Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#501 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2019 - 14:04

Hmm...czytam i czytam i dalej nie widzę czy zabijanie Muzułmanów to jego preferowana metoda do pozbycia się zagrożenia islamskiego, więc nie musisz się martwić, że otrzymałem jakieś odpowiedzi. Nadal żyjemy w niepewności, a legiony z kindżałami czyhają za rogiem (podobno).  

https://www.telegrap...verything-know/

Legiony z kindżałami za to mają swoją preferowaną metodę pozbywania się chrześcijan i obchodzenia się z niewiernymi, a jasne wskazówki daje im ich święta księga.



#502 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2019 - 17:44

Oglądałeś film z mojego posta?
Bardzo sympatyczny człowiek. Inteligentny, tolerancyjny i bardzo otwarty. Do tego ksiądz. Jego raczej nie posądzisz o służbę diabłu (choć kto wie).
Przekaz idealnie dla Ciebie.
Na jego kanale znajdziesz masę bardzo ciekawych materiałów, z kościelną autoryzacją.

#503 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3145 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:26

"Islamskie zagrożenie" to tylko urojenia i niczym nieuzasadnione fobie:

 

https://www.rmf24.pl...osl,nId,2954665



#504 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2019 - 15:45

A ofiarami zamachów na Sri Lance, które z początku próbowano nawet przypisywać radykalnym buddystom, byli nie chrześcijanie, a "czciciele Wielkanocy". Do tego prowadzi fanatyczna polityczna poprawność mediów i lewicowych polityków. 

 



#505 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:09

Oglądałeś film z mojego posta?
Bardzo sympatyczny człowiek. Inteligentny, tolerancyjny i bardzo otwarty. Do tego ksiądz. Jego raczej nie posądzisz o służbę diabłu (choć kto wie).
Przekaz idealnie dla Ciebie.
Na jego kanale znajdziesz masę bardzo ciekawych materiałów, z kościelną autoryzacją.

Noszenie sutanny czy kościelna autoryzacja nie jest dla mnie żadną gwarancją mówienia prawdy, ale niektóre jego filmy warto obejrzeć, np. ten:

Taktyka powolnego gotowania żaby dobrze pasuje do sposobu wprowadzania szariatu przez islamistów w Europie i generalnie prowadzenia przez nich dżihadu na różnych poziomach.



#506 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2019 - 16:25

Cytując autora poniższego artykułu: " każdy muzułmanin jest samobieżnym nośnikiem i zalążkiem islamskiej państwowości opartej na szariacie"

https://blog-n-roll....ad#.XMm5xtSLTDc

Obok "pełzającego szariatu" i "pełzającego dżihadu" mamy jeszcze proste mechanizmy demograficzne, które dokończą dzieła, jeśli Europa się nie opamięta.



#507 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 maj 2019 - 19:50



#508 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3145 postów

Napisano 10 maj 2019 - 21:41

https://www.youtube....h?v=-WAmaqBoJ48

 

Jutro w Warszawie o godzinie 14.00 marsz przeciw ustawie 447.

Oczywiście będę brał udział.

 

25a4saw.jpg



#509 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 12 maj 2019 - 07:23

Noszenie sutanny czy kościelna autoryzacja nie jest dla mnie żadną gwarancją mówienia prawdy, ale niektóre jego filmy warto obejrzeć, np. ten:
https://www.youtube....h?v=vmwTk4xGVrI
Taktyka powolnego gotowania żaby dobrze pasuje do sposobu wprowadzania szariatu przez islamistów w Europie i generalnie prowadzenia przez nich dżihadu na różnych poziomach.
https://www.youtube....h?v=_5D4tfm70cc


Czy gdziekolwiek napisałem że czyjekolwiek opowieści są gwarancją czegokolwiek?

Założenie było takie że przy silnym skrzywieniu światopoglądowym "Twój" człowiek dotrze do Ciebie łatwiej niż jakikowiek.
Nawet jeśli szariat będzie w paru miejscach to z dużym prawdopodobieństwem nie w Polsce i nie za Twojego żywota.
Przemów do swojego ego - nadal nie musisz się chować.

#510 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 12 maj 2019 - 08:37

zarys całości o co ho...

 



#511 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2019 - 18:09

Nawet jeśli szariat będzie w paru miejscach to z dużym prawdopodobieństwem nie w Polsce i nie za Twojego żywota.
 

Poniżej dwa przykłady (z Kanady i z Austrii), gdzie szariat zaczyna już być widoczny w wyrokach trybunału praw człowieka. 

Macki islamu przenikają już nawet do takich instytucji.



