Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam pięknie


630 odpowiedzi w tym temacie

#541 Gosc_gienek_*

Gosc_gienek_*
  • Gość

Napisano 07 marzec 2015 - 07:18

czesc
moja historia jak wiele innych
od prawie 20lat na szosie,
roczne przebiegi miedzy 12-18tys.km
Do tego plywam i biegam jestem w zasadzie triatlonista
w skorze szosowca.Sprzet jest moja pasja-tak samo jak wiatr we wlosach...kaskow nie uzywam z zasady;-)



#542 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 10 marzec 2015 - 23:58

Oż kurcze. Ile kompletów opon rocznie to wychodzi..?


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#543 Swordfish

Swordfish
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 kwiecień 2015 - 05:28

Cześć, właśnie szukałem jakiegoś wątku, gdzie się można przywitać - na MTB już kilkanaście lat, na szosie od zeszłej jesieni :)

 


Scapin Blake, Force, Fulcrum.


#544 SEMx

SEMx
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 09 maj 2015 - 08:12

pozdrawiam ze stolicy Dolnego Śląska 



#545 Moody

Moody
  • Użytkownik
  • 171 postów

Napisano 11 maj 2015 - 20:20

Hej

Czas się przywitać, więc witam serdecznie wszystkich miłośników szosy. Na szosie od niedługiego czasu, wcześniej wyłącznie mtb. Forum śledzę od dawna ale bez aktywności - pora zacząć się udzielać.

 

Pozdrawiam

Robert



#546 patrick

patrick
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 17 maj 2015 - 10:28

Cześć!

Przesyłam pozdrowienia z Poznania!

na szosie od niedawna, wcześniej trochę kręciłem kilometrów na trekingu ale od czasu jak pojechałem na obóz przygotowawczy do triathlonu na Teneryfę i pojeździłem tam porządnie szosą - zakochałem się!

co prawda nie jestem żadnym "pro" ale staram się dość regularnie nawinąć trochę km ;)

 

jeszcze raz pozdro i do zobaczenia na trasie! ;)

 



#547 groobypl

groobypl
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 27 maj 2015 - 19:29

Witam,

 

Wszytskich, póki co bez szosy ale już niedługo :-)



#548 canon

canon
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądKielce

Napisano 27 maj 2015 - 21:47

Cześć

 

Co tu dużo pisać, po zrobieniu prawa jazdy przez 19 lat nie jeździłem rowerem. W tamtym roku nauczyłem synka jeździć bez bocznych kółek, tak że trzeba było sobie sprawić jakieś mtb, żeby z nim jeździć. A po kilku miesiącach naszła mnie chęć spróbowania szosówki, na której nigdy nie jeździłem. Sprawiłem sobie na próbę Cannondale Caad4 no i zakochałem się w szosie. Tak bardzo, że Cannon za kilka dni będzie na sprzedaż, a powoli składa się karbonowy ścigacz, który powinien być gotowy na przełomie czerwca i lipca.

 

pozdrowienia dla wszystkich z Kielc

Marcin



#549 scar

scar
  • Użytkownik
  • 125 postów
  • SkądWU

Napisano 09 czerwiec 2015 - 21:14

Cześć,

szosowe wyścigi zacząłem gdzieś w połowie podstawówki, wyczynowo do orlika, potem jeżdżący trener, mechanik kilku klubów.

Sam założyłem jeden, miałem dwóch juniorskich MP.

Serwisowałem w jakichś sklepach... no historia

Trochę górali i organizacji "gminnych" wyścigów. Obecnie przełaj wyłącznie dla przyjemności.



#550 RiverZG

RiverZG
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 21:46

Cześć,

W dobrym zwyczaju jest sie przywitac...więc

Cykloza od ....nie pamiętam, bardziej intensywnie od 5 lat włączając zawody i w miarę usystematyzowany trening.
Na ten moment smigam na przełajówce i MTB, ale w tym roku łapie sie na tym że przełajówką latam więcej po szosie niż szutrach i dlatego rozglądam się za typową szosówką i co za tym idzie dryluje temat gdzie mogę.
BIO 174cm/70kg/34l Zielona Góra

Pzdr Jacek.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

#551 arche

arche
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądKielce, obecnie Warszawa

Napisano 20 czerwiec 2015 - 09:33

Cześć wszystkim,

 

Niniejszym pragnę się przywitać z forumowiczami, to mój pierwszy post.

Od zeszłego roku ujeżdżam dzielnie szosę ze słonecznej Italii, Scapina. Wcześniej uprawiałem kolarstwo górskie, ale po przeprowadzce do Warszawy stwierdziłem, że góral pasuje tu jak pięść do oka. Teraz powoli odkrywam świat szosowy i robię sobie (na ten moment) ponad godzinne treningi.

Miło mi Was poznać :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

Maciek

 

Scapin Atec

 



#552 sumo

sumo
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 12:52

Witam,

 

rozpoczynam przygodę z szosą - jest wielka chęć szybszej jazdy na co rower trekkingowy nie pozwala.

