Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ceny Canyonów


99 odpowiedzi w tym temacie

#61 amator_13

amator_13
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 10:00

Ja mam bez tarcz waga z pedałami SPD (MTB) 9.75KG przy rozmiarze ramy XL



#62 Gosc_jaro0011_*

Gosc_jaro0011_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2017 - 10:00

Na polskiej stronie jest błąd - zdjecie dali z modelu bez tarcz a opis mówi co innego...

 

Tutaj zobacz

https://www.scott-sp...er-10-Disc-Bike



#63 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 03 luty 2017 - 17:15

Panowie, 

muszę odszczekać swoje wcześniejsze słowa, że nie można kupić nic w aluminium na 105-ce taniej niż od Canyona. Dzięki uprzejmości kolegi Emilio kupiłem nowy rower. Treka Emonde ALR 5 z zeszłego roku. Nie byłem zdecydowany na 100% na wymianę roweru w tym roku, ale cena okazała się bardzo korzystna.

Niniejszym odszczekuję, że nie możliwe uzyskać rabat 20% na popularne rowery w popularnym rozmiarze. Dostałem sporo większy rabat. Dzięki @Emilio, dzięki sklep Atol Bike. 

 

pozdr

 

PS dziękuję wszystkim kolegom, którzy po moim wpisie odpowiedzieli na PW. 


  • Emilo lubi to

#64 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 03 luty 2017 - 17:17

No to super, może też kiedyś skorzystam. Mój pierwszy Canyon był też pewnie moim ostatnim.



#65 chlebu

chlebu
  • Użytkownik
  • 651 postów
  • SkądKrosno

Napisano 03 luty 2017 - 19:52

Mój pierwszy Canyon na 100 % nie będzie ostatnim...



#66 johnny_pl

johnny_pl
  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 03 luty 2017 - 21:25

Jeśli rozmawiamy o cenach Canyonów, to ja jestem mocno zawiedziony cenami tegorocznej serii Aeroad. Nie rozumiem, dlaczego nie mogli dać jeszcze jednej, niższej wersji z jakimiś tanimi nie-karbonowymi kołami? Jak widać w ich zamyśle ma być to model tylko dla "elit".

Nawet przez chwilę zastanawiałem się, czy nie kupić i nie odsprzedać tych Reynoldsów, żeby suma summarum rower wyszedł taniej, ale dałem spokój.



#67 lukasz318

lukasz318
  • Użytkownik
  • 883 postów

Napisano 03 luty 2017 - 21:49

Parmenides
Patrzyłem na ich stronie mają pojedyncze potestowki 2016 czy rabat o którym piszesz jest na nowy rower?
Podaj szczegóły może być na p.w.
Dziękuję

#68 frezer4321

frezer4321
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 luty 2017 - 22:14

w Gdyni w sklepie www.bike11.pl na rowery Fuji piszać na priv też można dostać rabat wyższy niż 20% na nową kolekcje 



#69 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 04 luty 2017 - 08:35

Parmenides
Patrzyłem na ich stronie mają pojedyncze potestowki 2016 czy rabat o którym piszesz jest na nowy rower?
Podaj szczegóły może być na p.w.
Dziękuję
 

Potestowe ? nie przypominam sobie :) pozdrawiam



#70 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 04 luty 2017 - 11:23

Rower nowy, rabat bardzo duży. Szczegóły w sklepie i u kolego Emilio. 

pozdr


  • Cyklo Ziutek lubi to

#71 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3146 postów

Napisano 04 luty 2017 - 14:53

Chyba rzeczywiście przesadzili z cenami, bo bardzo dużo rowerów jest od ręki, "w magazynie". W poprzednich latach było inaczej.

Sam myślałem o modelu Endurace (pasowałby pod względem geometrii) na tarczach, ale na pewno nie w obecnych cenach.



#72 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 07 luty 2017 - 16:06

Rower nowy, rabat bardzo duży. Szczegóły w sklepie i u kolego Emilio. 

pozdr

A mówiłem, że Trek z Puław (lub Lublina) nie jest taki drogi. Trzeba tylko jeździć trochę na rowerze i mieć konto na Stravie :).