#512 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2019 - 06:41

Cały czas próbuję Cię "skłonić" do zejścia na polskie podwórko, by dowiedzieć się jak w swojej miejskiej/wojewódzkiej/krajowej rzeczywistości czujesz się zagrożony islamską napaścią. To ciekawy aspekt, lepszy niż wszelkie filmy, posłuchać o faktach z pierwszej ręki.
W Polsce nadal bywam, z jej realiami nadal mam styczność. Telewizja na pewno nie odpuściłaby strasznych relacji z islamskich wyczynów- ale może jednak coś z mikro społeczności lokalnej umyka uwadze i jakiś fanatyk zrobił Ci krzywdę.
Chętnie się dowiem.

#513 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 maj 2019 - 07:30

Całkowicie odcinam się od powyższej dyskusji.

 

Natomiast odpowiadając na sam tytuł wątku, polecam książkę Factfulness. Dlaczego świat jest lepszy, niż myślimy, czyli jak stereotypy zastąpić realną wiedzą.

 

Ciekawa, oparta na faktach (nawet jeżeli nie z każdą ich interpretacją się zgadzam), naprawdę daje do myślenia.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#514 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 23 maj 2019 - 22:44



#515 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 24 maj 2019 - 22:06

tobo, islamizacja Polski już się odbywa i nie ma znaczenia, czy dotyka mnie osobiście w moim mieście, czy jest widoczna np. tylko w stolicy. Jeśli Twój świat kończy się tam gdzie czubek Twojego nosa to szczerze współczuję.

 https://euroislam.pl...-reduta-ordona/

  



#516 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2019 - 00:23

Ma olbrzymie znaczenie czy coś dotyka osobiście czy nie, jedynie karmiąc paranoję.

Wystawiam swój nos poza polskie podwórko od 11 lat. W tym czasie zetknąłem się z niezadowoleniem wobec mojej osoby 2 razy. Dwóm Norwegom nie spodobało się to że nie mówię ich językiem pracując w norweskiej firmie. I muszę przyznać że mieli rację.
Większym zagrożeniem byli Polacy w Polsce, z ich skłonnością do atakowania przypadkowych ludzi. I Polacy mieszkający za granicą, szczególnie ci z którymi pracuję. Ani to przyjemne ani budujące ani bezpieczne.
Współczuję Ci życia w strachu.
  • Dari lubi to

#517 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 27 maj 2019 - 16:32



#518 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 28 maj 2019 - 12:40

Ma olbrzymie znaczenie czy coś dotyka osobiście czy nie, jedynie karmiąc paranoję.
 

Islam jest jak kod genetyczny niedźwiedzia polarnego. Nie muszę zetknąć się z nim osobiście, by dowiedzieć się, do czego prowadzi go jego instynkt i jaki jest jego sposób działania w naturalnym środowisku. Można zobaczyć tresowanego niedźwiedzia w cyrku i na tej podstawie wyciągać wnioski, tylko że to nie ma nic wspólnego z jego prawdziwą naturą. To, że dotychczas żaden muzułmanin (czyli osoba deklarująca się jako muzułmanin) nie zrobił Tobie krzywdy nic nie znaczy i niczego nie gwarantuje.

A dodatkowo, ten kod genetyczny islamu jest ideologią, której nie dotyczą żadne fizyczne granice i która nie potrzebuje nośnika w postaci człowieka (choć tak zwykle się rozprzestrzenia). W dobie internetu każdy jest narażony i odpowiednio wczesne uświadamianie o zagrożeniach jakie niesie islam zawsze ma sens. Nie ma to nic wspólnego z karmieniem paranoi czy fobii.



#519 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2019 - 12:11



#520 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 29 maj 2019 - 12:41

Islam jest jak kod genetyczny niedźwiedzia polarnego. Nie muszę zetknąć się z nim osobiście, by dowiedzieć się, do czego prowadzi go jego instynkt i jaki jest jego sposób działania w naturalnym środowisku. Można zobaczyć tresowanego niedźwiedzia w cyrku i na tej podstawie wyciągać wnioski, tylko że to nie ma nic wspólnego z jego prawdziwą naturą. To, że dotychczas żaden muzułmanin (czyli osoba deklarująca się jako muzułmanin) nie zrobił Tobie krzywdy nic nie znaczy i niczego nie gwarantuje.
A dodatkowo, ten kod genetyczny islamu jest ideologią, której nie dotyczą żadne fizyczne granice i która nie potrzebuje nośnika w postaci człowieka (choć tak zwykle się rozprzestrzenia). W dobie internetu każdy jest narażony i odpowiednio wczesne uświadamianie o zagrożeniach jakie niesie islam zawsze ma sens. Nie ma to nic wspólnego z karmieniem paranoi czy fobii.
https://www.youtube....h?v=RJra0fcMsVU

Po jednej stronie islamskie potwory z którymi stykam się na co dzień.
Z drugiej strony Polacy. Z nimi nie chcę się stykać, są zagrożeniem i to niejednokrotnie nieskrywanym.
Wybieram bramkę nr1.
Od żadnego Polaka który miał styczność z nimi nie słyszałem złego słowa o nich. Zapewne dobrze się kamuflują.
Polacy się nie kamuflują.



Dodaj odpowiedź