Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeździ ktoś z okolic PIASTOWA, PRUSZKOWA bądz URSUSA ?


4326 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 28 październik 2009 - 22:15

Fajnie, że wiele osób się zadeklarowało, zapowiada się ciekawie, mam nadzieje że pogoda dopisze :)

#42 Gosc_kluseczka85_*

Gosc_kluseczka85_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2009 - 14:03

i jak panowie wszystko aktualne czy temperatura odstrasza.??? :mrgreen:

#43 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2009 - 14:06

Ja będę na 100%.

#44 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 30 październik 2009 - 14:09

U mnie nie ma takiej opcji jak odstraszająca temperatura :-D Prędzej mi opony przymarzną do asfaltu.

#45 Nastyk993

Nastyk993
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądPiastów

Napisano 30 październik 2009 - 14:47

Będe na pewno:D

#46 Gosc_kluseczka85_*

Gosc_kluseczka85_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2009 - 15:36

godzina bez zmian.??

#47 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 październik 2009 - 17:27

Wszystko wskazuje na to, że też się zjawię :-) Trasę częściowo znam i faktycznie jest tam całkiem przyjemnie, zapowiada się miłe szosowanie w towarzystwie ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#48 Nastyk993

Nastyk993
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądPiastów

Napisano 30 październik 2009 - 18:43

Bez zmian.

#49 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 31 październik 2009 - 13:37

Staram się dojść do siebie po doznanym szoku. Spodziewałem się dwóch, góra trzech osób. :mrgreen:

Czekam(y) na zdjęcia ;-)
Za tydzień same time same place. Trasa pewnie w poniedziałek. Jeśli macie propozycje dłuższa/krótsza niż dzisiejsza, to piszcie. Albo jaką trasę.

#50 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 31 październik 2009 - 14:51

Dzięki za wspólne szosowanie, było super :)

#51 Nastyk993

Nastyk993
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądPiastów

Napisano 31 październik 2009 - 15:12

A o to zdjęcia http://picasaweb.goo...3/Sobota311009# Niestety tylko 3 ale zawsze coś.

#52 loviste

loviste
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 październik 2009 - 17:03

Dzięki Panowie - bardzo fajnie się jechało razem. Niestety odezwało się moje uszkodzone wiezadło w kolanie i mocno zwolniłem na końcówce, przez co nie znając dokładnie trasy - zgubiłem Was i do samego Pruszkowa wróciłem przejeżdżając przez Brwinów i dalej ruchliwą Warszawską :evil: Nieważne. Ważne, że jazda z Wami była naprawdę frajdą i daje mi motywację do zaleczenia kontuzji i budowania formy. Myśl, że jak kilka osób z naszych okolic przeczyta te posty to dołączą do naszej grupy. Trasa była naprawdę ok. Dla mnie trochę za szybkie tempo ale tłumaczę to sobie Waszym młodym wiekiem i moimi problemami zdrowotnymi (jakieś usprawiedliwienie trzeba sobie znaleźć) :mrgreen: Apeluję do kolegów z mojej kategorii wiekowej (36 l.) i wzwyż - żeby też dołączyli. Za tydzień mnie pewnie nie będzie - wyjeżdżam na Słowacje pośmigać między innymi na rowerku po tamtych pięknych górach.

#53 Gosc_kluseczka85_*

Gosc_kluseczka85_*
  • Gość

Napisano 31 październik 2009 - 20:39

dzięki panowie za wspólną przejażdżkę :->
hmm...mimo tego że jeżdżę od niedawna to starałem się trzymać tempo choć wiadomo że jazda samemu daje mniej motywacji do trzymania się poprzeczki;)
mam nadzieje że to nie ostatni wypad;)

zdjęcia autorstwa mojej dziewczyny już wkrótce
Pozdrawiam i dziękuje za miłe popołudnie

#54 maxi

maxi
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądPruszków

Napisano 31 październik 2009 - 22:55

Koledzy, mijalem Was (3 kolarzy) na wiadukcie w Pruszkowie o 10.20 ( jechałem z rodzinka samochodem)...szkoda,ze nie mogłem z Wami jechać ;(
Za tydzień pojadę z Wami...

