Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójmiasto- wspólne treningi na szosie


260 odpowiedzi w tym temacie

#21 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 02 kwiecień 2009 - 22:12

Czas złamać 100km!!!
http://www.gpsies.co...wtmkqsptkqiaare
Spotkanie w niedzielę o 8.30 na rondzie w Chwaszczynie!;)))(to pewnie nie wszystkim się spodoba, ale liczę na wyrozumiałość). My z pętli w Kamiennym wyruszamy o 8.00.
Proszę przestudiujcie trasę!
Pamiętajcie o zapasach "paliwa". Jeśli się one komuś skończy lub noga " nie będzie podawać", może wrócić z Kartuz przez Przodkowo (taki wariant awaryjny). Dalej już skrótów nie ma;)

#22 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2009 - 15:35

Trasa ciekawa, niestety niedzielę już mam zajętą :evil: i to akurat teraz jak pogoda się zrobiła.
Dołączę do topicu: jutro ok. 13:00 robię trasę 70km Oliwa-Miszewo-Przodkowo-Kartuzy-Żukowo-Oliwa jak ktoś chętny to pisać gdzie dołącza.

#23 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 05 kwiecień 2009 - 13:31

Dzisiejsza trasa: Sopot - Chwaszczyno - Tuchom - Miszewo - Żukowo - Borowo - Kartuzy - Prokowo - Mirachowo - Nowa Huta - Sianowo - Strzepcz - Pobłocie - Smażyno - Częstkowo - Głazica - Szemud - Kamień - Kielno - Chwaszczyno - Sopot
(T: Gruzin, Miazga, Micz, Krystian, Robert, Bartek, Daniel, Travisb, Flash, Tomek + 1 kolarz+ 1 kolarka)
Pierwsze 65 km poczuwałem się do pilnowania tempa, żeby nie było za niskie. Kilku kolelgów zostało:( Później niestety stałem się ofiarą częstego jechania na czele i na 80 km w Szemudzie dopadły mnie tradycyjne skurcze... Bartek, Robert, Miazga i Micz pojechali dalej, a ja musiałem się zatrzymać na rozciąganie. Później jeszcze 3 postoje- na rozciąganie;) Mimo, że od Szemuda toczyłem się, średnia efektywnej jazdy zadowalająca. Co tam, to nie wyścig więc następnym razem też będę jechał z przodu:)))

[ Dodano: 2009-04-05, 15:01 ]
Oczywiście będę się starał jechać z przodu, o ile mocniejsi koledzy to zaakceptują;)))

Podziękowania i wyrazy uznania dla wszystkich dzisiejszych współtowarzyszy, którzy mimo rozpoczynającego się dopiero sezonu jeżdżą tak szybko. :shock:

#24 Gosc_dzosef_*

Gosc_dzosef_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2009 - 20:41

Pierwsza 100 w tym sezonie przełamana:)
Było fajnie, chociaż tempo trochę za mocno, następnym razem proponuję równiej ale wolniej, tak, żebyśmy zakończyli w takim składzie, w jakim rozpoczynamy.

Pozdr,
Bartek

#25 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 06 kwiecień 2009 - 16:35

...następnym razem proponuję równiej ale wolniej, tak, żebyśmy zakończyli w takim składzie, w jakim rozpoczynamy.

Pozdr,
Bartek


Dobrze mówi. Polać mu! ;-)
Jeśli chcecie myśleć o Helu w tą i z powrotem - ok 180-190km - to tak powinnismy pojechać.
Aha ... w weekend święta ale w sobotę oprócz święcenia jajek (wysłać do kościoła matkę, żonę lub kochankę a samemu na rowerze świętować!) nie ma zbytnio czego 'świętować'. Proponuję wypad w sobotę i poprawić jeszcze w poniedziałek ;-)

I jeszcze odnośnie ostatniej ustawki - w imieniu wszystkich przedstawicieli płci brzydkiej przepraszam jedyną jak dotąd reprezentantkę płci pięknej za narzucenie ostrego tempa od początku i 'urwanie' koleżanki :-P Mimo to mam nadzieję, że się Monia nie zraziła i pojawi się jeszcze nie raz w niedzielę.

#26 Gosc_Monia_*

Gosc_Monia_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2009 - 22:37

Tak, tak zdecydowanie za duże tempo, jak dla mnie oczywiście. Tak sobie myślę, że może kiedyś uda mi się, chociaż 1/3 trasy nie urwać się od peletonu. Chciałam podziękować za próbę wzięcia mnie na kółko, przez jednego z kolegów :->
Może Panowie dalibyście kilka dobrych rad, jak mnożna dojść do tajkiej formy. Wielki szacunek za tą prędkość. Wiem, wiem to nie jest sport dla miękkich fajek.
Słabe jednostki muszą odpaść.
Ale się nie zrażam i bedę się stawiała na każdą ustawkę ;-). Jeśłi oczywiście, nie będziecie mieli nic przeciw ;-)

#27 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2009 - 05:38

Monia, jeździć i jeszcze raz jeździć ;-) i to dłuższe trasy żeby się przyzwyczajać (ja na moich pierwszych trasach po 100km łapałem straszne kryzysy). Można robić interwały i inne cuda, ale to nie temat na post, a raczej na całą książkę.

