Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#461 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 marzec 2019 - 12:41

Przypuszczam, że gdyby nie ten śmietnik to smród rozniósł by się do innych części forum. A tak cały szlam jest tutaj dla każdego kto chce się akurat popluskać.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#462 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 13:58

A jeśli chodzi o egzekucję to nikt o użyciu siły nie myśli. Dziś są inne metody.

 

Dokładnie tak. A windykatorem będzie zbrojne ramię Izraela czyli USA.

Temat został  już przećwiczony - w skrócie: w połowie lat 90-tych Żydzi zażądali pieniędzy od Szwajcarii

(nie tak potężnych jak od nas) bez faktycznych podstaw, Szwajcarzy próbowali się bronić, ale pod naciskiem

USA - ogłoszenie przez część stanów konieczności wprowadzenia sankcji( W ramach próbki sankcji wycofano pieniądze z funduszu emerytalnego należącego do szwajcarskiego banku)- się ugięli i zapłacili.

Jak "poważnie" jesteśmy traktowani przez USA pokazuje np. fakt wyznaczenia na ambasadora czegoś takiego jak Mosbacher, która ostatnio znowu naciskała na "polski" rząd w omawianej sprawie:

https://nczas.com/20...c-za-zolnierzy/

To są fakty.



#463 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2019 - 20:14

Jesteś ogarniętym nienawiścią i kierowanym strachem religijnym fanatykiem. Poza wiarą w innego wymyślonego przyjaciela nie różnisz się w niczym od tych, których tak nienawidzisz.

 

 

Powiedz, czy mając dogodną możliwość i w słusznej sprawie zabiłbyś w imieniu Chrystusa..? 

 

Chyba znam odpowiedź. 

Prowokujesz, czy chcesz naprawdę coś wnieść w dyskusję?

 

Szambo z tego tematu, z pełną premedytacją to robisz Ty (wciąż będę pisał wielką literą).

 

Zadziwiające jest to, że nikt nie chce się merytorycznie odnieść do zamieszczanych przeze mnie materiałów.

Islam nie jest groźny i nie nawołuje do przemocy, bo Siara_iwj i Tobo parę lat mieszkają wśród islamów i krzywda się im nie stała. To ma być jedyny i niepodważalny dowód. Nie ważne, co jest napisanie w Koranie, jakie są fakty historyczne, czego naucza się w meczetach.

Świadectwa byłych muzułmanów czy ludzi mieszkających w krajach arabskich też nie mają żadnej wartości, bo oni na pewno nie są obiektywni, a w dodatku zamieszczają swoje filmy na Youtbe. Albo jeszcze gorzej pokażą je w telewizji Trwam. A już ktoś, kto ma na półce z książkami dziecięcą zabawkę i czasem powie coś z sarkazmem to już w ogóle musi być jakiś wariat, co najwyżej może robić za kabaret. Albo jakiś stary dziadek w okularach co ma doktorat z fizyki, to co on może wiedzieć o islamie. 

 

Nie ma Boga i piekła bo Siara_iwj i Tobo tak orzekli, bajkami o diable można się bawić, podsuwając plugawe, jawnie satanistyczne kapele charczące i bełkoczące coś przez 46 minut o krwi, walce, zarzynaniu, lojalności wobec Lucyfera, niszczeniu chrześcijan, miażdżeniu Jezusa, tylko po to, by rozgrywać jakieś swoje gierki.

 

 



#464 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 marzec 2019 - 21:49

Ponawiam pytanie - czy w przypadku kiedy byłbyś pewny, że twój czyn zostanie wybaczony przez twojego boga byłbyś w stanie zabić innowiercę?

 

 

Jeśli odpowiedź brzmi "nie", jakie inne metody według ciebie będą efektywne do usunięcia Islamu z powierzchni Ziemi?

 

 

I proszę, nie bądź hipokrytą, bo od 24 stron jedziesz po Islamie z każdego kierunku, ale jak ktoś nagle zamieszcza jakąś treść antychrześcijańską to zaraz wielki płacz i skargi. 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#465 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2019 - 23:09

Prowokujesz, czy chcesz naprawdę coś wnieść w dyskusję?

Szambo z tego tematu, z pełną premedytacją to robisz Ty (wciąż będę pisał wielką literą).

