Skocz do zawartości


Zdjęcie

�ódź, Pabianice i okolice- chętni do jazdy.


235 odpowiedzi w tym temacie

#1 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 10 marzec 2009 - 21:18

Aż dziwne, że nikt nie założył takiego tematu. :shock: Mówiąc krótko. Kto chętny niech pisze. Czasami jeżdżę sam, ale zawsze może się znaleźć osoba, która np :
- zawsze jeździ sama
- wybiera się samotnie tego samego dnia na przejażdżkę
A chętnych do jazdy nigdy nie za wiele. :mrgreen:
Staram się trzymać tempo około 30km/h. Wybieram się też na wycieczki większe niż 100km (niestety takie trasy pokonuje samotnie) i dlatego jestem w trakcie poszukiwań miłośników "maratonów".

#2 Rawa81

Rawa81
  • Użytkownik
  • 92 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 10 marzec 2009 - 21:34

Gdybyś kiedyś uderzał na kierunek wschodni województwa - daj znać.

Pl. Wolności - Rawa Maz. 57 km ;-)

#3 Walen

Walen
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 marzec 2009 - 21:35

Zajrzyj na strone http://www.CykloManiak.pl. To jest lodzki portal rowerowy. Na forum mozesz zaproponowac jakas trase, miejsce, date i godzine startu. Na pewno znajdzie sie ktos chetny. Na Retkini jest silna grupa, ktora jezdzi dluzsze trasy.

#4 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 10 marzec 2009 - 22:52

Zajrzyj na strone http://www.CykloManiak.pl. To jest lodzki portal rowerowy. Na forum mozesz zaproponowac jakas trase, miejsce, date i godzine startu. Na pewno znajdzie sie ktos chetny. Na Retkini jest silna grupa, ktora jezdzi dluzsze trasy.

Wiem, że jest mocna grupa. Mocna grupa także wyrusza w niedziele w kierunku Rzgowa (tempo podobno zabójcze), ale ja głównie szukam ludzi na wycieczkę w 2-3 osoby. Chociaż na stronkę zajrzę, bo o niej nawet nie słyszałem.
Rawa81 Czemu nie. :-) Jesteś oczywiście z Rawy Mazowieckiej?

#5 Rawa81

Rawa81
  • Użytkownik
  • 92 postów
  • SkądRawa Mazowiecka

Napisano 10 marzec 2009 - 23:29

Tak, tak.

W Łodzi raz na 2 mies. jestem rowerem. W któryś wiosenny weekend możemy się ustawić.
Jakby co, pisz na priv.

#6 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 10 marzec 2009 - 23:32

Kolego twierdzisz ze teraz na początku sezonu trzymas ztęmpo jeżdzać sam 30 km/h a wieć masz solidny poziom wytrenowania. Nikt ci nie karze jeżdzić z Maniakowem np. A tego co wiem to w Pabanicach też są ustawki szosowe oprócz Maniakowa. Nie spotkałes nikogo podczas treningu ?

Tompoz

#7 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 10 marzec 2009 - 23:59

Kolego twierdzisz ze teraz na początku sezonu trzymas ztęmpo jeżdzać sam 30 km/h a wieć masz solidny poziom wytrenowania. Nikt ci nie karze jeżdzić z Maniakowem np. A tego co wiem to w Pabanicach też są ustawki szosowe oprócz Maniakowa. Nie spotkałes nikogo podczas treningu ?

Tompoz

Są ustawki, ale na razie dołączają do silnej grupy z Łodzi, więc nie jeżdżę. Po za tym napisałem, że szukam chętnych na 2-3 osobową wycieczkę (zawsze można namówić kogoś z miasta i kogoś z okolic, a na pewno są w okolicy osoby które same jeżdżą). A tempo 30km/h (no chyba, że jest wmordewind) to już takie przyzwyczajenie od treklinga (na treklingu zawsze zasuwałem około 26-27km/h i się przyzwyczaiłem).
Rawa81 Ok. Ale dopiero jak będzie w miarę stabilna pogoda.

#8 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 11 marzec 2009 - 09:26

słuchaj na maratońskiej przy polmozbycie w sobotę i w niedziele o 10 godzinie zbierają się szosowcy.Nie jest to taka silna grupa jak na rzgowskiej więc na pewno będzie ci odpowiadało.Czasem jeszcze są ustawki pod mc donaldem na retkini ale tam tempo juz raczej 24km/h ponieważ jeżdżą tam ludzie na trekkingach góralach itp. Trasy to od 100-150-200 do 320 .

u2250y2014v3.gif


#9 daniel1302

daniel1302
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądPabianice

Napisano 11 marzec 2009 - 11:15

Witam i pozdrawiam . Jestem z Pabianic i jeżdżę z chłopakami z Łodzi na Rzgowska . Jeśli masz ochotę to zapraszam Cię w każdą niedziele o 10:00 pod sklep rowerowy na ul.Gryzla. Oraz po przestawieniu czasu na czas letni zaczniemy się spotykać na pętli autobusowej na Bugaju o godz.16:10 we wtorek i czwartek .Zapraszam i damy Ci koło tak jak nie zawsze dadzą nam Panowie z Łodzi :lol: :lol: :lol:

