Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzymy KOLARSKĄ DRUŻYNĘ SZPIKU


180 odpowiedzi w tym temacie

#141 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 listopad 2010 - 19:02

A dzięki. Za rok postaram się pokonać maraton w mniej ślimaczym tempie i z jakimiś piecioma kilogramami irimiego mniej :mrgreen:

#142 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 08 listopad 2010 - 22:56

Hej Milusińscy. Sezon umarł, ale my żyjemy. Chciałbym was zaprząc do małej robótki. Pomyślałem, ze warto by dać na stronę drużyny krótki tekst o podstawowej konserwacji roweru na zimę. Jeśli ktoś czuje się na siłach by napisać małe co nieco na ten temat, to bardzo bym was prosił. Kilka zdań o tym jak zakonserwować napęd itp. Żadnej wielkiej super specjalistycznej wiedzy. Ot porady dla tych, którzy jeszcze nie są członkami KDS i się dotąd konserwacją roweru nie zajmowali.
Poza tym warto by było napisać kilka zdań o trenażerach. Jakie są rodzaje, wady, zalety, na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie, jak się tym posługiwać, jak trenować itp.
Oczywiście można do tego dołożyć stosowny link do tematu z forum, ale nie chciałbym dawać samych linków, tylko zawrzeć podstawowe informacje na te tematy w "pigułce". Może też jakiś temat o treningu zastępczym w zimie? Zachęcam do napisania tekstów! Jakby coś, to pomogę w redagowaniu.

#143 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 09 listopad 2010 - 23:39

Hej Milusińscy. Sezon umarł, ale my żyjemy. Chciałbym was zaprząc do małej robótki. Pomyślałem, ze warto by dać na stronę drużyny krótki tekst o podstawowej konserwacji roweru na zimę. Jeśli ktoś czuje się na siłach by napisać małe co nieco na ten temat, to bardzo bym was prosił. Kilka zdań o tym jak zakonserwować napęd itp. Żadnej wielkiej super specjalistycznej wiedzy. Ot porady dla tych, którzy jeszcze nie są członkami KDS i się dotąd konserwacją roweru nie zajmowali.
Poza tym warto by było napisać kilka zdań o trenażerach. Jakie są rodzaje, wady, zalety, na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie, jak się tym posługiwać, jak trenować itp.
Oczywiście można do tego dołożyć stosowny link do tematu z forum, ale nie chciałbym dawać samych linków, tylko zawrzeć podstawowe informacje na te tematy w "pigułce". Może też jakiś temat o treningu zastępczym w zimie? Zachęcam do napisania tekstów! Jakby coś, to pomogę w redagowaniu.


Witam,
o trenażerach rolkowych mogę coś napisać jakby coś, ale tylko o rolkach. Daj znać jakby co czy się pocić na PW (o tych popularnych nie wiem nic, tylko tyle, że są :-P) to jak będzie tekst gotowy to podeślę.

#144 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 10 listopad 2010 - 08:09

Poć się, poć. ;-) Zdecydowana większość amatorów nie używa rolek, więc na pewno parę informacji dla laików się przyda. Okrasimy to kilkoma fotkami i będzie OK. :->

#145 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 listopad 2010 - 22:07

Do tych rolek idealny jest film prescot'a, jeśli oczywiście autor wyrazi zgodę :-P


#146 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 10 listopad 2010 - 23:10

Myślę, że warto obejrzeć TEN MATERIAŁ. I przemyśleć...

#147 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2010 - 23:27

Myślę, że warto obejrzeć TEN MATERIAŁ. I przemyśleć...


Ani mnie nie wkur*** irimi - pierwsza rzecz, którą rano przeczytałem po przebudzeniu bo mi ją rss na telefonie zaserwował i cały dzień spartaczony... my biegamy, jeździmy, promujemy, dla idei, dla zycia, a takie kur* gnidy odbierają nadzieję... 4 letniemu dziecku!!

#148 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 11 listopad 2010 - 08:43

Ani mnie nie wkur*** irimi - pierwsza rzecz, którą rano przeczytałem po przebudzeniu bo mi ją rss na telefonie zaserwował i cały dzień spartaczony... my biegamy, jeździmy, promujemy, dla idei, dla zycia, a takie kur* gnidy odbierają nadzieję... 4 letniemu dziecku!!


Pozostaje mieć nadzieję, że tak jak mówił jeden lekarz - miał naprawdę ważny powód.

#149 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 listopad 2010 - 11:20

Dlatego moim zdaniem bardzo istotne jest to, że tak na prawdę decyzję o oddaniu komuś szpiku podejmujemy, gdy oddajemy próbkę do rejestracji w bazie danych dawców niespokrewnionych. Nasza decyzja powinna być świadoma już wówczas, by później, gdy nasz szpik będzie rzeczywiście potrzebny konkretnej osobie nie pojawiały się tego typu historie. Bardzo dobrze, że liczba zarejestrowanych potencjalnych dawców rośnie, ale mam obawy, że sporo osób rzuca się na szczytne hasło, ale ich decyzja jest tyleż szlachetna, co bardzo spontaniczna i czasem przez to nie przemyślana. Dlatego tak ważna jest pełna świadomość tego co się robi, ewentualnych konsekwencji.

#150 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 12 listopad 2010 - 23:00

Porady wicklowmana już na stronie

#151 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 13 listopad 2010 - 11:26

Oczywiście fotka pójdzie do wymiany ;-)

#152 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 13 listopad 2010 - 16:42

Oczywiście fotka pójdzie do wymiany ;-)


No, no :-P
Już miałem pisać, nie to że się czepiam ;-)
Ktoś "zielony" w temacie przeczyta, spojrzy na zdjęcie i powie: "coś tutaj nie halo z tym autorem".

#153 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 16 listopad 2010 - 23:35

No nie...
Ja TU widzę członkinię Drużyny Szpiku na pudle podsumowania sezonu, i koleżanka cicho sza? Toż to sprawę trzeba nagłośnić na stronie Drużyny!

#154 Kiwaczek

Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 18 listopad 2010 - 18:55

oj tam, oj tam... :-)

#155 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 23 grudzień 2010 - 22:46

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Wszystkim członkom i sympatykom
Kolarskiej Drużyny Szpiku
Wszystkim innym "szpikom"
oraz
Kolarzom wszelkiej maści
życzę
Zdrowych, Pogodnych Świąt!

W Nowym Roku życzę nam wszystkim,
aby nie było potrzeby by Drużyna istniała,
a jeżdżenie w jej barwach,
było tylko czystą frajdą
dla grupy przyjaciół, których łączy rowerowa pasja.


#156 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 25 grudzień 2010 - 19:38

a kto to z drużyy szpiku ?? http://wiadomosci.on...-wiadomosc.html

u2250y2014v3.gif


#157 tresor

tresor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • Skądkrk

Napisano 25 grudzień 2010 - 21:03

to pewnie ktoś z biegających ;)

#158 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 26 grudzień 2010 - 14:13

Woody

Tez zadalem sobie to pytanie!

Tresor

Jesli to ktos z biegajacych to z cala pewnoscia ta osoba musi jeszcze mocno popracowac nad kondycja. :mrgreen:

#159 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 29 styczeń 2011 - 21:42

Spieszę donieść, że oto mamy odnowioną stronę Drużyny Szpiku! :-)

#160 Marras

Marras
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • SkądGryfino

Napisano 30 styczeń 2011 - 18:04

Sie podoba...



Dodaj odpowiedź