Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#441 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2019 - 22:33

Uwaga, lewacka prowokacja.




Dobrze, że sezon za pasem. Będziesz mniej siedział na jutubie, a więcej na rowerze.




Koniec lewackiej prowokacji.



Zwróć uwagę w jakich porach doby w większości umieszczane są posty przez naszego przerażonego kolegę.
Wg mnie jeżdżenie i karmienie się jutubowym zagrożeniem nie występuje w tych samych godzinach :)
Nie licz na przesunięcie proporcji w aktywności.

#442 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2019 - 10:12

Pies ganiał islamów, u nas to wyimaginowany problem, niech się martwią Niemcy Francja Szwecja. U nich jest problem. 

 

Mnie razi i podnosi ciśnienie inna kwestia, mianowicie Izrael i ich żądania zwrotu majątków, szacowane na 100mld zielonych. 

1. czemu nasi turboświetlni włodarze zamiast uciąć wszelkie roszczenia stwierdzeniem samego ministra MSZ Niemiec "Niemcy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za holokaust", chcecie zwroty, macie roszczenia - idźcie do Angeli, nara. A jak chcą potwierdzeń prawnych to za Gerka czy GOmułki był przepis, że Amerykanie zrzekają się roszczeń do mienia w Polsce. To nie, brną w jakieś wojenki dyplomatyczne. 

2. Jakiekolwiek mienie z miasta zrujnowanego - tego gruzu już nie ma, a trochę szkoda, bo moglibyśmy na koszt Niemiec wywieźć pod placówkę kongresu Żydów w USA i im tam wysypać. Sory. Wojna to wojna i rządzi się swoimi prawami. Warszawę trzeba było natychmiast odbudować, żeby ludzie mieli jak żyć. Teraz od kilku pokoleń mieszkają tam inni ludzie, w nowych budynkach, starych kamienic już nie ma. Warszawa był zrównana z ziemią, co oni chcą odzyskiwać? A nagle po 70latach pojawiają "właściciele" i chcą zwrotu. Co za bezsens. My nie żądamy przywrócenia granic sprzed WW2. 

3. co nas w ogóle obchodzi małe państwo azjatyckie wielkości dwóch województw? nie ma ich w UE, relacji gospodarczych dużych z nimi nie mamy, to odpowiedzieć im jednym zdaniem żeby spadali do Angeli i tyle. Koniec dyskusji. Nasi powinni opędzać się od nich jak uprzykrzonej muchy, a nie stawiać sie na każde wezwanie. 

4. Żydzi ciągle krzyczą o antysemityźmie, a sami to podsycają. Czy oni się zastanowili choć raz, czemu tak jest? Czemu nikt tak naprawdę poza USA ich nie lubi mówiąc kolokwialnie? Czemu ze wszystkimi a zwłaszcza z sąsiadami mają na pieńku? 

5. Żydowski antypolonizm jest 100 razy większy niż nasz antysemityzm. Wylewa się z każdej wypowiedzi ludzi na stanowiskach w Izraelu. Może by nasi włodarze też zaczęli o tym mówić. Oni nie są pępkiem świata. I świat to nie jest Żydzi i wszyscy mniej lub bardziej przeciwko nim. 


  • Dari i Yar_Tur lubią to

#443 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 10:57

"Mała" korekta: urojonych roszczeń mają nie 100 mld, a ponad 300 mld dolarów.

To jest na obecną chwilę jest  największe zagrożenie dla naszego kraju, ponieważ za Izraelem stoi USA z ustawą 447.

Na całym świecie -również w USA-  jest tak, że mienie bezspadkowe przechodzi na skarb państwa i nie do wyobrażenia jest, żeby mienie bezspadkowe Polaków zmarłych USA przeszło w ręce jakiś polskich organizacji, a od nas USA żąda tego co u siebie uznałyby za absurdalne.

