Skocz do zawartości


Le Tour de France 2010


310 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_K4m1l_*

Gosc_K4m1l_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2010 - 22:48

Zeby nie robic nowego tematu :mrgreen: :
Czy tvp1/2 transmituje tdf w tym roku? Jezeli nie to podajcie stronke, na ktorej mozna obejrzec tdf :-P

#2 ex_lemon

ex_lemon
  • Użytkownik
  • 202 postów
  • SkądKnurów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 08:11

TdF możesz obejrzeć na Eurosporcie, a jak nie masz na kablówce takiego, to możesz wykupić Eurosport Player i oglądać w necie taj jakby w tv :) Darmowych stronek niestety nie znam, chyba, że coś przez SopCasta znajdziesz, ale raczej nie po polsku.

#3 Pacek

Pacek
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 17:23

CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA!
Przepraszam ale tak mi się wymskneło i to nic osobistego ale pomysł z TVP i TdF był i śmieszny i straszny. Wyobraziłem sobie studio ekspertów i niezoriętowanego w sytuacji komentatora..ech
Niestety tylko na Eurosport jeżeli chcesz oglądac po polsku przez neta natomiast z polskim komentarzem eurosport player albo trzeba poszukac w necie stron gdzie transmisja jest na żywo. Ja tak obejrzałem całego Giro i część Dophine. Problem z tym że komnetarz bedzie po francusku albo po jakiemuś. Wpisz w googlach "TdF live" i cos na pewno znajdiesz.

A ja właśnie szykuje aparat bo za półtorej godziny będzie przez bełchatów śmigał wyścig solidarnośći, może uda mi się coś ciekawego uchwycić, pozdrawiam serdecznie

#4 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 czerwiec 2010 - 17:46

Na tej stronce zawsze są skróty do relacji live w wielu językach:
http://www.steephill...tour-de-france/

pozdrawiam

#5 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 01 lipiec 2010 - 15:49

http://www.krauze.ub...e.php?page_id=1

na tej stronce są zawsze najważniejsze imprezy sportowe transmitowane na żywo
gadałem z administratorem kanału i obiecał ,że będzie relacja z polskiego eurosportu z TDF ;-) i nawet nie tnie za bardzo :-)

#6 Gosc_K4m1l_*

Gosc_K4m1l_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2010 - 18:12

thx Xubix ale na stronce pisze:
Jeżeli chcesz aby na kanale była lepsza jakość i więcej transmisji wyślij SMS o treści TXT ITV na numer 72240 Cena: 2,44 PLN Pomoc: [email protected] lub sms o treści TXT HDTV na numer 92505 Cena: 30,50 PLN Pomoc: +48723904941 | [email protected] Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.pl

Czy relacja z tdf bedzie darmowa? I na ile time starczylby ten pakiet 2,,44 albo 30,50 zl?

#7 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 01 lipiec 2010 - 19:34

taa.. ale jakbyś nie wiedział..[i chyba faktycznie nie wiesz] każda relacja jest tam za darmo..

jeśli chcesz lepszą jakość HD to wtedy sobie wysyłasz smsa :)

#8 Gosc_K4m1l_*

Gosc_K4m1l_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2010 - 12:32

eehhmm szkoda ze nie bedzie na tej stronce prologu 8 km -najbardziej mi na nim zalezalo :-/

#9 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 postów
  • SkądKielce

Napisano 02 lipiec 2010 - 13:31

Dobra to TdF zaczyna się jutro ma ktoś już jakichś faworytów. Wiadomo, że przede wszystkim walka toczyć się będzie między Contadorem, a Armstrongiem, ale moim cichym faworytem jest Basso chociaż ciężko będzie mu trafić z formą, bo wygrał już Giro, ale wyścig jest w tym roku dla typowych górali tylko 1 czasówka no i prolog 8km więc Ivan znów może być Groźny.

#10 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipiec 2010 - 14:25

Ja stawiam na Contadora, Ivan zakręci się na podium, a Lance może w pierwszej dziesiątce się pojawi :-P


#11 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2010 - 17:04

A ja stawiam niestety też na Contadora ,Schleck drugie miejsce.I zwycięstwo etapowe Sylwka ;-)

#12 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipiec 2010 - 18:03

No Sylwkowi może pozwolą jakiś etap na własny rachunek pojechać, ale to w momencie jak Ivan będzie miał ugruntowaną pozycję.


