Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójmiasto- wspólne treningi na szosie


260 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 09 marzec 2009 - 12:19

15.03.09 zaczynamy nowy sezon kontynuując zapoczątkowane przez Daniela jesienią poranne, niedzielne jazdy na rowerach szosowych ( stary wątek: http://forum.trojmia...t17159,1,9.html ). Jesteśmy amatorami o lekkim zacięciu sportowym jeżdżącymi z przeciętnymi prędkościami około 30 km/h na trasach 80 –150 km.
Proponowana przeze mnie trasa na niedzielę to: http://www.bikely.co...ike-path/259605
Spotkanie 8.25 na pętli autobusowej przy SKM Kamienny Potok, 9.00 na skrzyżowaniu Chwarzeńskiej i Wiczlińskiej w Wiczlinie, 9.10 na końcu Wiczlińskiej (dla kolegów z Chyloni).
W przypadku deszczu, śniegu, gradobicia, oblodzenia itp. trening będzie odwołany.
Serdecznie zapraszam!

#2 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 09 marzec 2009 - 14:00

Na 90% dołączę w Wiczlinie.

#3 Abes

Abes
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądHamburg Niemcy

Napisano 09 marzec 2009 - 18:26

jak widze ta trase to mi serce peka, chlopaki ja bym sie hetnie przyloczy ale teraz mieszkam w Hamburgu ale urodzilem i wychowalem w Gdyni. Co jakis czas jestem w Gdyni to pakuje rower do samochodu i na polske jak bede to na 100% jestem z wami. Najlepiej sie jezdzi z rodakami

:mrgreen: POZDRWIAM WSZYSTKICH SZOSOWCOW W TROJMIESCIE
:-P

#4 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 09 marzec 2009 - 18:38

Abes, w Hamburgu w jakiej dzielnicy? :-) W lipcu kręcę po Hamburgu na MTB głównie w części wschodniej, po mieście i po Schleswig-Holstein, jednak średnie nie wymiatają z racji wagi roweru.

#5 Abes

Abes
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądHamburg Niemcy

Napisano 11 marzec 2009 - 14:28

Abes, w Hamburgu w jakiej dzielnicy? :-) W lipcu kręcę po Hamburgu na MTB głównie w części wschodniej, po mieście i po Schleswig-Holstein, jednak średnie nie wymiatają z racji wagi roweru.


Ja mieszkam w dzielnicy Maiendorf jak bedzie czas i bede to czemu nie jak cos to daj znac, ja jestem prawie zawsze na forum

a przy okazji trafil mi sie rower moge dostac na niego sporo rabatu czy ktos wie cos o firmie AXIOM chodz o ten modet zobaczcie i napiszcie prosze

http://www.cyclefact...tail.php?id=165

#6 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 12 marzec 2009 - 17:51

Wracając do tematu, to póki co na niedzielę zapowiadają 9 stopni i lekkie zachmurzenie :-D no i dzisiaj tez było całkiem ładnie. Ale jak mówi ludowe porzekadło "nie chwali się pogody z rana a teściowej za życia" :roll:

BTW jakubruc w jaki sposób chcesz jechać z Koleczkowa do Kielna tą droga którą zaznaczyłeś? Na mapie tam drogi nie ma, a i na moje przeczucie to tam jest pole :-o

#7 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 12 marzec 2009 - 18:17

mjolnir, trasa podana przez jakuba jest już wielokrotnie przetestowana - na pewno jest tam droga ;) Pogoda będzie git tylko, że ma wiać ostro. Jak na złość w ciągu tygodnia owszem wieje ale ZAWSZE na weekend, kiedy można dłużej pojeździć, zrywa się wichura. Jakieś przekleństwo czy co ... ?

#8 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 12 marzec 2009 - 21:45

Jest tam droga i to w bardzo dobrym stanie! Przełącz na satelitę to zobaczysz:)
To będzie moja pierwsza jazda w sezonie, podobnie jak niektórych moich kolegów ( o ile przyjadą) więc wybaczcie, że nie będziemy mocno jechać...

#9 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 13 marzec 2009 - 05:54

Faktycznie, teraz widzę że tam jest droga. Byłem przekonany że tam jest skrzyżowanie T i nic więcej.
To jest zrozumiałe że nie będziemy się ujeżdżać w trupa. Ja też jestem dopiero ledwo co rozgrzany, a w dodatku to będzie mój pierwszy dystans powyżej 50km w tym roku więc bez szarżowania.

#10 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 13 marzec 2009 - 20:24

UWAGA!
Kilku kolegów poprosiło mnie o przesunięcie godziny treningu, ponieważ zniechęcający jest szron na trawie i samochodach:) Doszliśmy do kompromisu i umawiamy się 30 minut później!
8.55- Sopot Kam. Potok, 9.30- Wiczlino, 9.40 koniec Wiczlińskiej.
Zapowiada się od razu rekord frekwencji, o ile pogoda dopisze.