 



#444 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2019 - 11:54

No właśnie. Czekam aż znajdzie się ktoś z jajami kto utnie to raz na zawsze. Bo nasi obecni najwidoczniej nie dają rady. Są ustawiani do pionu przez obce malutkie państewko. Ta debata o Iranie to była jakaś totalna katastrofa wizerunkowa. Tam nawet nie chodziło o Iran. Przyszli goscie z butami i wprost pluli nam w twarz. To jest niedopuszczalne. Natychmiast wprowadzić wizy dla Izrealitów i tyle, 90% wniosków odmowa. Nie potrafią sie zachować, to niech siedzą u siebie na pustyni i tam sobie szczekają. 



#445 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 12:22

Ci z jajami niestety nie wygrają -przynajmniej w najbliższym czasie- wyborów. Mam nadzieję, że chociaż przekroczą próg wyborczy.

Wizy to jest mały pikuś - niesamowicie wzrosła liczba nadawanych Żydom polskich obywatelstw - odmów prawie nie ma.

Niestety, PiS-uar na każde pierdnięcie USA czy Izraela staje na baczność: przykładem była ustawa o IPN, gdzie PiS odgrażał się, że nie 

zmieni "ani jednej litery", a potem na pierdnięcie Izraela w podskokach zmienił jej istotę "z podkulonym ogonem" jak szyderczo stwierdził negocjator ze strony izraelskiej.

Żydzi zdjęli nam gacie publicznie przed całym światem, a rządzący Polską odtrąbili to jako swój sukces hehe.

Jak jesteśmy traktowani przez USA  pokazuje zachowanie amerykańskiej ambasadorzyny o wyglądzie burdel mamy Mosbacher, która

dyktowała polskiemu rządowi co ma robić. Czy też słowa sekretarza stanu Pompeo na konferencji "irańskiej" w Warszawie, który

stwierdził, żebyśmy zaczęli płacić Żydom. Czyli chyba uznali nas za swoją kolonię. 

Oczywiście, gdyby ewentualnie do władzy doszli PO-lszewicy nic się nie zmieni - to jest druga strona tego samego medalu.



#446 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2019 - 12:38

Nie do wiary, że na stare lata, tyle lat po wojnie ciągle ktoś nam - największym po Rosjanach ofiarom WW2 - coś jeszcze próbuje wydrzeć i odkręcać historię, robić z nas masowych zbrodniarzy. Niemcy po WW2 powinni do tej pory gryźć glebę aby opłacać kontrybucje najechanym krajom. Że my jeszcze mamy coś oddawać. Mają muzeum Żydów wawie za 100mln zł z pieniędzy podatników. Za haniebne Jedwabne i inne takie historie przeprosiliśmy dawno, przepraszał Kwach, przepraszał Kaczor. Ten ostatni nawet nie reprezentował naszego kraju jak był w Izraelu. Czego jeszcze chcą? 

 

Ten złoty pociąg sprzed paru lat.. jak tylko kongres Żydów się o tym dowiedział od razu ogłoszenie, żeby zwrócić co czyje spadkobiercom bo to na pewno z obozów zagrabione. Od razu łapę chcieli kłaść. A jakby sie okazało, że pociąg jest i jest tam 1000 ton gówna, to bym im to wysłał, nawet na koszt swoich kwartalnych podatków, niech się udławią. 

 

Oni sami sobie właśnie takimi wypowiedziami i działaniami wywołują antysemityzm.

 

I jeszcze jedna rzecz polityczno-historyczna mnie mierzi. W przestrzeni publicznej w Polsce ciagle jest 300 pomników Armii czerwonej. Ich miejsce jest na cmentarzach żołnierzy radzieckich, ew w Moskwie. Oddać Cezarowi co należy do Cezara. Nie do wiary, że po 30 latach wolności ciągle są pomniki najeźdźcy. Za ssyłki na sybir, za głód, za zdziczenie, za gwałty, za pół wieku okupacji bolszewickiej te pomniki powinny zniknąć w miesiąc po wyborach 1989.  

 

Sorry, tak sobie chciałem ulżyć :P :D



#447 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 22 marzec 2019 - 13:14

70 lat po wojnie nadal ważnym aspektem polskiego myślenia jest "bycie ofiarą" :) kogoś oczywiście i jego działań.
Byliśmy ofiarami najazdów i rozbiorów, reperkusji, prześladowań i nienawiści. Ofiarami Rosji Carskiej i Prus, Niemiec i Zwiazku Radzieckiego. Zawsze ktoś nas krzywdzi.