#13 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2010 - 18:36

Sylwek mówił że będzie miał dużo luzu w TDF , i powiedział że może właśnie spróbuje wygrać chodź jeden etap :) a, więc trzymam kciuki .

#14 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2010 - 22:07

http://www.eurosport...038/story.shtml Nom mi też się to nie podobało , Cancellara uważa się za jakiegoś króla peletonu . Armstrong ma rację, to nawet Contador co jest o wiele lepszym kolarzem, nie wywyższał się nad innymi z peletonu :->

#15 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lipiec 2010 - 22:54

Contador co jest o wiele lepszym kolarzem

Przyjmijmy, że innym specjalizuje się w czym innym. Cava też nie będziemy porównywać z Contadorem bo się specjalizuje w czym innym.
Widziałeś liczbę ofiar tego etapu? Na rowery.org ktoś wspominał że coś tam było z winy motoru.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#16 GRUNWALD1410

GRUNWALD1410
  • Użytkownik
  • 291 postów
  • SkądSucha B./Kraków

Napisano 05 lipiec 2010 - 23:11

Sylwek może wygrać etap tylko wtedy gdy:
a)
Będzie to etap z Tourmalet (ten z finałem tam)
B)
Basso albo będzie daleko z tyłu w generalce, albo będzie miał pare minut przewagi w generalce
c) Odjedzie z kimś kto będzie walczył o czas (np atakował żółtą koszulkę)

Sumując daje mu niestety jakieś 5% szans, choć na L'alpe pokazał, że może walczyć z najlepszymi (ten motor :evil: )

#17 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipiec 2010 - 08:22

GRUNWALD1410 odpowiedź c) nie ma szans, wtedy będą ich gonić, a nie jest to Dauphine tylko Wielka pętla. Szansa powodzenia jest jak pójdzie ucieczka dwóch, może trzech dobrych górali, z dalekich miejsc w generalce.


#18 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:50

Pożyjemy, zobaczymy. ;-) Przecież to ponad 2 tygodnie zapitalania, więc wszystko się może zdarzyć. Miło by było zobaczyć Sylwka chociaż na podium jakiegoś etapu.

#19 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 06 lipiec 2010 - 12:14

Od gdybania chciałbym przejść do rozmowy na temat wczorajszego 'protestu', kraks itp.
Hm...

Z jednej strony wyłożyć się na zjeździe - nic fajnego. Schleck z dystansem, dość humorystycznie przyjął swoje upadki, może także dlatego, że w ostateczności bardzo poważnie nie ucierpiał. Zatem było faktycznie niebezpiecznie. Czasem jak patrzę na mijane wyspy czy małe ronda, to faktycznie krew mrozi w żyłach.

Z drugiej strony mamy do czynienia z kolarska elitą. Zawodowcami pełną gębą. Kraksy, upadki, niebezpieczne zjazdy, wredna pogoda, bruk.. to wszystko jest częścią tego ciężkiego zawodu. Protesty, strajki... Przecież Ci ludzie wiedzieli na co się decydują. To jest TdF. Warunki jazdy były jednakowe dla wszystkich. Taki etap wymaga najwyższej koncentracji i umiejętności. Kto popełni błąd - leży. Nikt nie mówił, że to będzie łatwe i przyjemne. A za pogodę odpowiada nie szef wyścigu a Jarek Kret ;-) Trochę mi to przypomina zblazowane gwiazdy footballu...
Tia...

Zabieg Cancellary moim zdaniem sprytny, by nie powiedzieć cwany. Walczyć o zachowanie koszulki zostawiając Schlecka? Pomógł go dowieźć z lekka dorabiając do tego filozofię protestu. Można to też podciągnąć pod fair play, ale czy ja wiem... A szkoda, bo cenię go za czasówki, w których nikt za Ciebie nic nie zrobi...

PS. Lipcowy trening aikido. Duszna sala, temperatura podchodzi do 30 stopni. Po 20 minutach rozgrzewki mata jest mokra od potu, jest ślisko. Po 40 minutach zasycha w gardle a gi klei się do ciała, pot zalewa oczy, a tu trzeba trzymać rytm technik i koncentrację by nie zarobić w łeb, czy w porę zwinąć się przed dźwignią. Jest gorąco i duszno, a napić się nie można bo to trening budo. Nie wolno i już. Taki wybór. Bez strajków i protestów. Jak się nie podoba zawsze są drzwi...

#20 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 06 lipiec 2010 - 12:44

Na kogo stawiacie?
Co myślicie o wczorajszym etapie i prosteście z nim związanym?



Dodaj odpowiedź