Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ehh, Co To Sie Robi Na Tym Świecie...


1447 odpowiedzi w tym temacie

#1401 kaido2

kaido2
  • Użytkownik
  • 837 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 14:15

Aż musiałem sprawdzić, gdzie ten przytup:

 

Drobne wyjaśnienie, że "póki" nie pochodzi od pukać, tylko jest to rusycyzm i płaczesz jak skrzywdzone dziecko? Weź się w garść, pierdołami głowę zawracasz...

 

Wstyd, przykro i wkurzenie z powodu jednego błędu? To ciekaw jestem jak radziłeś sobie w szkole po dyktandach. Bo nie wierzę, żeby udało Ci się napisać wszystkie bezbłędnie. To, że polonista/polonistka wskazała błąd i wyjaśniła wszystkim, że dane słowo pisze się tak, a nie inaczej, bo nagminnie wciskają ten głupi błąd... Po prostu miałeś pecha, że właśnie Ty użyłeś tego nieszczęsnego pukania...

 

Krzyżem to możesz padać przed Bulletem. Albo Marvelo. To ich klimaty.
Czy ja wiem, czy krytykę oświeconego majestatu? Jakoś widzę, że po prostu masz jakiś kompleks - weź się chłopie w garść.
Niby czemu masz iść sobie precz? Oprócz w/w posta w którym się żalisz nad pierdołą, piszesz całkiem sensownie i taki Marvelo mógłby brać z Ciebie przykład, zamiast wklejać jakieś głupoty, których i tak nikt nie ogląda, bo i po co.

 

 

 

Ten obrazek to powinien być tak wklejony:
e85df2696bb837bce644221648241c92.jpg
widzę, że z wprawy wychodzisz, podając jakieś zaszyfrowane linki 🤣
No właśnie widzisz, z uwagi na deficyt dziewic, dla Ciebie zostały zarezerwowanych ostatnich 40. Dziękować nie musisz, zasłużyłeś. Sprawdzisz po śmierci.

 

 

 

I tu szczęka komuś opadła, potoczyła się gdzieś i marvelo ciągle jej szuka. Przepraszam tylko, że nie zawiadamiam szanownego marvelo o każdym upomnieniu udzielonego każdemu użytkownikowi. Publiczne informacje są zastrzeżone dla mocnych przeginek (Adaś coś na ten temat wie) czy często powtarzanych błędów (pukanie nieszczęsne...).

Tak sobie stoję gdzieś tam daleko z boku i czasem patrzę, pada, czy nie pada?

 

Zwrócenie uwagi i wytłumaczenie skąd co i jak, jak najbardziej, klasa, tak właśnie wygląda robota moderatora ( sam nim kiedyś byłem i to nie na jednej platformie tematycznej).

 

Ale zwrot z Krzyżem, no sorry chłopie. Ja wiem, że czyny są nad słowa, ale w ten sposób robisz sobie trochę szmatę z wizerunku.

 

Ja też jestem chamem i ogólnie ludzie zazwyczaj mnie unikają żeby czymś zaraz nie zarobić, ale w sferze publicznej gdzie mnie wszyscy czytają nie odważyłbym się nigdy na taki strzał z glana.

 

Dzisiejsze czasy są paskudne jeżeli chodzi o poszanowanie drugiej osoby zwłaszcza gdy kierunki myślowe są niezgodne, no ale jeżeli sam siebie szanujesz, to uszanuj też innych, a na pewno to zaprocentuje.

 

I nie będę nic nikomu zgłaszał, bo uważam, że to co robisz jest ok, ale tekścior wiesz... To tak jak prezes po set kawach, który nie umyje uzębienia, po prostu powala i to w negatywnym tego słowa znaczeniu.

:)

 

Bo fajny kawałek i pozytywny. 🎶

Adaśko , ile Warek strong pękło? :)

Mimo to trzeba przyznać, rozjechałeś system :)


CykloOpole !!! :)


#1402 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2019 - 14:40

Zwrócenie uwagi i wytłumaczenie skąd co i jak, jak najbardziej, klasa, tak właśnie wygląda robota moderatora ( sam nim kiedyś byłem i to nie na jednej platformie tematycznej).

