Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójmiasto- wspólne treningi na szosie


260 odpowiedzi w tym temacie

#41 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 11 kwiecień 2009 - 11:57

To była na prawdę udana jazda. Pierwszy raz, zbliżając się do domu, jechało mi się coraz szybciej i szybciej. Ostatnie 20 km pokonałem sam pod wiatr, jednak mocy miałem jeszcze b. dużo ;)
Trasa fajna, a środkowego odcinka wcale nie znałem. Sopot- Chwaszczyno- Szemud- Wejherowo- Zamostne- Luzino- Częstkowo- Szemud- Chwaszczyno- Sopot.
Robert dał ognia na podjeździe do Częstkowa;)
T: Micz, Daniel, Bartek, Robert, Travisb, Mjolnir, Tomek, Młody + kilku innych, którzy zostali na trasie;)
Dane: dystans- 112,91km, czas jazdy- 3:26, prędkość średnia- 32,9 km/h, prędkość maksymalna- 59,8 km/h

#42 p9375

p9375
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 kwiecień 2009 - 13:06

gdyby nie problemy techniczne zostalbym w peletonie, troche dluzej. tempo jak na dzien dzisiejszy troche za szybkie. mam nadzieje ze jeszcze wpadne do was. najblizsze weekendy mam zajete. jak bedziecie jechac przez kartuzy tam do was dolacze. pozdrawiam

#43 kbr1

kbr1
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądGdansk

Napisano 11 kwiecień 2009 - 13:10

Bylo zajefajnie:) na poniedzialek cos sie szykuje? Ja bylem na tym czarnym Bullsie:)
Traska bardzo fajna tylko ten wiaterek pod koniec ale i tak super.
A ma ktos jakies zdjecia? ktos chyba cos robil:)

#44 Gosc_dzosef_*

Gosc_dzosef_*
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2009 - 14:10

Kuba, chciałem Cię zapytać co Ty jesz na śniadanie, że masz potem takiego powera ale nawet nie zdążyłem! :)
Młody - szacunek, że wytrzymałeś cały dystans, jak na ten wiek już masz niezłą "nogę".
Co do dzisiejszej trasy, to rewelka, zwłaszcza odcinek od Szemud do Luzina z dłuuuugim podjazdem

#45 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2009 - 14:28

Faktycznie, ogień szedł szczególnie na początku. Moje zniknięcie w Częstkowie było spowodowane pomyleniem trasy (pojechałem kawałek na Strzepcz) a potem już pod ten wiatr mimo kilku zrywów nie dałem rady was dogonić.
Co do jazdy w poniedziałek to nie podchodziłbym tak entuzjastycznie, mogą znaleźć się idioci (szczególnie na wioskach) którym przyjdzie do łba lanie wodą.

#46 kbr1

kbr1
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądGdansk

Napisano 11 kwiecień 2009 - 14:56

Bez przesady z tym leniem wody , Ja jak cos jestem chetny na poniedzialek ,jedzie ktos??

#47 Gosc_Monia_*

Gosc_Monia_*
  • Gość

Napisano 11 kwiecień 2009 - 17:30

Tak, tak. Trasa jest rewelacyjna. Wyjechałam wczeniej z Chwaszczyna, żeby nie odpaść na początku. W Wejherowie byłam chyba za szybko. Pojechałam na Lębork, a nie prosto na Zamostne. Spotkałam na 69 km, 2 kolegów. Będę zawsze na weendowej ustawce, tylko trochę wcześniej będę wyjeżdżała ;-) W poniedziałek też się piszę.

#48 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 11 kwiecień 2009 - 18:53

Bylo zajefajnie:) na poniedzialek cos sie szykuje? Ja bylem na tym czarnym Bullsie:)
Traska bardzo fajna tylko ten wiaterek pod koniec ale i tak super.
A ma ktos jakies zdjecia? ktos chyba cos robil:)


Zdjęcia już są na stronce Daniela;) http://www.roweroman...aleria/zdjecia/

Kuba, chciałem Cię zapytać co Ty jesz na śniadanie, że masz potem takiego powera ale nawet nie zdążyłem! :)
Młody - szacunek, że wytrzymałeś cały dystans, jak na ten wiek już masz niezłą "nogę".
Co do dzisiejszej trasy, to rewelka, zwłaszcza odcinek od Szemud do Luzina z dłuuuugim podjazdem


Zdążyłeś, zdążyłeś... Wiemy, że czekałeś na kolegów z tyłu...
Jak zawsze przed wytrzymałościówką- makaron z jogurtem ;)

Faktycznie, ogień szedł szczególnie na początku. Moje zniknięcie w Częstkowie było spowodowane pomyleniem trasy (pojechałem kawałek na Strzepcz) a potem już pod ten wiatr mimo kilku zrywów nie dałem rady was dogonić.
Co do jazdy w poniedziałek to nie podchodziłbym tak entuzjastycznie, mogą znaleźć się idioci (szczególnie na wioskach) którym przyjdzie do łba lanie wodą.


