Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam pięknie


630 odpowiedzi w tym temacie

#621 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 26 luty 2020 - 17:10

 nawet mogę nie wypowiadać się w temacie mój dzisiejszy treningu

tak, tak... nabijanie się z Grześka zostawcie sobie w komentarzach na Stravie :P



#622 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 3724 postów

Napisano 28 luty 2020 - 01:32

Miałem troche inny pomysł na powrót, zrobić olbrzymi blok treningowy przez tydzień i pisać o tym w "Mój dzisiejszy trening" całkiem anonimowo, żeby ludzie myśleli "WTF kto to jest? Co ten kolo musi brać...", Ale musiałbym poczekać bo akurat rower daje do serwisu więc ten okres mam luźny :)

Mogłem to zrobić w poprzednim cyklu gdy przejechałem 25h w 3 dni i 37 w tydzień, ale byłaby zbyt duża konsternacja na forum gdzie większość trenuje we własnym pokoju 25h robiąc w miesiąc nie 3 dni.

Jesteś pewien że to jest inny pomysł na powrót? Być może ta różnica w wynikach bierze się np z prozy życiowych obowiązków lub też posiadania wielu przyjemnych alternatyw w życiu?

#623 Gosc_Koteł_*

Gosc_Koteł_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2020 - 01:53

Wiem. Każdy byłby kozakiem gdyby tylko miał czas. Znana śpiewka. Ty już jesteś zwycięzcą TDF i to seryjnym + Ironmana. Tylko czasu brak.

#624 Gosc_Koteł_*

Gosc_Koteł_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2020 - 11:27

Witałem się to teraz żegnam. I ostatni raz tu jestem na tym forum.
  • beskidbike lubi to

#625 Graham

Graham
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądW-wa

Napisano 06 marzec 2020 - 22:58

Witam 

 

Jestem Tomasz i witam wszystkich. 

Forum odwiedzam od czasu gdy kolarstwo stało się nową pasją i zadaje sobie pytanie dlaczego tak późno.

Mimo wszystko jazda szosówką daje dużo radości.



#626 adass

adass
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 17 sierpień 2020 - 22:56

Cześć wszystkim



#627 Wonderpool

Wonderpool
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądHaga

Napisano 19 wrzesień 2020 - 22:58

Cześć.

Jestem Tomek i lubię się ropisywać :lol: 

Na poważnie... od dziecka zajmuję się starymi motocyklami. Przy okazji czasem znajdowałem jakieś rowery.

Moją historię z rowerami zacząłem jako paro-latek i właściwie zawsze te rowery przewijały się w tle. Pierwszy był jakiś niemiecki składak, póżnej marketowy full. W technikum miałem zajawkę na klasykę i walczyłem z gruzami ZZR.

Będąc już na studiach pierwszy raz złożyłem budżetowego singla na starej, turystycznej ramie, odwróconej kierownicy z owijką (bo kasę na baranka pochłaniało tanie piwo jedzenie :ph34r: ). Rozpędzał się lepiej niż hamował, więc po około roku rozbiłem go w Bieszczadach. Wtedy miałem dość "szos" przez co kupiłem crossowego Ghosta Tacanę. W maju, po blisko 3 latach niestety skradziono mi go i podczas poszukiwań czegoś nowego postanowiłem wrócić na asfalt B)

 

Obecnie posiadam parę Ukrain i Rometów z lat 60, Jubilata 2, Waganta, ZZR Universala Ambasadora oraz moją daily wisienkę, czyli rower Van Tuyl- również z ciekawą historią. Ale to już wątek na dział Nasze rowery :P



#628 Marekd

Marekd
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 17:25

Witam wszytkich

 

Jeżdżę na rowerze już parę lat, od niedawna zaraziłem się jazdą na szosie i tak już chyba zostanie

 

Pozdrawiam



#629 bymben

bymben
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 23 grudzień 2020 - 09:36

Witam wszystkich!



#630 diadus

diadus
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 04 styczeń 2021 - 11:02

Cześć.

Chcę nadążyć za żoną. Tyle o mnie.



#631 zales

zales
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • SkądGrójec

Napisano 15 czerwiec 2022 - 11:21

Witam ponownie.
Witam po przerwie.
Wracam do jazdy i wracam na forum.
Na początek gravelowo. Na „czystą” szosę - na razie nie wrócę.
Pozdrawiam.
  • ROZMIAR, mikroos i Marcin321 lubią to

Małymi krokami uparcie do celu...

 

Dd 7 lutego 2017r szczęśliwy tatuś

 




Dodaj odpowiedź