  • parmenides i Janusz159 lubią to

#73 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 07 luty 2017 - 18:36

Mialeś rację. Ja trochę jeżdżę na rowerze. 



#74 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 10 luty 2017 - 12:23

Dojechał do mnie dzisiaj Trek Emonda ALR 5 ze sklepu Atol-Bike. Złożony, ale jeszcze przed regulacją, więc proszę nie czepiajcie się. Jestem w lekkiej euforii:) Wszystko odbyło się znakomicie - jeśli szukacie sklepu. Cena dla mnie rewelacyjna. Czekam tylko teraz na pierwsze cieplejsze dni, bo na razie tylko biegam i trenażer w domu...:(

 

Kurcze, w sumie planowałem wymienić rower dopiero zimą tego roku. Ale dzięki @Emilio przyspieszyłem decyzję. 

 

Emilio, bardzo dziękuję!

 

pozdr

adam

 

EMONDA.jpg



#75 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 luty 2017 - 13:17

A jak jest z gwarancją? Musisz serwisować w ww. sklepie czy dowolny autoryzowany przedstawiciel Treka się tym zajmie?



#76 nonamed

nonamed
  • Użytkownik
  • 224 postów

Napisano 10 luty 2017 - 14:03

A jak jest z gwarancją? Musisz serwisować w ww. sklepie czy dowolny autoryzowany przedstawiciel Treka się tym zajmie?

 

Z tego co niedawno się dowiadywałem w centrali TREK - jeżeli sklep figuruje na liście: http://locator.trekbikes.com/to nie ma problemu żeby w przypadku gwarancji rower oddać do każdego innego sklepu będącego oficjalnym dealerem tej marki.



#77 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 10 luty 2017 - 15:30

j.w. 

Sklep jest w sieci Treka. Mogę robić serwisy gdziekolwiek. A i tak będę pewnie w swoim ulubionym serwisie kolarski.eu - który z Trekiem nie ma nic wspólnego, ale znają się na robocie. 

 



#78 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 10 luty 2017 - 17:06

@parmenides nie zapomnij zarejestrować roweru na stronie Treka. Pozostaje jeszcze sprawa pierwszego (płatnego) przeglądu. Ustal to sobie z Atol-Bike, bo takie (chyba) są wymogi gwarancyjne.

 

PS. Zdjęcie fajne, ale GO papierowa :).


  • parmenides lubi to

#79 lukasz318

lukasz318
  • Użytkownik
  • 883 postów

Napisano 10 luty 2017 - 23:18

Właśnie na takiej jeździłem było bardzo wygodnie.
Kilometrów

#80 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 11 luty 2017 - 10:07

Dojechał do mnie dzisiaj Trek Emonda ALR 5 ze sklepu Atol-Bike. Złożony, ale jeszcze przed regulacją, więc proszę nie czepiajcie się. Jestem w lekkiej euforii:) Wszystko odbyło się znakomicie - jeśli szukacie sklepu. Cena dla mnie rewelacyjna. Czekam tylko teraz na pierwsze cieplejsze dni, bo na razie tylko biegam i trenażer w domu...:(

Kurcze, w sumie planowałem wymienić rower dopiero zimą tego roku. Ale dzięki @Emilio przyspieszyłem decyzję.

Emilio, bardzo dziękuję!

pozdr
adam

EMONDA.jpg


Ja zrobiłbym serwis piast przed pierwszą jazdą. Bardzo często są za mocno skontrowane. Do tego serwis bębenka i wymiana fabrycznego smaru. Jeśli jeździsz "na mokro" to zaglądałbym bardzo regularnie. Wymieniałem bebechy w tych piastach bardzo często. Jeśli masz jakieś dobre koła albo zapas to sprzedaj te jako nowe i pozbądź się problemu.
  • parmenides lubi to



Dodaj odpowiedź