Ogień to był na końcu:) W poniedziałek jest bezpiecznie, ale po południu...

Tak, tak. Trasa jest rewelacyjna. Wyjechałam wczeniej z Chwaszczyna, żeby nie odpaść na początku. W Wejherowie byłam chyba za szybko. Pojechałam na Lębork, a nie prosto na Zamostne. Spotkałam na 69 km, 2 kolegów. Będę zawsze na weendowej ustawce, tylko trochę wcześniej będę wyjeżdżała ;-) W poniedziałek też się piszę.


Ja Cię spotkałem koło Kielna, pewnie ok 90- 95km licząc od Sopotu...

#49 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2009 - 05:04

A po południu to czemu nie ;-) Może coś takiego:

http://www.gpsies.co...byzudzdcpfwwelm

niby krótko, ale można trasę przejechać z drugiej strony (będzie trochę więcej hopek).

#50 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 12 kwiecień 2009 - 08:22

mjolnir, bardzo elegancka trasa. I nawet zostawiłbym ją w takim kierunku jak teraz - okazja dla Moni na utrzymanie się w grupie, bo nie ma zbyt wielu podjazdów i dla nas na wyższą średnią ;)
To jak, Pani (Monia) i Panowie? W poniedziałek, powiedzmy, o 13 w Chwaszczynie?
Czekamy na sugestie ...

#51 kbr1

kbr1
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądGdansk

Napisano 12 kwiecień 2009 - 08:39

Mi pasuje .

#52 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2009 - 11:31

Racja, w tym wariancie jest to trasa bardzo lajtowa i nie ukrywam że sam nie mam ochoty (i czasu) na zbytnie szarżowanie. To pozostają życzenia o pogodę i otwarte szlabany na Bytowskiej (Monia już wie co nieco o moich doświadczeniach z nimi :mrgreen: ).

#53 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 12 kwiecień 2009 - 17:59

Pogoda ma być piękna --> http://pogoda.onet.p...nsk,miasto.html
To jak? 13 rondo w Chwaszczynie?
Chętni zgłaszać się.

#54 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2009 - 18:47

Młot potwierdza uderzenie ;-)

#55 kbr1

kbr1
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądGdansk

Napisano 12 kwiecień 2009 - 19:16

Ja tez potwierdzam obecnosc . Na 13.00? Jak dlamnie godz. OK:)

#56 Gosc_Monia_*

Gosc_Monia_*
  • Gość

Napisano 12 kwiecień 2009 - 20:51

[quote name="travisb"]mjolnir, bardzo elegancka trasa. I nawet zostawiłbym ją w takim kierunku jak teraz - okazja dla Moni na utrzymanie się w grupie, bo nie ma zbyt wielu podjazdów i dla nas na wyższą średnią ;)
To jak, Pani (Monia) i Panowie? W poniedziałek, powiedzmy, o 13 w Chwaszczynie?
Czekamy na sugestie.



:mrgreen: W końcu coś dla mnie. Taki mały prezencik świąteczny? Trzymam za słowo, z tym tempem ;-) Może tym razem się nie urwę :lol:

[ Dodano: 2009-04-12, 21:51 ]
Jestem oczywiście o 13.00.

#57 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 13 kwiecień 2009 - 17:32

travisb, czy wyście też zaliczyli dzisiaj mokry prysznic w Przodkowie? :-/

#58 kbr1

kbr1
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądGdansk

Napisano 13 kwiecień 2009 - 17:53

Kto na jutro chetny?
Na leciutki przejazd jakiejs traski.
Jak co to pisac to sie trase ulozy:)

#59 Batik

Batik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 kwiecień 2009 - 18:42

Nie, nam sie udalo, choc troche naz gonili ;P

Trening jak najbardziej ok, tempo minimalnie za wysokie.

Pozdrawiam

195 cm

#60 Gosc_mjolnir_*

Gosc_mjolnir_*
  • Gość

Napisano 15 kwiecień 2009 - 18:23

Co powiecie na taką rundkę na niedzielę: http://www.gpsies.co...bbkiukyexbzdjjo ?
Osobiście ciekaw jestem czy dotrwałbym z tempem do końca, jednak trzeba sobie stawiać wyzwania ;-)



Dodaj odpowiedź