Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeździ ktoś z okolic PIASTOWA, PRUSZKOWA bądz URSUSA ?


4326 odpowiedzi w tym temacie

#21 michalgreen

michalgreen
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • SkądLEGIONOWO

Napisano 17 październik 2009 - 10:41

Witam ja ten weekend odpuszczam.Moja stała trasa to Piastów-Reguły-Komorów-Otrębusy-Nowa Wieś-Pruszków ale chętnie poznam nowe trasy w tej okolicy.Jak będę ruszał to się odezwę.pozdro.

#22 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 18 październik 2009 - 15:08

I znowu sobota okazała się ładna, zaś niedziela taka sobie. I wierzyć tu prognozom pogody.
Eksploruję od niedawna asfalty w okolicach Pruszkowa i czasem wrzucam jakąś w miarę ok trasę tutaj.
Następnym razem podam tu propozycję wypadu na kilka dni przed, może uda się z kimś spotkać, bo do tej pory jeździłem tylko solo.

PS Saxo Bank pozdrawia DHL Author i "kolegę na czerwono" miniętych w sobotę o 14:00 w Otrębusach niedaleko torów WKD.
A jak idąc dzisiaj po przysłowiowe bułki minął mnie na Prusa Caisse d'Epargne, to miałem przez dłuższą chwilę doła, że ja tu do sklepu zasuwam... pozdrawiam również. :lol:

#23 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 18 październik 2009 - 15:47

Widzę Vortac, że dużo po moich okolicach jeździsz, mieszkam koło Szymanowa, też lubię trasę Szymanów-Błonie i te rejony, mały ruch, dobre nawierzchnie. Gdybyś widział wysokiego gościa na czarno-białym TCRze w czerwono-szarym kasku, to będę ja 8-)
Fajna jest też trasa gdy jedzie się z Błonia w stronę Nadarzyna, dojeżdżam nią często do Podkowy Leśnej.

#24 loviste

loviste
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 październik 2009 - 22:33

Vortac, ten "na czerwono" to ja i też pozdrawiam. Tylko szkoda że solo i w przeciwnych kierunkach ;-). Masz dobty pomysł - wrzuć trasę i miejsce spotkania na najbliższą sobotę i napewno kilku sie zbierze. Ja dzisiaj pod moim osiedlem "dogoniłem" kolegę samochodem (buuuuuuu!) i zagaiłem. Okazało sie, że z Ochoty ale tu jeździ do dziewczyny i takie tam. Ale patrzył na mnie siedzącego w tym samochodzie i z pogardą pytał: "..ale jeździsz czy chcesz jeździć?" podobało mi się. Na imie ma przemek i chętnie się ustawi na następną sobotę - więc go pozdrawiam jeśli tu zagląda i wyślę mu sms-a jak Vortac zaproponuje ustawkę.

#25 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 20 październik 2009 - 09:43

Dominik, okolice bardzo mi się podobają. Pusto, w większości zaskakująco dobry asfalt i dużo możliwości odbicia gdzieś w bok, skrócenia lub wydłużenia trasy.
Po tym jak kilka razy przejechałem drogą Sochaczew - Żyrardów (jeśli ktoś nie jechał - pomimo, że to główna trasa, to jest szerokie pobocze, dobry asfalt i tylko przy przejściach dla pieszych czy skrzyżowaniach trzeba zjechać na pas, bardzo OK), zastanawiam się jak wygląda krajowa 2 Sochaczew - Błonie - no może do Ożarowa?

Vortac, ten "na czerwono" to ja i też pozdrawiam. Tylko szkoda że solo i w przeciwnych kierunkach

:shock: :shock: :shock: wow, tak napisałem, ale wydawało mi się dosyć mało prawdopodobne uzyskać odzew. Ale widzę, że warto bylo :-o

Wiem, że nie określałem kiedy coś wrzucę, ale w domyśle miało to być na weekend. A tu niestety muszę wyjechać i czeka mnie 5 (!!!) dni bez kontaktu z rowerem. Żebym tylko nie wpadł w jakąś ciężką depresję. ;-)

#26 maxi

maxi
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądPruszków

Napisano 20 październik 2009 - 14:12

Mnie cieszy fakt, że coraz więcej osób z okolic jeździ na szosach i co ważne czytają te forum...to dobrze wróży na przyszłość :)
Kto się pisze na przejażdżkę w weekend?

#27 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 20 październik 2009 - 16:27

" zastanawiam się jak wygląda krajowa 2 Sochaczew - Błonie - no może do Ożarowa? "

ojj nie radziłbym, główna trasa tranzytowa w okolicy, wyprzedzanie na 3go, zaspani kierowcy w tirach, ostatnio też remont, nie chcesz tam jeździć, to już lepiej troszkę dalej podjechać do trasy 580, dużo spokojniej a jest równoległa.

#28 Nastyk993

Nastyk993
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądPiastów

Napisano 24 październik 2009 - 16:02

Ja ostatnio byłem w centrum przez wole potem do pruszkowa i z powrotem do piastowa. W zachodnie okolice jeszcze sie nie wybierałem ale chyba jak będzie jakaś ładna pogoda to sie przejadę. W ten weekend jest nie za ciekawie:-x. Najlepiej właśnie kilka dni wcześniej napisać kiedy gdzie i o której tak to może ktoś sie zbierze. Pogodę sprawdzam na tej stronce i wchodzę w prognozę 48h http://new.meteo.pl/ oblukajcie ja z tego co widzę jutro nie będzie padać wiec się gdzieś wybiorę zapewne jak ktoś chce sie przejechać to pisać. Pzdr

#29 loviste

loviste
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 październik 2009 - 17:23

Nastyk, napisz skąd i o której wyruszamy - to się przyłączę. Może jeszcze ktoś chętny?