BTW w czwartek uderzam na pętlę szemudzką (w kolejności Przodkowo-Szemud-Chwaszczyno). Wyjazd z Oliwy o 13:00. Tempo raczej nie wyższe niż 28km/h (bardziej rekreacyjna jazda przed weekendem). Kto chce się zabrać to pisać, już nawet we dwójkę jedzie się lepiej niż samemu ;-)

#28 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 07 kwiecień 2009 - 08:09

Pierwsza 100 w tym sezonie przełamana:)
Było fajnie, chociaż tempo trochę za mocno, następnym razem proponuję równiej ale wolniej, tak, żebyśmy zakończyli w takim składzie, w jakim rozpoczynamy.

Pozdr,
Bartek


Moim zdaniem było w miarę równo, chyba, że Bartek napisał post do siebie;), bo jak wychodził na zmianę wszystkim robiło się niedobrze:)
Zauważyłem taką prawidłowość ( nie dotyczy Bartka i Roberta), że jak ktoś już wychodził na czoło, to za niedługi czas zostawał za grupą... Zmiany przy wietrze w twarz są wykańczające;).
I jeszcze jedno- na razie tak nie będzie, że wszyscy razem skończą (różne wytrenowanie), chyba, że umówimy się na wycieczkę... Mnie to motywuje i wcale się nie martwię, że trochę zostałem, wiem, że niedługo będzie lepiej!

#29 pawel86

pawel86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Skądgdansk

Napisano 07 kwiecień 2009 - 18:32

witam, jestem z gdanska i chcialbym sprobowac z Wami pojezdzic (nie wiem czy dam rade kondycyjnie, nie jestem zbyt mocny)ale pozyjemy, zobaczymy, a wiec chcialbym dowiedziec sie kiedy macie kolejna zbiorke i czy jedzie ktos z gdanska rowerem??

#30 Gosc_JarekM_*

Gosc_JarekM_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2009 - 22:27

Witam
Mam zamiar się dołączyć do Was. Czy możecie podać w liczbach jak przebiegał ostatni trening?

#31 Gosc_Monia_*

Gosc_Monia_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2009 - 16:28

Chętnie dołączę się do kolegi, w ten czwartek na pętlę szemudzką, w Przodkowowie. Nie wiem tylko o której mam tam być.
Pozdrawiam,
Monia

#32 Gosc_dzosef_*

Gosc_dzosef_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2009 - 18:48

Można robić interwały i inne cuda, ale to nie temat na post, a raczej na całą książkę.


Książka, która na naszym poziomie jest w zupełności wystarczająca i zawiera pełną wiedzę na temat treningu ogólnie rzecz biorąc wytrzymałościowego nie tylko pod kątem roweru ale i innych dyscyplin to "Biblia treningu kolarza górskiego" napisana przez Joe Friel'a - POLECAM!!! Jest rewelacyjnie napisana, ja korzystam już z niej od kilku lat

#33 Gosc_Monia_*

Gosc_Monia_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2009 - 19:10

A dziękuję, dziękuję. Posiadam. :->

#34 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 08 kwiecień 2009 - 20:09

W najbliższy weekend spotykamy się wyjątkowo w sobotę. Tym razem trasę zaplanował Daniel. Poniżej skopiowana z innego forum napisana przez niego informacja ( http://forum.trojmia...6495&c=1&k=9#fs ):
"Zaplanowana trasa na sobotę
START Chwaszczyno 9.00 Kielno 9.10
Koleczkowo, Szemud, Przetoczyno Sopieszyno Wejherowo, Bolszewo, Zamostne, Zelewo, Kochanowo, Luzino, Robakwo, Sychowo, Częstkowo, Szemud, Kamień, Kielno dystans 85 km
Serdecznie zapraszamy
Mapka http://www.gpsies.co...iabvklgeornzgdu ".
Dodam, że trzeba do dystansu doliczyć dojazd i powrót z Chwaszczyna, czyli kolejna 100:).
Ja wyruszę z pętli na Kamiennym o 8.30.

#35 pawel86

pawel86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Skądgdansk

Napisano 08 kwiecień 2009 - 20:21

ja bede na pewno o 8.30 w sopocie :) pozdrawiam :)

#36 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2009 - 05:08

Monia, nie wiem czy dostajesz moje wiadomości (widzę że się logujesz, ale nie dostaję odpowiedzi). Jeżeli pogoda się polepszy to ok. 14:00 będę w Przodkowie. Prognozy jednak nie są zbyt zachęcające :-x

#37 Gosc_Monia_*

Gosc_Monia_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2009 - 06:19

Ok. Będę o 14. Mam nadzieję, że nie będzie lało. ;-)

#38 p9375

p9375
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 kwiecień 2009 - 09:49

Start w Chwaszczynie na rondzie?
Pozdrawiam
Piotr

#39 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 10 kwiecień 2009 - 12:33

Start w Chwaszczynie na rondzie?
Pozdrawiam
Piotr


Tak.
Kuba, ja dołączę w Chwaszczynie o 9.
Do zobo ;)

#40 pawel86

pawel86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Skądgdansk

Napisano 10 kwiecień 2009 - 21:34

ja, jutro tez o 9 na rondzie w chwaszczynie
pozdrawiam



Dodaj odpowiedź