 

Ale zwrot z Krzyżem, no sorry chłopie. Ja wiem, że czyny są nad słowa, ale w ten sposób robisz sobie trochę szmatę z wizerunku.

 

Ja też jestem chamem i ogólnie ludzie zazwyczaj mnie unikają żeby czymś zaraz nie zarobić...

 

Prosiłbym, abyś nie jątrzył i nie wtrącał się w nie swoje sprawy, ponieważ inteligentna jednostka, za jaką zapewne się uważasz, zazwyczaj z daleka omija podobne spory 1 na 1.

 

Widać mamy zupełnie inne wyobrażenie klasy i w nieco innym środowisku tej "klasy" się uczyliśmy...



#1403 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2019 - 14:47

Ani jedna Warka!

#1404 kaido2

kaido2
  • Użytkownik
  • 837 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 19:26

Prosiłbym, abyś nie jątrzył i nie wtrącał się w nie swoje sprawy, ponieważ inteligentna jednostka, za jaką zapewne się uważasz, zazwyczaj z daleka omija podobne spory 1 na 1.

 

Widać mamy zupełnie inne wyobrażenie klasy i w nieco innym środowisku tej "klasy" się uczyliśmy...

Yyyyyy? Spoko.

 

Mój wpis miał tylko na celu zwrócić ogólnie uwagę, że coś jest nie halo, ale OK już mnie nie ma.

 

Jprdl, co to się dzieje na tym świecie.


CykloOpole !!! :)


#1405 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2019 - 19:34

Mój wpis miał tylko na celu zwrócić ogólnie uwagę, że coś jest nie halo, ale OK już mnie nie ma.

 

Przepraszam za swoją reakcję, jeśli Cię uraziłem, ale wciąż jestem nieco podrażniony i jest możliwość, że niewłaściwie zinterpretowałem Twój wpis i Twoje intencje.

Powiem Ci szczerze, że trochę nie rozumiem języka i sposobu wyrazu, którym się posłużyłeś i kilka razy już edytowałem swój wpis (ciągle go łagodząc). Ponieważ wciąż nie mam pewności, czy mam interpretować Twoje słowa, jako prześmiewczo-zaczepne, inteligentne, czy też dalece krytyczne.



#1406 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2019 - 19:35

Miałem wrażenie że Twój post był wsparciem dla kolegi Omen a on uznał że masz się nie wpier.... nie zabierać głosu :)
To albo nieczytanie ze zrozumieniem albo...no właśnie, albo co?

#1407 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2019 - 19:39

Już to wyjaśniłem i jeszcze raz przepraszam.



#1408 kaido2

kaido2
  • Użytkownik
  • 837 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 19:46

Po krótce:

Moderator wykonuje swoją robotę jak najbardziej prawidłowo, ale nie powinien używać pewnych sformułowań do użytkowników, bo po prostu jemu nie wypada pełniąc ta rolę.

 

Zabrałem głos jako osoba która też pełniła tą służbę nie tu ale gdzie indziej, wszędzie zasady są takie same.

 

Oczywiście, było to po części wstawieniem się za użytkownikiem Omen, jak i innymi którzy zostali takimi sformułowaniami ( podłymi, czy nie na miejscu ) potraktowani , co też tobo bardzo dobrze to zauważył, przy czym też tak jak wspomniałem wcześniej moderator ( tu sytuacja z wyjaśnieniem błędu słowa puki) wykonał robotę prawidłowo.


CykloOpole !!! :)


#1409 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2019 - 20:07

Ale po co sie chwalisz że byłeś modem gdzie indziej😂😂😂

Ja mogę napisać że jestem adminem na pięciu innych forach i co

#1410 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2019 - 23:46

No to że ma pojęcie jak wykonywać taką funkcję.
Napisz. Też się dowiesz na ile wiarygodnie wypadniesz w oczach innych.

