Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież rowerowa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1890 odpowiedzi w tym temacie

#21 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 24 lipiec 2007 - 08:28

Ubrania, a właściwie ich brak to mój największy "rowerowy" problem. W tym temacie chciałbym, abyście napisali co i w jakich ilościach posiadacie. Muszę się z Wami porównać i zobaczyć czego mi brakuje. Można zrobić listę rzeczy zakazanych, tzn. niewygodnych, uwierających ciuchów:), aby kolejni nabywcy nie byli zawiedzieni.

Jak oceniacie accenta? Czy warto kupować ubrania z tej firmy?

#22 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 829 postów
  • SkądNowy Sacz

Napisano 24 lipiec 2007 - 09:19

ja tez posiadam skromna ilosc bo 3 komplety z czego 2 sa juz stare i niewygodne(mowa o spodenkach).Z 1 jestem bardzo zadowolony to ksozulka lampre i spodenki z decathlonu takie tanie sa naprawde super.Reszta to ksozulka Tcm niepolecam bo wogole nie odprowadza potu i spodenki gonso tez wkladka jest dziadoska.Problem mam z odzieza jesienna bo musz eubierac ksozulki zupelnie nie rowerowe i brak mi tez kurtki od wiatru ale jakos kombinuje w koncu nie szata zdobi czlowieka:)

#23 Gosc__MarTiNi__*

Gosc__MarTiNi__*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 10:25

moj zestaw to spodenki rowerowe 4F ( bardzo wygodne ), jedynym minusem jest brak szelek, oraz koszulka sicillia...teraz w planach grubszej bluzy na chlodniejsze dni ( http://www.allegro.p...ana_rozm_l.html ) co o tym myslicie??

#24 Marcinn

Marcinn
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądBędzin

Napisano 24 lipiec 2007 - 12:29

Spodenki: Nalini Cofidis, Santini Selle-Italia, koszulki: Vermarc Lotto-Domo, Verge klubowa, BCM ONCE. Na jesień/zimę kurtka z WS-a Biemme, gacie długie Biemme i jakaś bluza rowerowa. No i rękawki i nogawki Biemme.

#25 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 24 lipiec 2007 - 12:34

no mi się tego ciut uzbierało... 5xkrótkie spodenki, 3xkoszulka krótki rękaw, 1xkoszulka długi rękaw, kurtka zimowa, kamizelka, 2x długie spodnie (cienkie i zimowe),2x spodnie 3/4, 2x potówka bez rękawa i jedna z długim rękawem
(berkner) i kombinezon czasowy. Do tego rękawiczki długie i krótkie, chustki rowerowe, rękawki, ochranbiacze na buty...

#26 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 13:13

W moim przypadku: 1x Spodenki krótkie bez szelek, 2x Spodenki długie z szelkami (Biemme Merida Team i Biemme Mróz), koszulek mam trochę, ale w większości nie jeżdżę, w sumie koszulek mam 5. Bezrękawnik zimowy i na wietrzne dni, kombinezon do jazdy na czas (kupiłem w komplecie ze spodenkami, koszulką i bezrękawnikami), do tego rękawki i nogawki. Muszę się zaopatrzeć na zimę w długie spodenki i koszulkę z długim rękawem bo dotychczas jeździłem w polarku ;-)

#27 asterx

asterx
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądMińsk Mazowiecki

Napisano 24 lipiec 2007 - 15:52

U mnie:
5xkoszulka(Verge i BCM Novatex) 1xspodenki krótkie bez szelek (Biemme) 3xspodenki krótkie z szelkami (Biemme,Novatex) 1xspodnie długie windstopper z szelkami(biemme) , rekawki , nogawki ciepłe, kurtka Rogelli, bluza RP (na małym polarku) , rękawiczki letnie i zimowe (A-tex Biemme) , ochraniacze na buty RP , 1xpotówka bez rekawków , 2x podkoszulki z długim rekawem Attique, kominiarka windstopper, czapeczka pod kask , 1xpodkoszulek ciepły z długim rękawem , 1xspodnie długie nieprzemakalne Campus (to w zime i na innym rowerze) i jeszcze kilka par skarpet rowerowych
ufff .. nazbierało sie troche

