Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odparzenia


33 odpowiedzi w tym temacie

#21 sp0097jg

sp0097jg
  • Użytkownik
  • 124 postów
  • SkądKamienna Góra

Napisano 11 kwiecień 2007 - 20:55

no to zostaje jeszcze komfort jazdy... Po prostu dziwnie bym się czuł... A właśnie, zaliczałeś może bez bielyzny kilkuminutowe, szybkie, i ostre zjazdy ? :-> Wydaje mi się, że pampers nie daje tego komfortu, co bielizna ;-)

#22 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2007 - 21:03

Pewnie że zaliczałem. W zimie jeździłem nawet w zwykłej bieliźnie i osobiście źle się uczułem bo każda dodatkowa warstwa pod spodenkami powodowała że wszystko się przesuwało i mnie to strasznie drażniło. Wydaje mi się że jest to kwestia przyzwyczajenia i gustu.

#23 Azariel

Azariel
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 11 kwiecień 2007 - 21:04

a co ma papmpers do zjazdow? :D od bielizny robia sie tylko odparzenia i inne cuda na kiju... spodenkom rowerowym niczego nie brakuje, ani na zjezdzie ani na podjezdzie ;)

#24 sp0097jg

sp0097jg
  • Użytkownik
  • 124 postów
  • SkądKamienna Góra

Napisano 11 kwiecień 2007 - 21:06

jak widać, to kwestia przyzwyczajenia... Ja i tak się nie przekonam do tego pomysłu :-P

#25 Azariel

Azariel
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 11 kwiecień 2007 - 21:10

no to sie mecz, nikt Ci nie kaze tylko probujemy Cie przekonac, ze tylo sobie dosc znacznie utrudniach zycie :)

#26 arcik

arcik
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • SkądWielkopolska/Bralin

Napisano 12 kwiecień 2007 - 07:04

Jeszcze mam jedno pytanko co lepiej robić przed wyjazdem smarować kremem czy zasypywać posypką :?: :-P

#27 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 12 kwiecień 2007 - 07:38

Dadi jakoś nigdy nie czułam pociągu do roweru z racji braku bielizny pod spodenkami :P
A jedyne, co sobie można przewiać z racji braku bielizny to biust,ale wam to chyba nie grozi :P

#28 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 12 kwiecień 2007 - 08:37

arcik, przed samym wyjazdem zasypka, a po przyjeździe prysznic i krem.

pozdro horny

#29 arcik

arcik
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • SkądWielkopolska/Bralin

Napisano 12 kwiecień 2007 - 12:31

Dzięki Horny :lol:

#30 sp0097jg

sp0097jg
  • Użytkownik
  • 124 postów
  • SkądKamienna Góra

Napisano 13 kwiecień 2007 - 21:17

hmm.... Dzisiaj na próbę pojechałem w samych spodenkach (bez bielizny), i muszę stwierdzić że dotychczas baardzo się myliłem :oops: W sumie to nie było ani żadnych odparzeń, ani otarć, ani żadnego zapalenia... Jednak spodenki zapewniają dostateczną ochronę :-D Zwracam honor :-P

#31 Darek80

Darek80
  • Użytkownik
  • 339 postów
  • Skądokolice Łowicza

Napisano 13 kwiecień 2007 - 21:22

Jednak spodenki zapewniają dostateczną ochronę :-D Zwracam honor :-P

Cieszymy się Wszyscy , że mogliśmy Cię nawrócić na odpowiednią drogę : :mrgreen:

#32 krystianess

krystianess
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądRumia

Napisano 29 maj 2007 - 12:58

od starego kolarza wiem, że nawet zwykły krem nivea wystarcza tylko trzeba go nakłaść tyle że naprawdę będzie mięciusio :-D można też zaopatrzyć się w profesjonalne żele, ale kogo na nie stać

#33 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 15 czerwiec 2007 - 12:51

Początkowo podobnie jak sp0097jg nie mogłem nawet myśleć jak można jeździć bez bielizny. Ktoś jednak napisał, że idzie się przyzwyczaić. Spróbowałem, zrobiłem bez majtasków ponad 200 km i na chwile obecną nie potrafię sobie wyobrazić jazdy z nimi i "poprawiania sobie wiadomo czego :mrgreen: " co parę kilometrów a ponadto wcale nie czuję różnicy, że jest mi zimniej. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości proponuję raz dla próby przewieźć się bez bielizny, wtedy nikt nie będzie miał już dylematu... Pozdro!

#34 Gosc_kamilla36_*

Gosc_kamilla36_*
  • Gość

Napisano 30 styczeń 2021 - 00:28

Aj te odparzenia przez coś co kochasz. Dobrze to znam i nie raz przerabiałam - Octenicare jest skuteczny. Moim zdaniem to obowiązkowy preparat dla kolarza.





Dodaj odpowiedź