręcenie korbką'. Życzę powrotu do zdrowia. Pzdr. M.

#6 zêbatka

zêbatka
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądPolska

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:36

Moje wczoraj poszło.
Jarek odpukaj w niemalowany karbon wszystkie złe myśli, będzie dobrze!
Przyklejcie ten temat na górze strony.
Pozdrowery,
M

#7 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 czerwiec 2013 - 09:52

Ja też się przyłączam, małżonka dostała od razu dyspozycje puszczenia przelewu. Dlaczego Modowie nie podwieszą tego tematu?


Już podwieszone, wczoraj dostałem info od Jarka na PW. Także mam nadzieję, że wszystko się ułoży!!!


#8 pajak

pajak
  • Użytkownik
  • 383 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 czerwiec 2013 - 09:52

Pozwoliłem sobie zrobić forward na forum.poziome.pl.

#9 gibon12

gibon12
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • Skądmars

Napisano 11 czerwiec 2013 - 21:25

Ja też wysłałem. Mojemu tacie z 7 lat temu zdiangozowali raka z przerzutami... Jak włączył internet i zaczał sprawdzać to stwierdził, że powinien już nie żyć albo zaraz umrze...Lekarze mówili mu podobnie przeszedł 3 chemioterapie. W nocy leżał w szpitalu i mu wpuszczali coś w żyły... a rano i tak musiał iść do pracy (3 dzieci na utrzymaniu).W szpitalu dookoła wszyscy umierali... a on się trzymał bo wiedział, że nie może zostawić rodziny bo wszyscy byliśmy na jego utrzymaniu.Na odchodne zarazili mu jeszcze wątrobę wirusem C... Tata żyje do dziś i ma się bardzo dobrze... Tutaj sytuacja jest bardzo podobna, NASTAWIENIE PSYCHICZNE jest NAJWAŻNIEJSZE. Także Panie Jarku proszę zapomnieć o tych .. 20% ,bo one jest mnożone co najmniej kilkukrotnie w sytuacji w której się Pan znajduje a odnośnie rekonwalescencji to też się Pan grubo zdziwi, a osoby które bedą chciałby pomóc napewno się znajdą.. choćby na forach kolarskich.

#10 Gosc_TeQuila_*

Gosc_TeQuila_*
  • Gość

Napisano 12 czerwiec 2013 - 19:45

poszło...

Dużo zdrowia życzę!

#11 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwiec 2013 - 07:24

poszlo, trzymaj sie!

#12 jano_3

jano_3
  • Użytkownik
  • 1982 postów
  • SkądWwa

Napisano 17 czerwiec 2013 - 15:12

Jarku wybacz, ale chyba należą się słowa wyjaśnienia, zostałeś przyjęty do kliniki i pojechałeś pętlę drawską?? Czy to jakaś tragiczna pomyłka organizatorów. Bo rozumiem, że czerniak z przerzutami, raczej wyklucza taki wysiłek.
Jeśli coś źle zrozumiałem to przepraszam, ale proszę o Twój komentarz.

#13 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 1525 postów
  • SkądSK

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:11

jano_3 możliwe że ktoś inny pojechał za Henryka. Sprawdzając generalkę jako rower wpisane jest INNY nie SZOSOWY. Również prosiłbym o komentarz, bo planowałem przelać pieniądze.

#14 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:23

pangumas, możliwe że jest tak jak piszesz - na fotkach nie znalazłem jarka https://plus.google....082750754012369 , zawsze chyba startował na szosowym , tak czy siak jakieś wyjaśnienie by się przydało.

#15 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:55

Jesteście okrutni - jesteście beznadziejni!

wejdźcie na stronę LUXTECH

słyszał kto z was o słowie dyskretny ???


wspierajcie, a nie kopcie po żebrach!

#16 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwiec 2013 - 17:53

no slabe to bylo... jano ogarnij sie :-/

#17 kuman7

kuman7
  • Użytkownik
  • 221 postów
  • Skądwałcz

Napisano 17 czerwiec 2013 - 18:16

Ja widziałem bo stałem na parkingu obok i byłem takze troszke zdziwiony. Jaki rower inny zwykła szosa to była.

#18 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 17 czerwiec 2013 - 18:44

mess i kobrys, tu ludzie raczej martwią się o celowość przeznaczenia swoich ciężko zarobionych pieniędzy przekazanych Jarkowi / Henrykowi... :roll:

#19 rowerzysta

rowerzysta
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • Skądfrombork

Napisano 17 czerwiec 2013 - 19:06

słyszał kto z was o słowie dyskretny ???

przecież to Jarek na wszystkich forach i na własnej stronie napisał o swojej chorobie, gdyby bardzo zalezało mu na dyskrecji pewnie tego by nie robił

#20 jano_3

jano_3
  • Użytkownik
  • 1982 postów
  • SkądWwa

Napisano 17 czerwiec 2013 - 19:37

Wystarczy jedno słowo, "Ktoś wystartował za mnie" . Nie chcę bić piany, Rozmawiałem z adminem i podjąłem decyzję, że zadam pytanie i wydaje mi się, że jako osoba, która przekazała jakiś grosz, mam do tego prawo. Czekam na komentarz Jarka. A jeśli to nie Jarek startował to wartoby sprostować sprawę u orgów.



Dodaj odpowiedź