#28 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:19

Ja posiadam po 2x koszulka i 2x krótkie spodenki. Jeden komplet z decathlonu (spodenki bez szelek), drugi komplet BCM Novatex (spodenki z szelkami). Do tego oczywiście 2x rękawiczki, jedne również z decathlonu a drugie chyba polednik. W skarpetki już nie inwestowałem, jeżdżę w zwykłych marketowych, a tak BTW warto w specjalistyczne skarpetki zainwestować? Pozdro!

#29 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:22

moim zdaniem warto. Dużo lepsza wentylacja jest, szybciej schną.

#30 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:26

A jak to wychodzi z praniem? Czy nie jest tak, że po 5 praniach będą nadawały się tylko do wyrzucenia? Pozdro!

#31 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:28

szczerze mówiąc to nie wiem bo dopiero od niedawna mam porządne skarpetki (dwie pary firmy Time z coolmaxu) narazie prałem tylko raz w pralce i nie było problemów :-)

#32 sp0097jg

sp0097jg
  • Użytkownik
  • 124 postów
  • SkądKamienna Góra

Napisano 24 lipiec 2007 - 21:48

A jak to wychodzi z praniem? Czy nie jest tak, że po 5 praniach będą nadawały się tylko do wyrzucenia? Pozdro!

yyyy... skąd masz takie info ?? ja mam skarpety Authora (nie jakies tam kosmicznie drogie, moze ze dwie dychy :-) ), i po 20 praniach niczym nie ustępują nowym...


a co do szafy :) : Spodenki krótkie z szelkami - 3szt, koszukli - 6szt, bluza na jesien- 1szt., spodnie długie- 1szt, nogawki, rękawki, długie rękawice, krótkie rękawiczki x2, ocieplacze na buty, skarpety, potówkax2 , czapka pod kask :-)


pzdr 8-)

#33 Basler

Basler
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądGrójec

Napisano 09 sierpień 2007 - 21:28

a ja mam stroj Nalini kelme (spodenki + koszulka ) koszulke Telekom, Spodenki caratti (nie polecam szybko sie przetarły) Spodnie długie Biemme i adidas, koszulka Author, ochraniacze na buty, skarpetki Mavic, czapeczke US postal service, rekawiczki Accent Elnino i adidas no i buciki shimano SHR-060
pozdro

#34 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 09 sierpień 2007 - 22:28

a to i ja napisze pare zdan w czym smigam i co mi sie podoba, a co nie.

na plus:
- campagnolo C583 - Raytech shield bib - genialna wkladka z powietrznymi ;-) poduszeczkami. moja wersja wkladki to long distance czyli komfort na maxa.

- massi - rownie dobre gacie co campy, ale komfort troszke mniejszy. szelki wykonane z siateczki o dosc sporych oczkach.

- rizi - gacie robione na zamowienie dla naszego sklepu/serwisu. swietnie leza, mimo ze pampers jest zwykly to bardzo wygodny i dosc trwaly. te gatki sa robione dla "normalnych" kolarzy, a nie jak niektore (np quest) firmy robia gacie dla wychudzonych wycinakow. (patrz nizej)

- northwave - kolejne bardzo fajne gatki z bdb pampersem.

- castelli - gatki 3/4 na jesien/wczesna wiosne z tzw. "misiem" od wewnatrz.

- berkner - bdb spodenki za rozsadna kase. dobry pampers.