#1411 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2019 - 08:42

Ale po co sie chwalisz że byłeś modem gdzie indziej😂😂😂

Ja mogę napisać że jestem adminem na pięciu innych forach i co

Echhh Adaś jak Ty wszystko potrafisz zepsuć.. Kaido się nie chwali tylko stwierdza fakt. Ot co.

#1412 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2019 - 11:22

Każde forum ma inne zwyczaje i po co podawać jakieś przykłady z innego forum gdzie on jest modem

#1413 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2019 - 12:11

Nooo, na jednym się banuje na innym toleruje.....

#1414 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2019 - 12:33

Mnie na każdym innym forum zbanowanoby na wieczność,i to już dawno temu🙀

#1415 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2019 - 12:40

Mówienie, że chrześcijaństwo to religia pokoju gdy w imię tej religi musiało zginąć tyle mln ludzi to też śmiech na sali.

 

Oczywiście przez etatowych krytyków ta wypowiedź za chwilę zostanie zakwalifikowana jako "szambo", "kloaka", "obrzucanie się gównem", a w najlepszym razie jako promowanie nienawiści do muzułmanów.

No ale przecież, zgodnie z tezą Prozora, marvelo wstawia jakieś filmy idiotów, "których nikt i tak nie ogląda, bo i po co". Zamiast tego lepiej dalej twierdzić, że działania zakonu krzyżackiego czy inkwizycji to były działania w imię chrześcijaństwa i były zgodne z naukami Jezusa.



#1416 Gosc_beskidbike600_*

Gosc_beskidbike600_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2019 - 12:42

Nie były. Religia jest tylko pretekstem dla celów politycznych finansowych jak ekhem ŚWIĘTA inkwizycja. Ale czemu wszechmogący Bóg widzac ze inkwizycja latami plamila jego imie nic nie zrobił?

 

"W ciągu przeszło 600 lat działalności sądy inkwizycyjne skazały na różne kary kilkaset tysięcy osób, z czego prawdopodobnie kilkanaście tysięcy zostało straconych."

 

Brawo panowie za 600 lat dawania szans na zbawienie grzesznikom. 600 lat mordów i nic naucza sie religii w szkołach, pedofilia w kościele i nic. Ale jak ktoś zapali zielone to jest przestępca.

 

Komedia i tyle. ;D



#1417 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 listopad 2019 - 23:53

No ale przecież, zgodnie z tezą Prozora, marvelo wstawia jakieś filmy idiotów, "których nikt i tak nie ogląda, bo i po co".

 

Skoro przyznajesz mi rację, to cóż - nie pozostaje mi nic do dodania 🤐


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#1418 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 11 listopad 2019 - 06:44

Uzyskaliście zgodność w najwiekszej niezgodzie. ;)
Niezamierzony zamiar w przestrzeni duchowej osiągnięty.

A realnie...
Marvelo, przekonałeś kogokolwiek kto nie był przekonany?
Nawróciłeś kogoś?
Obudziłeś w nim wiarę?

#1419 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 11 listopad 2019 - 20:27

Podobnie wszyscy wyznawcy religii, której nie trawisz, nie odpowiadają za zbrodnie swoich ultra fanatycznych kolegów.
Wiem że ciężko ci pojąć że większość ludzi na świecie chce zwyczajnie żyć- ale żeby to zrozumieć trzeba z nimi mieć jakąkolwiek styczność.

Nie ma tu żadnego podobieństwa.

Nie ma czegoś takiego jak ultrafanatyczni islamiści. Te zbrodnie popełniają po prostu wyznawcy takiego islamu, jaki pozostawił po sobie Mahomet, jego ostatecznej formy. 



#1420 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 11 listopad 2019 - 22:14

Przyuczam dziś do zawodu Turka. Czy mam się obawiać dekapitacji..? Czy wrócę dziś do domu w jednym kawałku..?
  • Prozor lubi to

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman




Dodaj odpowiedź