My sami.

Psychologia mówi że poczucie bycia ofiarą jest najbardziej zgubnym i nieodpowiedzialnym podejściem.
My sami, od stuleci, jesteśmy odpowiedzialni za nasz los. Przynajmniej od czasów elekcyjnych. A inni? Wykorzystywali i wykorzystują dziury w naszej mentalności- tylko tyle.

I jestem pewien że gdyby ta mentalność była inna to my bylibyśmy tymi którzy wykorzystywaliby kulawą mentalność innych. Bez żadnych oporów czy wątpliwości. A tak jesteśmy po drugiej stronie kija. I jest to wyłącznie nasza wina.

#448 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 marzec 2019 - 13:25

Powiedz to Żydom. Żeby przestali mówić o Holokauście. Najlepiej pod ścianą płaczu. Ukamienują Cię na miejscu.

 

Owszem przeżyliśmy swoje, tak byliśmy ofiarami. I'm fine with that. Ale burzy się wszystko we mnie gdy mamy coś komuś oddawać co nie jest jego czy być winnym dozgonną wdzięczność okupantom. Rozumiesz? My się podnieśliśmy, bez rekompensat, z pomocą NATO i Unii. To niech inni też tak zrobią. Zwłaszcza Żydzi. 

 

 



#449 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 14:15

Nie do wiary, że na stare lata, tyle lat po wojnie ciągle ktoś nam - największym po Rosjanach ofiarom WW2 - coś jeszcze próbuje wydrzeć i odkręcać historię, robić z nas masowych zbrodniarzy. Niemcy po WW2 powinni do tej pory gryźć glebę aby opłacać kontrybucje 

 

Niemcy płacili Żydom ogromne odszkodowania, ale w 2000 roku kanclerz Schroeder oświadczył, że

"okres niemieckiej pokuty dobiegł końca" więc zaczęli szukać kolejnej gęsi do skubania i jesteśmy to my.

Niepojęte jest jak "polski" rząd pieniędzmi polskich podatników może finansować ośrodki zajadłej antypolskiej propagandy takie jak Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Żydowski Instytut Historyczny czy

Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN. 


  • Yar_Tur lubi to

#450 clavdivs

clavdivs
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 22 marzec 2019 - 20:07

Cauchy.

 

Zydzi mogą wyceniać na dowolna kwotę, ale wyegzekwowanie tych roszeń to zupełnie co innego. Nie ma żadnego narzędzia aby wyegzekwować, aby jakieś państwo wypłaciło reparacje. Rząd danego państwa powie "nie" i tak naprawdę nić nie można zrobić. Chyba że nasze prawa wyegzekwujemy siłami zbrojnymi.

 

Oczywiście że możemy odciąć się od wszelkich tematów roszczeń i powiedzieć stop. Pamiętaj tylko wtedy, zamkniemy jakie kolwiek rozmowy o odzyskanie naszych dóbr, od nas też sporo wywieziono, w myśl zasady skoro my mówimy "nie", inni powiedzą wobec nas też "nie".

 

Były plany zaorania Niemiec po roku 1945 i posypania solą. Pamiętano o doświadczeniach I Wojny Światowej, kiedy to ostre reperkusje wobec Niemiec doprowadziły do jeszcze większego konfliktu. 

 

To rozwiązanie jakie przyjęto nie jest najgorsze. Niemcy nie są zagrożeniem dla Nas i żadnego kraju Europy.

 

Ja nie jestem za tym aby rąbać każdy pomnik ACZ, to jest nasza historia i w tej armii służyli też nasi żołnierze.

 

Tobo

 

Mamy nietypowe położenie geograficzne, na tyle korzystne i bogate,że nasi sąsiedzi zawsze ochoczo patrzyli na nasze tereny. inne państwa europy jak Anglia, Francja, Hiszpania, Włochy, opierały swoje terytoria na granicach morz i gór.

 

 To nie Polska ukladała ład po I Wojnie i to nie Polacy wybrali Hitlera. 