- adidas - typowe zimowki bez pampersa z jakims tam windtexopodobnym czyms ;-) w takich gaciach mozna smigac nawet przy -10 st C. (oczywiscie pod spodem krotkie gacie z wkladka)

na minus:

- quest - tak jak wyzej juz pisalem gacie robione byly (teraz to nie wiem czy jeszcze takie robia) dla anorektykow. normalnie bez problemu pasuja na mnie Lki. questa gacie pasowaly na mnie W MIARE dopiero XLki. na dupie i udach bylo w miare ok, ale szelki byly o jakies 5-6 cm za dlugie - p o r a z k a.

[edit] zapomnialem jeszcze dodac, ze te gacie sa fatalnie wykonane. nitki pekaja przy jakis naprezeniach (nawet niewielkich), i sa to jedyne gacie w ktorych mialem tak duze odparzenia, otarcia (nawet do krwi) itp. w nich jezdze tylko jesli nie mam innych czystych ;-)

- giant (czeski producent) - wkladka ok i tyle. niestety reszta jest do bani. gacie sa strasznie ciasne szczegolnie w okolicach krocza. pampers od zew strony jest beznadziejnie obszyty - zbyt rzadki scieg przez co w miejscach gdzie wlazila igla robia sie poprostu dziury.

- accent - dlugie, cienkie, jesienne gacie. nie wiem czy zauwazyliscie, wiekszosc ciuchow accenta jest zrobiona ze strasznie nieprzyjemnego w dotyku materialu. wszystko to takie hmm jakby na masakre sztuczne. nawet skarpetki sa beznadziejne.
nigdy wiecej lachow acc.

gatki opisane to teraz moze jakies kurtalki itp.

- sportful - bluza z dlugimi rekawami mapei. typowo jesienna bluza. spisuje sie rewelacyjnie. jedynie po kilku latach rozwalil sie zamek.

- rizi - jesienna bluza z "misiem" od wew strony. rewelacja.

- rp pawlak - kurtka zimowa. bardzo ciepla, a moze nawet czasami az za bardzo. ogolnie jestem z niej zadowolony choc jakosciowo troche odbiega od reszty zimowych wdzianek. np. w tylnej kieszonce po kilku jazdach rozwalil sie zamek. pozniej jeszcze szlag trafil zamek z przodu ;-)

- rizi - bezrekawnik. swietny na zimniejsze dni. z tylu siateczka dzieki, ktorej plecki "oddychaja".

- giant - pare dni temu sprawilem sobie bezrekawnik gianta. jest on nieco cienszy od riziego i idealnie sprawdza sie w momencie kiedy sloneczko schowa sie za horyzontem.

i to by bylo na tyle... cd(moze)n ;-)

#35 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 12 sierpień 2007 - 14:34

A nie wiecie, gdzie można kupić ciuszki adidasa? Mowa oczywiście o internecie...:)

#36 arcik

arcik
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • SkądWielkopolska/Bralin

Napisano 13 sierpień 2007 - 07:16

Sklepik we Wrocławiu http://www.harfa-har...owe/adidas.php5

#37 Marcinn

Marcinn
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądBędzin

Napisano 13 sierpień 2007 - 07:51

I gdzie tam można złożyć zamówienie?

#38 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 13 sierpień 2007 - 08:52

Ja w Harfie kupowałem lemondke. W sprawie zakupu dogadałem się telefonicznie, a oni wysłali towar DHL-em i był na drugi dzień. Płatne przy odbiorze, do tego przesyłka gratis, polecam :-)

#39 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 sierpień 2007 - 07:24

spodenki krótkie z szelkami bikestacji, koszulka z krótkim rękawem bikestacji, rękawiczki santini, czapeczka santini x2, kask specialized chamonix r, buty scott mtb sport

#40 arcik

arcik
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • SkądWielkopolska/Bralin

Napisano 17 sierpień 2007 - 06:40

I gdzie tam można złożyć zamówienie?

Ja jak zamawiałem to zadzwoniłem czy dany towar mają. Zamawiałem e-maillem Przysłali bez żadnego problemu.