#55 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 październik 2009 - 23:15

To ja też podziękuję Towarzyszom ;-) Super, że udało nam się zgrać i pokręcić trochę razem. Miejmy nadzieję, że pogoda jeszcze przez jakiś czas będzie znośna (mnie wszelkiej maści opady niestety rowerowo unieruchamiają, bo zawsze mi się potem schodzi z czyszczeniem roweru, a niestety nieograniczonej ilości wolnego czasu nie posiadam ;-)) i będzie się można spotkać w podobnym gronie. Dzisiejsza trasa faktycznie sympatyczna (i "urozmaicona psami" :-D), byłem miło zaskoczony jakością dróg. Atmosfera też świetna, więc nic tylko się umawiać regularnie (w miarę możliwości oczywiście) ;-) Dzięki dojazdowi z/do Warszawy wyszło mi równiutkie 85,00 km ;-)

loviste, trochę głupio, że tak wyszło... :-/ Fajnie jednak, że się nie zniechęcasz - zobaczysz, potem będzie już tylko lepiej ;-) Wracaj do zdrowia i udanego wypadu na Słowację życzę!

PS. maxi: Hehe, na samym początku pojawiły się pewne komplikacje związane z hm... "utrzymaniem spójności grupy" :-D Wpadaj za tydzień ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#56 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 01 listopad 2009 - 18:30

Możecie wyjawić jaka była średnia? Jechałem bez licznika i ciekaw jestem.

#57 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopad 2009 - 19:02

Raczej bez rewelacji, ale przecież nie dla średniej jechaliśmy, czyż nie? :-) Mi wyszła 28,18 km/h, wliczając w to 2x 10 - 15 km kurs z/do Warszawy, kiedy jechałem w okolicach 30 - 40 km/h w tamtą stronę i ok. 30 - 35 km/h z powrotem + kawałek w korku w Al. Jerozolimskich - obstawiam, że Pruszków - Pruszków wyszło ok. 26 - 27 km/h ;-) Sporo sobie rozmawialiśmy i często jechaliśmy dość rozproszeni, więc myślę, że dlatego wyszła taka a nie inna. Mi tam się i tak podobało, a zawsze można przecież zarządzić mocniejszą jazdę z solidniejszym trzymaniem kółka, prawda? :-D

fs-userbar-blog-white.png


#58 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 01 listopad 2009 - 19:03

Mi wyszło 28.17 km/h licząc kawałek doturlania się z domu, ale to tylko rzut beretem.
Aż mi trochę średnia na bikestats podskoczyła, bo przez ostatnie dojazdy do pracy zaczynała się niebezpiecznie zbliżać do mniej niż 27km/h ;-)
Jakby co, to na czasówkę też jest fajna trasa. 8-)

#59 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopad 2009 - 19:14

Mhm, fakt - matematyka nigdy nie była moją mocną stroną - widzę, że sporo przesadziłem, ale już mi się wszystko zgadza ;-) Po prostu miałem wrażenie, że jedziemy dość "wycieczkowym" tempem, stąd tak brutalne szacunki :-)

Pozdrowienia!

fs-userbar-blog-white.png


#60 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 02 listopad 2009 - 09:26

SOBOTA 7 listopada godz. 10:00 w tym samym miejscu (Pruszków, ul. Prusa - fontanna w parku Potulickich przy USC)

Pruszków - Nadarzyn - Brwinów - Szymanów - Błonie - Pruszków
ok. 80km
Asfalty uprzednio przetestowane za wyjątkiem kawałka Otrębusy - Brwinów, ale chyba damy radę. :-)
Fragmenty które przejeżdżaliśmy w sobotę odwróciłem w miarę możliwości w drugą stronę, żeby było ciut inaczej.
Przy niesprzyjających warunkach możemy zawrócić wcześniej:
Czubin >> Rokitno
Tłuste >> Błonie
Cegłów >> Błonie

Dołączona grafika
By vortac at 2009-11-01
Wersja interaktywna mapy jest TUTAJ

No a teraz czas do pracy ;-)



Dodaj odpowiedź