Dotychczas jazda rekreacyjna, mini wycieczki + wakacje rowerowe (Rybnik-Brno-Wiedeń-Bratysława).


Jestem na etapie doboru szosówki.



#553 yotomeczek

yotomeczek
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 06 wrzesień 2015 - 10:21

Witam szacowne grono :)

Z Łódzi kłania się "prawie szosowiec" 


Toczę się po mieście na 29" sztywniakiem o masie 11,00 kg (9,5kg na szosowych kołach). Napęd 1x9 (36 + 11-28), opony na miasto Schwalbe Super Moto 29x2.35 z ciśnieniem 1,7-1,9 bar, opony na wypady szosowe Maxxis Re-Fuse 700x28c 7 bar


#554 Periwinkle

Periwinkle
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 07:52

Hej,

 

Jako, że to pierwszy post, chciałbym się przywitać ;) a przy okazji zaprosić ewentualnych chętnych na wspólne jazdy w okolicy Warszawy (tempo umiarkowane;)



#555 X-RAY

X-RAY
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądWarszawa / Jelenia Góra

Napisano 22 wrzesień 2015 - 12:35

Hej,

 

Jako, że to pierwszy post, chciałbym się przywitać ;) a przy okazji zaprosić ewentualnych chętnych na wspólne jazdy w okolicy Warszawy (tempo umiarkowane;)

 

Dawaj na prv, wyjaśnię Ci jak nawiązać kontakty z warszawskimi grupami organizującymi regularne treningi, jest w czym wybierać, w sezonie nawet kilka razy w tygodniu.


Bianchi Oltre XR3 Disc

Accent Freak 

Bulls Copperhead 3


#556 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 22 wrzesień 2015 - 13:09

to i chyba ja się muszę odezwać :D 


  • X-RAY lubi to

#557 Nevada

Nevada
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:42

Czesc,

jestem z Gdańska, MTB od 96 roku, teraz po 30stce zaczynam smakowac szosę.

Pzdr



#558 bezi2

bezi2
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądŁódź/Zgierz

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:57

Serdecznie pozdrawiam szosowców z miasta Łodzi - mam 32 latka stukneło mi 24 września i właśnie z tej okazji kupiłem sobie pierwszy rowerek z "barankiem" - na razie z uwagi na moją wagę ( 110 klio) postanowiłem nie męczyć pięknych kolarskich rureczek w widełkach i wybrałem przełaja - Meridę Cyclo cross którą ujeżdżam namiętnie :)

 

Do rowerów powróciłem po 3 latach totalnego braku sportu - strasznie z tatusiałem - przy 120 kilo na liczniku lekarz wysłał mnie po rozum do głowy - na szczęście w porę się opamiętałem - to było 10 "kilo temu" od tego czasu auto porasta pod blokiem warstwą kurzu a ja zasuwam rowerkiem wszędzie gdzie się da i jestem z tego bardzo dumny.

 

Mam nadzieję iż dalsza redukcja balastu pójdzie mi równie sprawnie i nie długo będę mógł sprawić sobie pierwszą kolarkę z prawdziwego zdarzenia na razie śmigam dwoma pomykaczami:

Załączony plik  Pomykacz.jpg   111,67 KB   17 Ilość pobrań

Załączony plik  MERIDA 1.jpg   146,04 KB   18 Ilość pobrań

 

Forum obserwuję już od dłuższego czasu - na razie za wiele się nie odzywam - czytam, czytam, przyswajam, wchłaniam wiedzę.

Podoba mi się tutaj kameralna atmosfera i przyjazny klimat.

 

 



#559 wootang

wootang
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądK-lin

Napisano 08 październik 2015 - 19:24

Ja również chciałbym się przywitać bo w końcu, po prawie dwóch latach zaglądania, zebrałem się i zarejestrowałem ;]

 

Kolarstwem fascynuję się od dawna ale pierwsza szosa dopiero 3 lata temu i to zaledwie na jeden "sezon" gdyż okazała się za mała. Coś jednak zaiskrzyło bo nie mogłem przestać myśleć o magii tych dwóch cienkich kółek i w tym roku nabyłem Domane ;] 

 

 



#560 zales

zales
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • SkądGrójec

Napisano 08 listopad 2015 - 18:35

Również witam rowerową Brać!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc wypadało się przywitać.

Na MTB trochę śmigam od 2010r, z lekkimi przerwami na kontuzje.... ;)

W tym roku - w sierpniu nabyłem też rower szosowy. Na razie używka, bo nie wiedziałem czy polubię jazdę na "cienkich kołach", jednak wszystko wskazuje na to że zostanie ;) bo polubiłem szosę.

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie rowerzystów z Grójca i okolicy...


Małymi krokami uparcie do celu...

 

Dd 7 lutego 2017r szczęśliwy tatuś

 




Dodaj odpowiedź