Ciezko mi też doszukać się postawy ofiary, W 1920r? Nie. broniliśmy swoich interesów z sukcesem. W 39? też sądzono że powtórzy się sukces 20 roku, w sumie nic więcej nie można było zrobić.

 

Dla Polski wojna nie skończyła się w 1945, jej skutki były odczuwalne do lat 80, kiedy faktycznie odzyskaliśmy suwerenność.

 

 



#451 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 23 marzec 2019 - 01:02

Nie układała ładu po wojnie bo miała nieład przez 300 lat przed rozbiorami. A to tylko i wyłącznie nasza, Polaków, odpowiedzialność.
Tylko trzeba umieć i chcieć to zobaczyć.

Najpierw zaborcy (skorzystali z naszego wewnętrznego burdelu), potem Niemcy i Rosjanie. Zawsze ktoś.

Zawsze patrzymy w przeszłość którą karmimy naszym bólem, cierpieniem i nienawiścią.
Trzeba mieć ochotę wziąć odpowiedzialność za swoją teraźniejszość. I żyć nią.

#452 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 23 marzec 2019 - 13:06

Ostatnio widziałem sporo promocji na wycieczki do Pakistanu.
Dobry sposób na poznanie zwykłych ludzi.
Jedyny sposób by zmierzyć się z obsesją to stanąć z nią twarzą w twarz.

W Polsce masz marne na to szanse - wg tego co znalazlem w Polsce żyje kilkanaście (Tylko) tysięcy muzułmanów. Odliczając kobiety i liczne dzieci to potencjalnych zabójców jest parę tysięcy.

Jeśli będzie Ci dane zaznać ich wrogości możesz czuć się wybrany.

Tobo, nie będę Ci zabierał miejsc. Wykup wszystkie bilety i rozdaj rodzinie i znajomym. Pokaż im, jak tam jest pięknie, jak tam ludzie żyją w pokoju, dobrobycie i szczęśliwości, jaki mają szacunek do kobiet (np. niech zobaczą efekty stosowania "upiększających zabiegów kosmetycznych kwasem", jakie często fundują im ich mężczyźni), albo jak traktują chrześcijan.

 

A jeśli nie wrócą żywi, to będą mogli poczuć się wybrani.

 

Tobo, naczytałeś się jakichś psychologicznych teorii przyciągania , bredzisz ciągle o wyimaginowanym zagrożeniu.

Zarzucasz mi, że karmię się strachem, zagrożeniem, tymczasem to Ty jesteś zwiedziony, jeśli uważasz, że niemyślenie o złych rzeczach jest gwarancją, że tylko dobre będą Ci się przytrafiały. Świat nie kończy się na psychologii. Duchowa rzeczywistość to coś znacznie więcej. Żyjemy w upadłym świecie, którego księciem jest Szatan. W jego księstwie nie można być neutralnym. Możesz w to nie wierzyć, ale albo masz Jezusa za Pana (który pokonał Szatana na krzyżu Golgoty), albo służysz Szatanowi. Nawet, jeśli robisz to nieświadomie i wydaje Ci się, że jesteś wolny.

Zanim coś wydarzy się w rzeczywistości materialnej, dzieje się na poziomie ducha, myśli i słowa. Moja walka z islamem nie ogranicza się tylko do jego materialnych przejawów i statystyk, ale dotyka jego sedna, czyli sił duchowych stojących za tą ideologią. A jeśli za to jestem tu atakowany, to także te siły duchowe są odpowiedzialne.

http://www.biblia-in.../Efez/6/12.html

 

A poza tym jest jeszcze coś takiego jak zdrowy rozum i instynkt samozachowawczy, który Ty zdaje się już utraciłeś, bo zbyt długo jesteś narażony na propagandę, próbującą nazywać wszelkie przejawy informowania o prawdziwej naturze islamu "islamofobią".

 



#453 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 23 marzec 2019 - 15:04

O kurde, od "żyjemy w upadłym świecie" zaczyna się ostra jazda. Dotychczas jeszcze miałem względem ciebie jakieś resztki, skrawki poczucia, że ogarniasz rzeczywistość, ale teraz nie mam nic.

