Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ultegra, Rival Czy Athena?

ultegra rival athena

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 spi630

spi630
  • Użytkownik
  • 189 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 luty 2015 - 16:36

Może znacie jakiegoś perfekcjonistę od SRAM-a, oblatanego w niuansach, koszty w tej chwili już nie grają roli

 

Poustawiałem reda 22 wg tej instrukcji, i nic nie szoruje, wszystko działa super płynnie.


  • patolog lubi to

#22 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 01 luty 2015 - 17:16

Będę musiał sam powalczyć, może coś to wniesie do sprawy:)


Kudos!


#23 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 02 luty 2015 - 00:12

Tak, zwłaszcza plastikowe bebechy klamkomanetek ;-) .

 

 

Zawsze można do osprzętu Atheny zamontować klamki Chorusa. No ale to jakieś 4 stówki więcej.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#24 witek111

witek111
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 02 luty 2015 - 07:23

To i ja się wypowiem. Od Prawie roku użytkuje Sram Rival i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do tego sprzętu, wszystko działa idealnie, system zmiany biegów również na +. Przez cały sezon nic nie musiałem poprawiać, przerzutki tak jak ustawiłem, tak przez cały sezon działało bez żadnych problemów. Wielkim specem od serwisu rowerów nie jestem, ale nie miałem problemów żeby to zmontować i wszystko ustawić. Wcześniej też jeździłem na Sorze i różnica jest ogromna. Miałem podobny dylemat do Ciebie brać Sram Rival czy Ultegre 6800, jak dla mnie 11 biegów jest zbędne dla takiego amatora jak ja. Nie wiem gdzie będziesz kupował, ale ja zakupiłem przez cyklomanie i widzę, że Rival nawet potaniał w stosunku do ubiegłego roku. Srama mogę Ci naprawdę polecić nie będziesz żałował. Pozdrawiam :)

Ile kilometrów już przejechałeś na Rivalu?



#25 Ratonek

Ratonek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 luty 2015 - 10:38

Ile kilometrów już przejechałeś na Rivalu?

 

Prawie 8 tys km.



#26 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 05 luty 2015 - 15:00

Czy przerzutka przednia Sram Force 22 Yaw będzie kompatybilna z manetkami Force 10-rzędowymi i korbami Sram np. Red 2012.?Ewentualnie czy korba Force 22 będzie lepsza do tego zestawu?





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ultegra, rival, athena