#30 Nastyk993

Nastyk993
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądPiastów

Napisano 25 październik 2009 - 12:14

16 z pod wiaduktu w piastowie. Od strony północnej.

#31 loviste

loviste
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 październik 2009 - 00:28

Nastyk, sorry ale musimy się trochę wcześniej ustawiać. Od rana sprawdzałem posty ale po 12 miałem już ustalone plany związane z pracą i nawet nie widziałem Twojej propozycji. Umówmy się wcześniej na najbliższą sobotę. Z kilkudniowym wyprzedzeniem napewno dołączy jeszcze kilku. Czyli pod wiaduktem w Piastowie, godzina .....?

#32 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 26 październik 2009 - 08:35

Zatem jak obiecałem, tak podaję.

Trasa:
Pruszków - Błonie - Cegłów - Tłuste - Czubin - Brwinów - Pruszków jest TUTAJ
Jeśli będzie ładna pogoda itp. to może trochę dłuższa wersja z Brwinowa przez Otrębusy do Nadarzyna, kółeczko na rondzie i przez Granicę do Pruszkowa.

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć (dla mnie to nowe doświadczenie, bo jak na razie jeździłem tylko solo :oops: ), to zapraszam:
SOBOTA 31 października godz. 10:00 przy fontannie w parku Potulickich przy USC (ul. Prusa - na wysokości start/meta na mapce).

Trasa pod względem jakościowym wydaje mi się w porządku, ale dopiero od niedawna mieszkam w Pruszkowie i eksploruje okoliczne asfalty - opisane powyżej zostały już zbadane. :-)

#33 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 26 październik 2009 - 12:42

Może się dołączę w okolicach Błonia o ile nie macie nic przeciwko.

#34 loviste

loviste
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 październik 2009 - 15:51

Ja się zgłaszam na ustawkę "przy fontannie". Nie znam Pruszkowa i mam nadzieję, że znajdę to miejsce. Trasy też nie znam - tym bardziej chętnie dołączę Vortac - niezależnie od pogody. Namawiam też innych...

#35 Gosc_kluseczka85_*

Gosc_kluseczka85_*
  • Gość

Napisano 27 październik 2009 - 23:00

ja też jestem chętny nie znam pruszkowa więc mam nadzieje że bym znalazł to miejsce;)
hmm.. a jakie tempo przewidujecie.?? ja nie należę do sprinterów;)

#36 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 28 październik 2009 - 11:17

Myślę, że miejsce jest całkiem łatwe do znalezienia. Rzućcie okiem na mapę z linka w wersji satelitarnej to powinno być jasne. :-D Szedłem ostatnio do sklepu i tak mi się upatrzyło, że to może być całkiem niezłe miejsce na spotkanie - sam od niedawna mieszkam w Pruszkowie.

Tempo? A bo ja wiem. :-P Ja tam mam jeszcze inne stresy, mam rower od września i dodatkowo zawsze jeździłem sam. A tu jeszcze jakieś tempo? :shock: Aaaaa... :mrgreen:

#37 loviste

loviste
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 październik 2009 - 15:10

Spokojnie - tempo będzie takie żebyśmy wszyscy dojechali. Ja sam jestem niedzielnym kolarzem rekreacyjnym więc cieszą mnie wasze obawy - bo sam je mam :mrgreen: . Fajnie że jest nas już trzech i czwarty Dominik dołączy w okolicach Błonia. Może jeszcze ktoś Panowie (i Panie)....? Już widzę zalążki grupy kolarskiej, o tórej będzie głośno na wiosnę ;-)

#38 maxi

maxi
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądPruszków

Napisano 28 październik 2009 - 19:56

Mi niestety nie pasuje ta sobota :-( a chętnie bym poznał kolegów 'szosowców' z okolicy :-D

#39 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 28 październik 2009 - 20:41

Dam wam radę zaczyna sie u was tworzyć grupa.................. to tylko mały krok do stworzenia staje ustawki jak Warszawskqa Babka czy np. nasz ełodzkie wycieczkowa, Kasztany Czy Maniakowo................................ tylko chłopaki jedna uwaga by ustawka sie udała musi byc jedna stała pora nie ciagłe ustalenia mi nie pasuje a mi tak a ja dołącze w Błoniach itd. itd.

Radzę wam jedna pora komu nie pasuje to nie a komu tak to tak ta porę ogłosic na róznych forach ............................ i macie ustawke jka warzenie.

Ja mam stałego partnera treningowego od 4 lat. Pierwszy raz umówlolismy sie z internetu. Jesteśmy wróznym wieku.............................. ale znależlismy wspólny język............................ i już tak 4 lata bujamy się razem pocimy po szosach Łodzi czy okolic. Nieraz z ustawek są przyjaznie nie tylko kolarskie ale takie życiowe na zawsze.


Rzycący wam stałej ustawki Tompoz

#40 Nastyk993

Nastyk993
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądPiastów

Napisano 28 październik 2009 - 21:08

Informuje ze w sobote sie pojawie w pruszkowie.



Dodaj odpowiedź