#10 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2009 - 16:19

Kolego Radek widzisz ile masz odpowiedzi. Pamiętaj że na ustawce jeżdząc z innymi nauczysz się życia, tylko pamiętaj trzeb auważać dbac o bezpieczeństwo swoje i reszty grupy.

powodzenia

Tompoz

#11 Walen

Walen
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 marzec 2009 - 17:12

Tompoz, mijalismy sie dzisiaj na poczatku gradobicia, w miejscu finiszu czasowki w Skotnikach :-)

#12 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 11 marzec 2009 - 18:25

Witam i pozdrawiam . Jestem z Pabianic i jeżdżę z chłopakami z Łodzi na Rzgowska . Jeśli masz ochotę to zapraszam Cię w każdą niedziele o 10:00 pod sklep rowerowy na ul.Gryzla. Oraz po przestawieniu czasu na czas letni zaczniemy się spotykać na pętli autobusowej na Bugaju o godz.16:10 we wtorek i czwartek .Zapraszam i damy Ci koło tak jak nie zawsze dadzą nam Panowie z Łodzi :lol: :lol: :lol:

No właśnie o tej ustawce na ul.Gryzla wiem, ale na razie są tylko w niedziele i dołączają do grupy na Rzgowskiej. A tempo mają podobno bardzo mocne.

#13 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 12 marzec 2009 - 00:07

Tompoz, mijalismy sie dzisiaj na poczatku gradobicia, w miejscu finiszu czasowki w Skotnikach :-)


zgadza się Marcin mnie max. gradobicia dopadł koło cmentarza w Skotnikach a jak na złośc Tir jechał miałem chwilę stracha.


A przy okazji kolego Radek z Pabianic trenuj i wystartujesz sobie wczasówce w Skotnikach niedługo Cyklomanisak poda oficjlany termin i regulamin. Czasówka bez licencji.

Tompoz

#14 Walen

Walen
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 marzec 2009 - 18:34

Mnie dopadło na 300m przed metą czasówki. Szkoda, że miałem jeszcze 50 km do przekręcenia, bo całe spodnie i ochraniacze od razu przemokły. :-)

#15 szmiglo

szmiglo
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 marzec 2009 - 09:51

Panowie, gdzie jeździcie w okolicach łodzi? trasy w 100% asfaltowe proszę ;-)

1) rąbień, zgniłe błota, Lutomiersk i jeszcze aż za ner

2) park krajobrazowy wzniesień łódzkich - jeżów i okolice

#16 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 17 marzec 2009 - 18:19

Panowie, gdzie jeździcie w okolicach łodzi? trasy w 100% asfaltowe proszę ;-)

1) rąbień, zgniłe błota, Lutomiersk i jeszcze aż za ner

2) park krajobrazowy wzniesień łódzkich - jeżów i okolice

Ja najczęściej jeżdżę w kierunku Łasku lub Bełchatowa. Asfaltowa trasa jest również w kierunku Rzgowa i Tuszyna. Ogólnie częściej wybieram się w kierunku południowym bądź zachodnim. :-)

#17 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 18 marzec 2009 - 14:43

Panowie, gdzie jeździcie w okolicach łodzi? trasy w 100% asfaltowe proszę ;-)

1) rąbień, zgniłe błota, Lutomiersk i jeszcze aż za ner

2) park krajobrazowy wzniesień łódzkich - jeżów i okolice



Kolego Szmiglo jak by się przyjrzeć twojemu postowi to jest na poziomie 11 latka. A nie zauważyłes że Łódź jest wielka i zkażdej otaczają ja aslalty.
Jesli suzkas zkogoś do pojezenia do okresl gdzue jeżdzisz zktorej strony Łodzi i w jakim tepie.
Albo najlepiej ogłoś sie na www.cyklomaniak.pl

kumasz



A ja jezdzisz Zgniłe bLota to mas zfajna ustawke niedzile 10.00 Aleksandrów Ł. Polo w lato spotykaja się o 9.00 teraz chyba o 10.00

Tompoz

#18 szmiglo

szmiglo
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 marzec 2009 - 19:37

11 lat nie mam, a szkoda.

pytałem, bo jeżdżę samemu i wspólne wyprawy mnie nie pasjonują. Odnośnie argumentu, że Łódź jest dużym miastem to co on ma do rzeczy? jak mam ochotę wybrać się w kierunku np. Lutomierska to wizja przejazdu przez pół miasta mnie nie przeraża.

#19 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 18 marzec 2009 - 20:10

11 lat nie mam, a szkoda.

pytałem, bo jeżdżę samemu i wspólne wyprawy mnie nie pasjonują.

wolisz samemu jeździć?? :shock:

#20 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2009 - 09:16

Kolego Radek przypomniało mi się jak chcesz trochę odmiany od jeżdzenia w Pabianicach to wAleksandrowie jes tfajna ustawka Niedzilea 10.00 koło Polo jak się jedzie na Parżeczew. Jak będzie ciepło to sie tam ustawiają o 9.00

Tompoz



Dodaj odpowiedź