Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeździ ktoś z okolic PIASTOWA, PRUSZKOWA bądz URSUSA ?


4326 odpowiedzi w tym temacie

#61 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopad 2009 - 11:14

Asfalty uprzednio przetestowane za wyjątkiem kawałka Otrębusy - Brwinów

O ile dobrze pamiętam i mamy na myśli tą samą drogę, to chyba właśnie ten fragment był w zdecydowanie kiepskim stanie ;-) Nie wiem, być może właśnie zmieniali nawierzchnię (jechałem tamtędy pewnie ze 2 miesiące temu), ale cała droga była podziurawiona i miejscami urozmaicona żwirem. Dlatego następnym razem pojechałem Warszawską/Obwodnicą [719] na zachód i do Brwinowa wjechałem od południowego zachodu ul. Grodziską (tam już asfalt był ok). Co prawda nawierzchnia akurat na tamtym odcinku [719] jest (o ile oczywiście dobrze pamiętam ;-)) świetna, to ruch już zdecydowanie większy. Dlatego też chyba nie ma co się pchać między samochody i chwilę się przemęczyć (chyba, że faktycznie jest tam nowy asfalt) - podsumowując:

chyba damy radę

;-)

Oby tylko pogoda była... No i dzięki za zaangażowanie w czyn społeczny :-)

fs-userbar-blog-white.png


#62 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 02 listopad 2009 - 11:33

Nie wiem, być może właśnie zmieniali nawierzchnię (jechałem tamtędy pewnie ze 2 miesiące temu), ale cała droga była podziurawiona i miejscami urozmaicona żwirem.


Ha, to może właśnie wymieniali asfalt, bo identycznie było na wyjeździe z Brwinowa w stronę Domaniewka (którędy jechaliśmy) - robili drogę. I chyba kawałek (720) w stronę Biskupic też coś poprawiali. Damy radę. :mrgreen:

Temperatura jak z dziś rano (-3) raczej nie grozi. Niech tylko z góry nie pada (za mocno :-P ).

#63 sweet_angelka89

sweet_angelka89
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 listopad 2009 - 21:28

http://picasaweb.goo...968055848702114

#64 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 04 listopad 2009 - 07:45

Dzięki, kolejne foty do wzbogacenia mojego rowerowego wygaszacza ekranu. W końcu jacyś nowi zawodnicy, a nie tylko te Booneny, Schlecki czy inne Contadory :-P

#65 maxi

maxi
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądPruszków

Napisano 04 listopad 2009 - 08:07

Fajne fotki..tylko trochę mało :lol:

#66 sweet_angelka89

sweet_angelka89
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 listopad 2009 - 19:05

Następnym razem będzie więcej.Niestety byłam tylko na Waszym spotkaniu,dlatego tak mało. Pozdrawiam!

#67 eye_lip

eye_lip
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Skąd\\//\\//|P|R|

Napisano 04 listopad 2009 - 20:00

Wlasnie wyszykowalem rower i przedmuchałem opony, ale spadł śnieg - spocilem się jak ron jeremy i musialem wrocic - forma slaba, pewnie dojechalbym do nadarzyna i padl - nie bierzcie mnie na ustawkę :mrgreen: damn nawet nie mam dlugich pantalonów na zime

#68 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 05 listopad 2009 - 10:36

No to allez allez do sklepu marsz kupić jakieś gacie. :-)
A potem robimy zmasowany atak Specjalistów.

#69 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 listopad 2009 - 12:27

Dzięki za zdjęcia! Byłoby miło, gdyby w sobotę była taka pogoda jak dziś... Pozostaje mieć nadzieję ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#70 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 05 listopad 2009 - 13:12

Ja dzisiaj trochę spękałem, bo miało padać, a nie chce mi się dzisiaj spędzić popołudnia ze szmatą, więc pojechałem do pracy góralem. :-( a już mnie nie bawi jazda na nim.
I teraz siedzę, patrzę przez okno a tu nic.

Sobota ma być niby taka pochmurzasta jak dzisiaj. Wznoszę modły do bogów pogody. :-)

Jakby co, to 11 listopada też gdzieś uderzam.

#71 loviste

loviste
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 listopad 2009 - 23:45

Vortac - 11 listopada to dobry pomysł - może też się wybiorę. Miało mnie nie być w Wawie w sobotę ale sytuacja się zmienia dynamicznie i jest prawdopodobne, że będę o 10.00 przy fontannie. Jestem jednak rekonwalescentem i pewnie nie zrobię całej trasy. Eye_lip - najwyżej będę miał z kim wracać z Nadarzyna :mrgreen:

#72 Nastyk993

Nastyk993
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądPiastów

Napisano 06 listopad 2009 - 21:42

Wybieracie się jutro? Ja będę na pewno nie zależnie od pogody.

#73 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 06 listopad 2009 - 21:46

Tak.
Czas w końcu przetestować zimowe ochraniacze w warunkach bojowych. ;-)

#74 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 listopad 2009 - 21:57

Wybieramy się ;-) Ja jednak w pewnym stopniu zależnie od pogody - jak będzie mokro i ble, to się chyba jednak nie skuszę - przy rowerze lubię posiedzieć, ale moja kochana praca inżynierska też potrzebuje trochę troski, więc na razie wolę się w miarę możliwości skupiać bardziej na jeździe, a mniej na czyszczeniu (biała rama się "wyraźniej" brudzi :shock: :lol:).Przyznam, że dziś ze względu na pogodę nawet się zastanawiałem nad koniecznością zakładania jutro długich rękawiczek i ocieplaczy na buty, ale ostatecznie zdecyduję rano ;-) Cóż - miejmy nadzieję, że widzimy się jutro ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#75 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 07 listopad 2009 - 00:22

Ja odpadam, ale za tydzień jak nie będzie ujemna temp to chętnie się załapię.