Zadziwiające jest to, że nikt nie chce się merytorycznie odnieść do zamieszczanych przeze mnie materiałów.
Islam nie jest groźny i nie nawołuje do przemocy, bo Siara_iwj i Tobo parę lat mieszkają wśród islamów i krzywda się im nie stała. To ma być jedyny i niepodważalny dowód. Nie ważne, co jest napisanie w Koranie, jakie są fakty historyczne, czego naucza się w meczetach.
Świadectwa byłych muzułmanów czy ludzi mieszkających w krajach arabskich też nie mają żadnej wartości, bo oni na pewno nie są obiektywni, a w dodatku zamieszczają swoje filmy na Youtbe. Albo jeszcze gorzej pokażą je w telewizji Trwam. A już ktoś, kto ma na półce z książkami dziecięcą zabawkę i czasem powie coś z sarkazmem to już w ogóle musi być jakiś wariat, co najwyżej może robić za kabaret. Albo jakiś stary dziadek w okularach co ma doktorat z fizyki, to co on może wiedzieć o islamie.

Nie ma Boga i piekła bo Siara_iwj i Tobo tak orzekli, bajkami o diable można się bawić, podsuwając plugawe, jawnie satanistyczne kapele charczące i bełkoczące coś przez 46 minut o krwi, walce, zarzynaniu, lojalności wobec Lucyfera, niszczeniu chrześcijan, miażdżeniu Jezusa, tylko po to, by rozgrywać jakieś swoje gierki.

https://www.youtube....h?v=XNseMjQkxvI

https://www.youtube....h?v=nZGLoNvRt54



Merytorycznie nikt się poza mną i siara nie odnosi bo sprzedajesz absurdalne historie które nijak mają się do Polskiej rzeczywistości.

Zapytałem czy zaznałeś islamskiej nienawiści albo przemocy i nic nie napisałeś- bo przecież nie doświadczyłeś tego w POLSCE. Chciałem coś konkretnego, co dałoby jakikolwiek realny powód tej fobii. Jakie zagrożenie REALNIE dotyka Cię w Polsce. Podziel się tym.


Ja żyję między tymi ludźmi trzy lata. Żyją i pracują z nimi Polacy i Anglicy i nie słyszałem ani jednej historii o prześladowaniu, przemocy czy cierpieniu zaznanym z ich strony. W szczegółowych dostępnych statystykach policyjnych nie ma ani jednego słowa na ten temat a ludzie ci są tu od 50 lat. Czy mimo że realnie nie ma żadnego dowodu zagrożenia to mam cierpieć na paranoję taką jak Ty?

Jezusa nie można miażdżyć. Umarł. Zmartwychwstał więc w żaden sposób nie jest w "zasiegu". W zasięgu jest Twoje ego dotknięte takimi słowami. Ja, jeśli mam coś ważnego i wiem, że to coś w żaden sposób nie może być zagrożone to mam gdzieś czyjś punkt widzenia w takiej sprawie.

Nigdzie nie napisałem że islam nie jest groźny. Zapytałem w jaki sposób jest groźny DLA CIEBIE, w Twojej lokalnej rzeczywistości.

Dla mnie realnym zagrożeniem jest obcowanie z Polakami. Nie ufam im , nie rozmawiam na mój temat bo wiem że te informacje rozmówca rozpowszechni a oprócz tego jest szansa że utrudni mi życie w pracy. Znam wielu Polaków którzy ucierpieli w wyniku działań Polaków. I nie napędza ich fanatyzm religijny.

#466 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marzec 2019 - 18:03

Omen, nie zgadzanie się i nie przytakiwanie na każde polecenie Izraela czy Żydów USA to jeszcze nie antysemityzm. Nie odwracaj kota ogonem. To nie my atakujemy ich, tylko oni nas, my się bronimy przed absurdem. Szafujesz pojęciami jak rasowy przedstawiciel lewicy bez pojęcia co one znaczą.
  • Dari lubi to

#467 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2019 - 20:36


  • Dari lubi to

#468 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 26 marzec 2019 - 20:48

No to jak Marvelo, ignorujesz pytanie o jakieś rozwiązanie problemu Islamu. Będziesz tak tylko wklejał filmiki i narzekał, że jest źle..?

 

Wysyłamy armię, organizujemy oddziały najemnicze, wysłać misjonarzy obwiązanych trotylem i niech się wysadzają u nich? Wyzabijać ich wszystkich? Jakiś program sterylizacji? Obozy koncentracyjne? Po taniości można puścić kilka bomb atomowych, pełno tego na świecie. To tylko sugestie. Zgadzasz się z którąś?

 

Wydajesz się dobrze poinformowany w temacie, oglądasz tyle materiałów. Musiałeś dojść do jakichś wniosków co do solucji.