Jesteś ogarniętym nienawiścią i kierowanym strachem religijnym fanatykiem. Poza wiarą w innego wymyślonego przyjaciela nie różnisz się w niczym od tych, których tak nienawidzisz. Życzę sobie abym nigdy nie spotkał cię osobiście, bo jesteś niestabilny i zaślepiony omamami własnego przeciążonego umysłu.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#454 clavdivs

clavdivs
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 23 marzec 2019 - 19:55

Nie układała ładu po wojnie bo miała nieład przez 300 lat przed rozbiorami. A to tylko i wyłącznie nasza, Polaków, odpowiedzialność.
Tylko trzeba umieć i chcieć to zobaczyć.

Najpierw zaborcy (skorzystali z naszego wewnętrznego burdelu), potem Niemcy i Rosjanie. Zawsze ktoś.

Zawsze patrzymy w przeszłość którą karmimy naszym bólem, cierpieniem i nienawiścią.
Trzeba mieć ochotę wziąć odpowiedzialność za swoją teraźniejszość. I żyć nią.

 

Nie. Polska nie wyróżniała się większym burdelem od innych państw w okresie przed zaborami. Padliśmy ofiarą ekspansji Rosji na zachód i rosnącej siły Prus.

 

Po pierwszej wojnie o ładzie na świecie decydowały Imperium brytyjskie i USA, Państwa te nie miały granicy lądowej z  żadnym silnym pąnstwem. Francja miała niewielką granicę lądową z Niemcami i jak bardzo została poturbowana. Nasze położenie geograficzne nie sprzyjało powstania bardzo silnego państwa.

 

Mysle że bardzo krytycznie oceniasz Polskę. W 20-leciu międzywojennym nasze społeczeństwo nie babrało się w takim syfie jak faszyzm, nazizm, socjalizm. Wybrała demokratyczny model rządów. Gdzie ten burdel?

 

Za katastrofę 2 wojny światowej odpowiadają Niemcy i Rosjanie, w żaden sposób My. 

Można nie żyć przeszłością, ale jak widze trzeba przypominać że to Polska była ofiarą. Inaczej będziemy mieli Polskie obozy zagłady, odpowiedzialność  za holokaust, a 17 września to Rosjanie przyszli nam z pomocą.


  • Yar_Tur lubi to

#455 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2019 - 00:25

O kurde, od "żyjemy w upadłym świecie" zaczyna się ostra jazda. Dotychczas jeszcze miałem względem ciebie jakieś resztki, skrawki poczucia, że ogarniasz rzeczywistość, ale teraz nie mam nic.

Jesteś ogarniętym nienawiścią i kierowanym strachem religijnym fanatykiem. Poza wiarą w innego wymyślonego przyjaciela nie różnisz się w niczym od tych, których tak nienawidzisz. Życzę sobie abym nigdy nie spotkał cię osobiście, bo jesteś niestabilny i zaślepiony omamami własnego przeciążonego umysłu.

Siara_iwj, dokładnie takich słów się spodziewałem z Twojej strony. Nie mogło być inaczej. Ty już się zadeklarowałeś, po której jesteś stronie i czyim jesteś wojownikiem w dziale "Muzyka", przedstawiając swoje fascynacje muzyczne.

Z płyty Magnificent Gloryfication of Lucifer grupy Inquisition:

 

Crush The Jewish Prophet

 

We are the warriors of Satan's legion

We are the soldiers of infernal war

Knife in my hand, axe in the other

We are the killers in search of Christ

 

Crush, Crush, Crush... Jesus

Crush, Crush, Crush... Jesus

 

Magnificent Gloryfication of Lucifer

 

Chanting to my lord

as he looks at me

I obey his words

in return for strength

To Him I remain

loyal to the cult

Hail Lucifer... Hail Lucifer

 

I Ty mi mówisz o fanatyzmie, nienawiści i zaślepieniu omamami własnego przeciążonego umysłu?!



#456 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 marzec 2019 - 07:09

@Clavdivs mi chodzi tylko o to, że absurdalne są roszczenia wobec nas. Nasze są jak najbardziej zasadne. Wszelkie wnioski powinny być z automatu kierowane do ambasady Niemiec. To nie Polacy bombardowali kamienice. Razi mnie to jak również przeraża kompletna niemoc dyplomatyczna naszych włodarzy w tym temacie. Niedopuszczalne jest żeby obce małe panstwo z którym nic nas nie łączy dyktowało nam jakieś warunki.