#11 Gosc_dzosef_*

Gosc_dzosef_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2009 - 19:44

Witam, troszkę nie w temacie ale poniższa propozycja skierowana jest głównie (chociaż nie tylko) dla osób z Trójmiasta.
Organizujemy wyjazd na tegoroczne Giro - etapy od 2 do 6 (może 7) camperowozem z Trójmiasta - my, czyli 3 osoby - szukamy chętnego, ewentualnie chętnych! Przy 4 lub 5 osobach koszta już fajnie się rozkładają i cena wyjazdu nie będzie wysoka na pewno.
Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt na maila:
[email protected]
namawiam gorąco i pozdrawiam!

#12 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 15 marzec 2009 - 08:43

Niestety pogoda pokrzyżowała plany- do zobaczenia za tydzień!

[ Dodano: 2009-03-16, 19:13 ]
Następna próba wspólnego treningu w najbliższą niedzielę 22.03:))) Trasa i godziny takie jak na samej górze t.j. 8.25 Kamionka itd.

[ Dodano: 2009-03-20, 15:30 ]
Dzisiaj sprawdziliśmy stan dróg przed niedzielą. Reja- błoto, a nawet śnieg i lód, główne drogi- suche! Tak więc trzymajmy kciuki za pogodę i w niedzielę zaczynamy!!!

#13 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2009 - 16:31

8:30 jestem na Brodwinie. O ile oczywiście nie będzie żadnej 'niespodzianki' od bogów:)

BTW dzisiaj strasznie wiało, oby jutro było lepiej.

#14 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 21 marzec 2009 - 18:30

Pogoda na jutro --> http://new.meteo.pl/...type=2n&id=1877
Niby w nocy ma padać, ale nawet jak rano będzie nadal mokro to jadę. Pieprzyć pogodę! Forma musi być ;)

#15 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 22 marzec 2009 - 13:57

Dzięki chłopaki! Było naprawdę nieźle. Niestety wiatr trochę popsuł zabawę i zostałem za peletonem głównym, przez kawałek holując kolegę z kryzysem na Felcie :-P

#16 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 22 marzec 2009 - 23:02

12 kolarzy jak na pierwszy raz- nieźle! Z tego co widzę może nas być jeszcze więcej: http://forum.trojmia...t96495,1,9.html

[ Dodano: 2009-03-23, 13:06 ]
Bardzo miło zaskoczyła mnie frekwencja w niedzielę. Nie wszyscy jeszcze mamy taki "prąd" jak Robert, czy Wojtek, ale to kwestia czasu:) Nie ma problemu, że grupa się podzieliła, bo każdy trenuje dla siebie i współpracuje z tymi, z którymi aktualnie może...
Już teraz wychodzę z propozycją trasy na przyszłą niedzielę: http://www.bikely.co...e-path/29-03-09
Trasa piękna, szczególnie ta pętelka koło Staniszewa, no i oczywiście ten "wstrętny" podjazd od Wejherowa;) Popatrzcie na elevation profile (zakładka show);). Z kolegami z Gdańska możemy się spotkać w Chwaszczynie ok 9.00, a z Gdyni w Kielnie przy zjeździe do Koleczkowa ok 9.15. W Sopocie tradycyjnie 8.25 pętla na Kamiennym.
Ewentualne uwagi, propozycje odnośnie tras proszę przesyłać na maila: [email protected]
Mam nadzieję, że pojawią się nowi kolarze.

#17 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 23 marzec 2009 - 19:42

Jak pogoda nie zaskoczy (podobno ma być 15 stopni...) to ja się piszę! Może niekoniecznie na całą trasę, bo nie wiem czy na 120km już jestem gotowy (jakby co to przed zjazdem do Wejherowa odbije na Szemud). Tym razem na początku podjazdów nie ma, więc raczej się nie zatrę :mrgreen:

#18 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 27 marzec 2009 - 21:32

http://www.gpsies.co...wyiemcznsxhotpt
Pewnie nie będzie nas tylu co ostatnio, ale wszystko idzie zgodnie z planem, czyli śniegu nie będzie, deszczu też!
Niedziela: 8.25 Kamienny, 9.00 Chwaszczyno, 9.15 Kielno przy zjeździe do Koleczkowa.
Pamiętajcie o zmianie czasu!!!

[ Dodano: 2009-03-29, 16:07 ]
6 kolarzy, trasa skrócona do 80 km ( z Sopotu), czas jazdy ok 2h 30min.

#19 Gosc_Monia_*

Gosc_Monia_*
  • Gość

Napisano 01 kwiecień 2009 - 19:46

Witam,
Zaczynam jeździć na szosie, czy mogłabym spróbować swoich sił z doświadczonymi kolegami z 3-city? Czy w ta najblizszą niedzielę planujecie coś? Chętnie przyłączyłabym się do grupy.

#20 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 01 kwiecień 2009 - 20:21

Witam,
Zaczynam jeździć na szosie, czy mogłabym spróbować swoich sił z doświadczonymi kolegami z 3-city? Czy w ta najblizszą niedzielę planujecie coś? Chętnie przyłączyłabym się do grupy.


W najbliższą niedzielę juz tradycyjnie szykuje się ustawka. Na dniach jakubruc zamieści info. Zapraszamy, zapraszamy :-)



Dodaj odpowiedź