Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szosa Do 1500 (Do Negocjacji :) )


27 odpowiedzi w tym temacie

#21 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 20:40

 

 

1. Jeden z nich to Focus Culebro SL 2.0 105 z roku 2014. Wizualnie najładniejszy ze wszystkich, karbonowy widelec i "tył", reszta aluminiowa. 

 

w sensie że widełki tylne też karbonowe? bo jeśli tak, to niestety tak nie jest.

 

Kto daje gwarancję na 4 letni rower?



#22 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 20:47


w sensie że widełki tylne też karbonowe? bo jeśli tak, to niestety tak nie jest.

W takim razie się przesłyszałem. Po to zapisałem sobie model, bo pamięć jest omylna.

 

Kto daje gwarancję na 4 letni rower?

Komis :)

 

Ale w przypadku używanych rowerów może być do od 0.5 roku do 2 lat. W przypadku culebro jest to chyba 5 lat.

 

W ty mkarbonowym co musiałbym np wymieniać ? Bo osprzęt jest nowy. Co jeszcze jest takiego wrażliwego ?



#23 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:03

Wymiana całej grupy na nową, która nie jest zbyt popularna, może świadczyć o:

a) sporym przebiegu

B) oszczędzaniu.

 

Ale to domysły.

 

Osobiście, w życiu nie kupiłbym nic od handlarza/komisu. Nie ważne czy to rower, czy samochód ;)



#24 marcin270

marcin270
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądBorek Szlachecki

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:21

Lapierra bym odpuścił.

Ja zdecydowałbym się z trójkę na nowego Culebro :)

 



#25 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:25

Czytałem opinie na temat tego microshinft centos i chyba opinie ma nie najgorsze, a co wy o nim sądzicie ? Bo pewnie to nie jest sprzęt z najwyższej półki, ale myślę, że będzie lepszy od np. najsłabszej sory ?

Sora nie jest najsłabsza. 2200 jest niżej, Claris. np. w nowszych meridach;-)

A wybór ... ja bym się skłaniał ku focusowi z opcji nr. 1. A to nówka ze sklepu rowerowego czy od handlowca? Bo gwarancja ok ale gdzie będzie realizowana? Czasem się zdarza, że i z nowym rowerem po paru setkach trzeba trochę się pobawić i serwis gwarancyjny daje tą ulgę, że kosztować Cię to nie będzie;-)



#26 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:37

Te 3 rowery są z jednego sklepu. W tym sklepie mają nowe rowery, części rowerowe, serwis,  a także kilka używanych. Pierwszy o którym pisałem to nowe Culebro, drugi to używane cullebro (z roku 2013 i 500zł tańszy), a trzeci to używany lapierre



#27 Gosc_rowerowyninja_*

Gosc_rowerowyninja_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2014 - 22:59

Wziąłbym nowy, ze względu na gwarancję i niezłą cenę. Ewentualnie, jeśli ten roczny jest na prawdę w dobrym stanie to spróbował coś stargować i rozważył. Zaoszczędzona kasa w sam raz na buty będzie, bo jak widzę, jeździłeś na platformach, a to szkoda na takim rowerze nie przypiąć się do pedałów.



#28 lubelaczek

lubelaczek
  • Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 23:11

Dziękuje wam za opinie. Oczywiście chętnie posłucham wypowiedzi innych użytkowników :) Chyba zdecyduję się na nówkę. Na nowe buty jak będzie potrzeba też się znajdzie parę groszy :)





Dodaj odpowiedź