 

 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#469 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2019 - 08:54

Marvelo, napisałeś że "walczysz".

Jak walczysz?

Kleisz filmy tu. Czy podejmujesz jeszcze jakieś działania w wirtualnym/niewirtualnym świecie?

#470 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 marzec 2019 - 11:29

Tak jeszcze z czystej ciekawości.

Czu uważasz działania Brentona Tarranta z dnia 15.03.2019 w Nowej Zelandii za słuszne i usprawiedliwione? Czy według ciebie jest to dobra metoda walki z islamskim najeźdźcą w obronie kultury chrześcijańskiej?

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#471 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2019 - 20:23

Jakie będzie następne pytanie?

Może: "Ilu innowierców zabiłeś już osobiście?", czy: "Jakie metody zabijania innowierców preferujesz?"

 

Siara_iwj, to może najpierw Ty mi odpowiedz na pytanie: "Czy przestałeś już bić swoją żonę?"
 

 



#472 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2019 - 20:47

Pytania nadal te same: jak walczysz (w Polsce)? W jaki sposób zostałeś skrzywdzony przez islamskie zagrożenie?

#473 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 marzec 2019 - 21:14

 

 

Siara_iwj, to może najpierw Ty mi odpowiedz na pytanie: "Czy przestałeś już bić swoją żonę?"
 

 

Nie jestem żonaty. Nigdy nie dałem żadnych przesłanek, aby ktokolwiek mógł sądzić inaczej, więc nie wiem skąd wyciągnąłeś wniosek, że mam żonę. 

 

 

No to jak będzie z tymi pomysłami na wyeliminowanie Islamu, który tak zagraża cywilizacji zachodu? Powiesz jak byś to zrobił, czy dalej będziesz próbował się wymigać od odpowiedzi? Albo dalej będziesz nakreślał problem powtarzając te same postulaty od 24 stron?

 

Bo wiesz, każdy wie, że Islam ci przeszkadza. Ilość treści antyislamskich, które wklejasz nie pozostawia wątpliwości co do twojego nastawienia. Kolejne filmiki nic nowego nie powiedzą. Jestem jednak ciekawy jak widzisz rozwiązanie tego problemu. 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#474 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 29 marzec 2019 - 04:47

No to jak Marvelo, ignorujesz pytanie o jakieś rozwiązanie problemu Islamu. Będziesz tak tylko wklejał filmiki i narzekał, że jest źle..?

 

Wysyłamy armię, organizujemy oddziały najemnicze, wysłać misjonarzy obwiązanych trotylem i niech się wysadzają u nich? Wyzabijać ich wszystkich? Jakiś program sterylizacji? Obozy koncentracyjne? Po taniości można puścić kilka bomb atomowych, pełno tego na świecie. To tylko sugestie. Zgadzasz się z którąś?

 

Wydajesz się dobrze poinformowany w temacie, oglądasz tyle materiałów. Musiałeś dojść do jakichś wniosków co do solucji.

Siara_iwj, jesteś tak wstrętnym, obrzydliwym i perfidnym, ziejącym jadem manipulatorem i prowokatorem, że powierzenie Ci funkcji Moderatora uważam za jakąś wielką pomyłkę. Właściwie każda Twoja wypowiedź jest nacechowana nienawiścią do rozmówcy, jest próbą przeinaczenia jego argumentów, wzbudzenia u niego poczucia winy  i chęcią zaostrzenia sporu oraz poprowadzenia dyskusji w kierunku szamba i rynsztoka, wobec których słowo "moderacja" stoi w zupełnej opozycji.

 



#475 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 29 marzec 2019 - 07:33

Opowiedz o swojej walce.
Tylko o tej realnej, w świecie rzeczywistym, nie w Twojej głowie.

#476 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 29 marzec 2019 - 09:00

Tobo, ty wstrętny prowokatorze, przestań :D

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#477 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 29 marzec 2019 - 11:47

To nie jest prowokacja ani ironia. Zupełnie poważnie pytam bo przeczytałem "walczę" więc chcę wiedzieć jak się to odbywa, z uwzględnieniem poziomu zagrożenia w Polsce.

#478 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 29 marzec 2019 - 12:07

No ja też chciałem znać zapatrywania na rozwiązanie problemu wytłuszczanego tu od dwóch lat, a dostałem stek pochwał.


Chwalstwem mnie sobie nie zrównasz ;)

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#479 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2019 - 05:36



#480 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 02 kwiecień 2019 - 14:46

https://youtu.be/-C01v6xqpRI


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman




Dodaj odpowiedź