#76 eye_lip

eye_lip
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • Skąd\\//\\//|P|R|

Napisano 07 listopad 2009 - 11:14

Wróciłem o 3 rano z imprezy i nici z jazdy na dziś :evil: Tak to jest jak się ma człowiek pilnować :->

#77 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 07 listopad 2009 - 17:32

Dzięki dla pawelkepien i Nastyk993 za wspólną jazdę.
Pogoda była generalnie spoko, jakoś nie wiało, było pochmurnie ale ciepło (aż się zaraz zagotowałem w kurtce na początku).
Generalnie...
Wszystko było super do do kilku km przed Pruszkowem, gdzie dopadła nas lekka mżawka. Efekty widać na załączonych zdjęciach. Myślę, że pasowalibyśmy do zeszłorocznego TdP. 8-)

Niestety Tim de Waele dziś nie dotarł :-> , więc zdjęcia wyłącznie w wykonaniu zawodników.

Poniżej link do zdjęć ode mnie (format oryginalny i bez cenzury :-o ). Pierwsze z feeding zone w Szymanowie (50km od fontanny).
Reszta... domyślcie się. :mrgreen:

http://img24.imagesh...=snc00030il.jpg

Po powrocie zastosowałem rozwiązanie ekstremalne polegające na wrzuceniu roweru do wanny i spłukaniu całego syfu. A potem... szmata i pucu glancu smarowancu. :-)

#78 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 listopad 2009 - 19:34

Efekty widać na załączonych zdjęciach

Moim skromnym zdaniem w ogóle ich nie widać :-D Mokro, brudno i zimno, ale i tak było świetnie ;-) Dzięki za wspólną jazdę i miłe towarzystwo - poniżej zebrane do kupy zdjęcia:

LINK

A teraz trzymajmy kciuki za pogodę i frekwencję w przyszłym tygodniu ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#79 vortac

vortac
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądPruszków

Napisano 10 listopad 2009 - 11:31

A teraz to, na co wszyscy czekają z utęsknieniem. ;-)
Wygląda na to, że pogoda w weekend ma być ładna - tzn. ma nie padać.

SOBOTA 14 listopada godz. 10:00 w tym samym miejscu (Pruszków, ul. Prusa - fontanna w parku Potulickich przy USC).

Pruszków - Błonie - Szymanów - Wiskitki - Brwinów - Nadarzyn - Pruszków
ok. 100km (możemy ją zawsze przyciąć).

Dołączona grafika
Link do mapki TUTAJ
Wersja interaktywna TUTAJ

Opis trasy:
Mam nadzieję, że jeszcze wam się nie znudziły trasy i okolice, zwłaszcza żeby wyjechać i dojechać trzeba się powtarzać. Ponownie starałem się odwrócić co się dało, chociaż pamiętam, że mi zajęło kilka ładnych jazd do pełnego kojarzenia, że tędy już jechałem. Chociaż jak widać to tej pory się gubię. :oops:
Mój ulubiony kawałek Błonie - Szymanów i do drogi na Sochaczew.
Na stacji CPN koło Aleksandrowa jest feeding zone :-) więc raczej nie powinno być problemu jak ostatnio ze sklepem, w którym nic nie było w Szymanowie. :mrgreen:
Oczywiście to tylko propozycja, przed startem możemy ustalić czy się zatrzymujemy, czy mkniemy non stop (bo zawsze to inaczej jest jak się przejedzie 100km bez zatrzymywania, nie?).
Musimy kawałek przemknąć drogą Sochaczew - Żyrardów. Jak już chyba pisałem tam jest cały czas szerokie pobocze i jedynymi miejscami gdzie trzeba zjechać na pas są przewężenia w wioskach na skrzyżowaniach, wydaje mi się, że trasa nie jest w sobotę jakoś strasznie ruchliwa. Nie lubię głównych dróg, ale uważam, że ta jest naprawdę ok (asfaltowo też).
Kawałek Wiskitki - Gole pokonałem dopiero raz i z tego co pamiętam jest w porządku, czasami asfalt może nie rewelacyjny, ale na pewno nie ma sytuacji, że się nagle skończy i zostaje polna droga (każdy kiedyś trafił na taką sytuację). A droga jak widać jest wybitnie prosta.
Potem powinno być swojsko.
W Brwinowie spróbujemy ominąć ul. Pszczelińską (jechaliśmy nią w sobotę i była denna - dziury i syfiasty asfalt). Czeka nas chwila jazdy drogą 719 do Otrębusów gdzie jak pamiętam jest co chwilę znak zakazu jazdy (bo obok jest tragiczna ścieżka rowerowa).
Oczywiście to tylko propozycja, niczego nie narzucam.

Strasznej weny dostałem na pisanie. :lol:
Jeśli już ktoś ma dość tych okolic, to myślę że next time coś w okolice Piaseczna i Tarczyna, ale tam jest dla mnie miejscami terra incognita.

Zatem do zobaczenia w sobotę!

#80 Gosc_Dominik_*

Gosc_Dominik_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2009 - 12:13

Myślę, że się podłączę w Szymanowie, wyjadę wam lekko naprzeciw gdy będziecie jechali z Błonia. Ostatnio w ogóle nie miałem czasu na jazdę, będę musiał nad formą popracować ;) Fajnie, że jest zapał do kolejnych ustawek, to się chwali.



Dodaj odpowiedź