Skocz do zawartości


Le Tour de France 2010


310 odpowiedzi w tym temacie

#301 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 21:42

Pan który na stronie Eurosport mówi o dzisiejszym etapie chyba się pomylił, wydawało mi się, że Alberto wygrywa po raz trzeci a nie jak ten Pan twierdzi drugi.

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#302 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 25 lipiec 2010 - 21:47

Szkoda że nie było kibiców z POLSKI to by ten moim zdanie nie dorobiony sędzia , miał śliczną piosenkę " SĘDZIA HU..... :-> " hehe czepił się tych koszulek jak by tam pisało nie wiadomo co. Ale i tak miło oglądać takie zakończenia wyścigów ;-)
http://video.eurospo...57/videos.shtml

#303 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 21:58

Wystartowali z czarnymi koszulka, z nr 28 tyle mln ludzi jest chorych na raka. I kazali im założyć te, które zgłosili przed rozpoczęciem tour'u.

No oni to mało ale bodajże Woeckler zamienił się z jakimś Cofidisiarzem koszulkami.
heh spoko tylko poco się sędzie tak denerwował to nie wiem czy RS komuś przeszkadzali ? Nie a do tego ładna inicjatywa.

Rebe popieram Cię trochę i wydaje mi się, że po zwycięstwie Sylwka na Mount Ventoux (i fakt, że jest 1 z niewielu Polaków) za duży ciężar spoczął na jego barkach. I Liquigasu nie poznaję i nie rozumiem... Ja to widzę tak: Ivan zachorował więc powinna nastąpić zmiana taktyki- czyli zwycięstwa etapowe. Aż miło popatrzeć jak Quick Step czy Bbox a nawet Fotton pchają się do przodu i chcą być zauważeni.
Poza tym wydaje mi się, że mają jakaś nie fajną atmosferę. Praktycznie cały czas członkowie Liquigasu jechali z tyłu peletonu albo byli zaszyci gdzieś w środku. W porównaniu do Astany gdzie oni ciągle ze sobą gadali to tam był cmentarz. :D

Podsumowując cały wyścig. Jest fajny bo ma swoją wyrobioną renomę. Nie rozumiem dlaczego nie ma bonifikat na mecie. To odbiera smak rywalizacji. Nie trzeba pisać, że sportową rywalizację przyćmiewają słuchawki i taktyka.
Bardzo natomiast podoba mi się przyjaźń okazywana przez zwycięzców.
Pan Krzysztof chyba czytał wywiad z jednym z kolarzy (kompletnie wyleciało mi z kim) i on mówił, że jemu to okazywanie uczyć czyli uściski na mecie się nie podobają i za jego czasów to było nie do pomyślenia.


P.S - może mi ktoś podać imię i nazwisko kolarza o którym mówiono na początku ? Ma raka przewodu pokarmowego bodajże. Kilka transparentów było ku jego czci. Przyznam, że nie słyszałem o nim.



intel action moim zdaniem taki etap jest świetny, 1 na koniec bez walki mógłby być nawet poza klasyfikacją. Przyjemnie się ogląda jak Japończyk jeździ z lizakiem i chce ze wszystkimi zdjęcia.



EDIT
Swoją drogą mam pytanie. Wiecie może gdzie można znaleźć dużo zdjęć z Touru ? Przecież tam setki fotografów robi zdjęcia.

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#304 pan_narciarz

pan_narciarz
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lipiec 2010 - 23:23

Swoją drogą mam pytanie. Wiecie może gdzie można znaleźć dużo zdjęć z Touru ? Przecież tam setki fotografów robi zdjęcia.

Fantastyczne zdjęcia z pierwszego tygodnia są tutaj. Przemyślane kadry, świetne technicznie.

#305 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 26 lipiec 2010 - 05:09

Trzeba monitorować. Dzisiaj, najpóźniej w środę będą tam foty z drugiej połowy TdF oraz z dekoracji.

#306 Linker

Linker
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 26 lipiec 2010 - 10:21

Ma ktoś ten filmik rozpoczynający transmisje na eurosporcie?

#307 Gosc_tozik_*

Gosc_tozik_*
  • Gość

Napisano 26 lipiec 2010 - 10:32

P.S - może mi ktoś podać imię i nazwisko kolarza o którym mówiono na początku ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Laurent_Fignon

#308 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 26 lipiec 2010 - 11:10

thx tozik

przed południem wczoraj była powtórka z 19 etapu i po niej nastąpił taki jak by spot o TdF 2x 10min około z najciekawszymi momentami mi Touru z dobraną muzyką. Wie ktoś gdzie można to znaleźć strasznie mi się podobało.

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#309 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1204 postów
  • SkądN. Tomyśl

Napisano 27 lipiec 2010 - 05:31

Już są kolejne foty z drugiej części zmagań na wielkiej pętli:
http://www.boston.co..._-_part_ii.html

#310 Linker

Linker
  • Użytkownik
  • 58 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 27 lipiec 2010 - 20:08

http://www.eurosport...flashnews.shtml Co sądzicie? Chyba już trochę przesadzają.

#311 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 lipiec 2010 - 20:18

A czym tu się przejmować. Ciekawsze są wypowiedzi Bruyneel'a o jeździe na czas Andy'ego. Ma facet rację- Liczy się każda sekunda :-P

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 




Dodaj odpowiedź