Skocz do zawartości


Sanok i okolice


236 odpowiedzi w tym temacie

#41 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 28 lipiec 2014 - 22:35

Dziś po deszczu miałem przyjemność jechać po błocie i kamieniach, ale na szczęście oponki od @mikroos'a spisują się świetnie ;)
Do Jabłonki mam rzut beretem, więc jeśli pogoda dopisze to z chęcią pokręcę ;) Tylko godzina i trasa do ustalenia ;)



#42 Laskens

Laskens
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 22:59

Zapraszam panów przez Sanok na góry slonne, chętnie dołączę :)

#43 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 28 lipiec 2014 - 23:31

Chętnie wybrałbym się, nigdy nie miałem okazji pozwiedzać tych okolic ;)



#44 Laskens

Laskens
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 23:43

Hehe, w takim razie będę "przewodnikiem" trasa prosciutka i nawet mało samochodów.

#45 hqvkamil

hqvkamil
  • Użytkownik
  • 610 postów
  • SkądBieszczady

Napisano 29 lipiec 2014 - 08:55

O jakiej trasie myślisz przez serpentyny? Też chętnie pokręciłbym tylko nie wiem czy za wami nadążę. :P


Focus user! :-P

#46 czarusblitz

czarusblitz
  • Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 08:59

Wiec ustalmy godz i miejsce zbiorki i mozemy smigac na ta gore Slonne przez Sanok. Wiec co myslicie nad sroda godz 10:00 miejsce Grabownica Starzenska na glownej krzyzowce. Jesli godz i miejsce nie pasuje to skladajcie propozycje i wspolnie cos sie ustali.
Using Tapatalk

#47 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 29 lipiec 2014 - 12:29

Masz na myśli krzyżówkę gdzie skręca się na Niebocko? Tam jakiś pomnik jest i sklep o ile się nie mylę.

Jeżeli chodzi o mnie, to jeśli mi się plany nie zmienią to jak najbardziej mi taka opcja odpowiada. Jedynie żeby trasa nie była strasznie długa, bo dojechać do Grabownicy to nic, ale już wrocić po długiej trasie to może być problem ;)



#48 czarusblitz

czarusblitz
  • Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 12:44

Tak, dokladnie o ta krzyzowke chodzi. Dla mnie trada obojetna, dystans i tempo dostosuje sie tak, aby wszystkim pasowalo. Mozna jechac na ten Sanok i gore Slonne, ale nie mam pojecia ile km to wyjdzie. Ja nie jestem z tych rejonow wiec ustalenie trasy i dystansu pozostawiam wam 😉
Using Tapatalk

#49 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 29 lipiec 2014 - 13:56

Gór Słonnych nie znam, więc za ustalanie trasy brał się nie będę :) Może @Laskens lub @hqvkamil nas oprowadzą, jeśli im tylko czas i miejsce odpowiada ;) Z resztą trasa nie jest problemem. Oby tylko pogoda wypaliła, bo zapowiadają burze... :(



#50 hqvkamil

hqvkamil
  • Użytkownik
  • 610 postów
  • SkądBieszczady

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:01

Ja w zasadzie mam urlop ale jestem wolny po 12:00 Rano mam rehabilitacje. :P  No tak byle pogoda była, bo teraz miałem iść na rower a tu leje i burza. :-x


Focus user! :-P

#51 Laskens

Laskens
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:03

Szczerze to przez sam sanok powinny być największe problemy, droga dziurawa i nieprzyjemna dla tyłka. .. a potem stolnica :) od początku sanoka (z waszej strony) to jakieś 25km do gór slonnych. Potem długa górka i taras widokowy :) ogólnie trasa piękna tylko żeby pogadać dopisała. Sam mieszkam w czertezu, naprzeciwko Kmicica (ten ogromny motel, gdzie odbywają się wesela itp... miejscowi będą wiedziec) także dołączę się po drodze

#52 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:28

No jak ma być tak jak teraz, to nawet nie ma sensu się wybierać, bo połowy trasy nie zrobimy ;)

Przejazd przez centrum Sanoka moim zdaniem odpada, można przejechać przez Trepcze albo Mrzygłód. A dalej to już co zaplanujecie ;)



#53 Laskens

Laskens
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:32

Zaciskamy zęby i jedziemy w deszczu ; D

A co do sanoka - nie będzie dużo samochodów o tej porze, spokojnie, codziennie jeżdżę przez centrum do szkoły, rodziny, sklepu :) korki będą o 15 ale to i tak da się przyjeżdżać obok samochodów. Jak wyjedziemy na obwodnicę będzie luźno i przyjemnie :)

#54 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:44

Jak wolisz, zdaje się na Twoje doświadczenie ;)

Na prawdę chcesz jechać w deszczu? :)



#55 Laskens

Laskens
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 14:45

Nie chce, ale nie będę specjalnie rozpaczal :D zawsze można przełożyć :)

#56 czarusblitz

czarusblitz
  • Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 15:36

To ustalmy jakies konkrety, kolega Kamil czas ma po godz 12:00, ja z Beymontem (cgyba ze ktos jeszcze) mamy okolo godz dojazdu z okolic Brzozowa do Sanoka, kwestia jeszcze pogody. Moja propozycja jestctaka, jesli nie bedzie mocno padac i pogoda bedzie znosna to zbiorka w Sanoku godz 12:30-45 np kolo Mc Donalda, chyba ze polecicicie lepszy punkt zbiorki.
Using Tapatalk

#57 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 29 lipiec 2014 - 15:44

Godzina jest mi obojętna, dostosuje się. Byleby nie było za późno, żeby po ciemku do domu nie wracać. Do Sanoka rowerem mam 1,5h drogi. Skoro Laskens mieszka w okolicach motelu Kmicic, to proponuje się spotkać tam i wtedy razem gdzieś ruszyć :)



#58 czarusblitz

czarusblitz
  • Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 17:33

Jak dla mnie pasuje, wiec potwierdzcie, kto bedzie i o ktorej, zeby wszystko bylo wiadomo.
Using Tapatalk

#59 Laskens

Laskens
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 17:42

Ja się również dostosuje!

#60 Beymont

Beymont
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 29 lipiec 2014 - 20:37

Jeśli tylko pogoda dopisze, to będę na 100%. Tylko żebym wiedział jeszcze na którą godzinę, bo muszę wyjechać 1,5h wcześniej ;)





Dodaj odpowiedź