A jeśli chodzi o egzekucję to nikt o użyciu siły nie myśli. Dziś są inne metody. Z jednej strony jestem przekonany że nic z tych roszczeń nie będzie, sankcje też nam raczej nie grożą, nikogo nie najechalisny i nie anektowalismy, jestesmy w UE, mamy rynek zbytu itd. Z drugie strony usańczycy mają tą ustawę i cholera wie co im przyjdzie do głowy.

#457 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 marzec 2019 - 07:32

Marvelo, przyznam, że przynęty łykasz nieźle. 

 

I tak, ja ci dokładnie o tym mówię, bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie wierzę, że pod ziemią mieszka rogaty potwór, który chce robić źle i nie wierze też, że w niebie po prawej stronie jakiegoś boga siedzi duch gościa, który dwa tysiące lat temu dal się zabić, żeby potem nagle ożyć i jeszcze potem odfrunąć z tego świata mówiąc wszystkim, że na bank  kiedyś wróci. Ja się tymi bajkami bawię.

 

 

Powiedz, czy mając dogodną możliwość i w słusznej sprawie zabiłbyś w imieniu Chrystusa..? 

 

Chyba znam odpowiedź. 


  • piotrkol lubi to

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#458 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2019 - 09:45

Jutub nie posiada w swoim menu takiej opcji. :)

#459 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2019 - 10:39

Siara_iwj, dokładnie takich słów się spodziewałem z Twojej strony. Nie mogło być inaczej. Ty już się zadeklarowałeś, po której jesteś stronie i czyim jesteś wojownikiem w dziale "Muzyka", przedstawiając swoje fascynacje muzyczne.
Z płyty Magnificent Gloryfication of Lucifer grupy Inquisition:

Crush The Jewish Prophet

We are the warriors of Satan's legion
We are the soldiers of infernal war
Knife in my hand, axe in the other
We are the killers in search of Christ

Crush, Crush, Crush... Jesus
Crush, Crush, Crush... Jesus

Magnificent Gloryfication of Lucifer

Chanting to my lord
as he looks at me
I obey his words
in return for strength
To Him I remain
loyal to the cult
Hail Lucifer... Hail Lucifer

I Ty mi mówisz o fanatyzmie, nienawiści i zaślepieniu omamami własnego przeciążonego umysłu?!



Nie ma piekła do którego trafisz lub nie po śmierci. Widząc świat upadłym a ludzi takimi jak ich widzisz już żyjesz w piekle. Właściwie to nie widzisz ludzi tylko oglądasz niewielki wycinek historii o nich. Jutub podeśle Ci skojarzone wyniki wyszukowania nawet jest aktywnie nie weźmiesz w tym udziału.
Piekła nie ma. Jesteś w nim jednak z własnego wyboru już teraz. Dostałeś wolną wolę i tak z niej korzystasz. Nie trzeba Cię karać dodatkowo, sam siebie karasz.

Żeby mieć prawdziwe wyobrażenie na jakiś temat trzeba tego doświadczyć. Ty nie doświadczysz bo w Polsce szansy na islamski gwałt nie masz a za granicę nie pojedziesz bo czyhaliby na Ciebie już na lotnisku.

Smutne jest Twoje życie. Naprawdę współczuję.

#460 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2019 - 10:57

Od dawna twierdzę, że ten temat promuje nietolerancję i rasizm, a ostatnio też antysemityzm. Jeszcze chwila, a przejdzie do homofobii lub brudów krajowej polityki.

Bardziej niepokojące jest jednak to, że jest w nim coraz więcej negatywnych emocji i wzajemnej niechęci wobec siebie, poszczególnych użytkowników tego forum.

Bardzo mnie dziwi, że inteligentny chłopak, jakim niewątpliwie jest Siara, zamiast już dawno go po prostu zamknąć, stał się nawet uczestnikiem tej "dyskusji", a raczej okładania się wzajemnie...


  • 1415chris lubi to



Dodaj odpowiedź