Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strava - Nauczcie Mnie W To :)

strava

699 odpowiedzi w tym temacie

#81 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 18 październik 2018 - 07:52

Witam

Od czasu kiedy Stravę używam z Wahoo Elemnt Bolt i czujnikiem prędkości Wahoo wykresy prędkości z segmentów są poszarpane. Normalne to? Kiedy używałem Stravę z aplikacji wykresy były jednostajnej ciągłej linii.

 

Z czujnika jest DUŻO większa dokładność, niż z GPS, pewnie dlatego. Chyba, że przekłamuje, i przez to "szarpie".


Ribble R872 - Octane One Gridd


#82 mrfreeze

mrfreeze
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 18 październik 2018 - 20:43

Z czujnika jest DUŻO większa dokładność, niż z GPS, pewnie dlatego. Chyba, że przekłamuje, i przez to "szarpie".

Poszarpane mocno wychodzą gdy sprawdzam na aplikacji w telefonie. Na kompie już to ładnie wygląda. Ale masz rację czujnik jest dokładniejszy i wychwytuje najmniejsze zmiany w prędkości.



#83 Medzamir

Medzamir
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 19 październik 2018 - 10:15

Cześć. Czy wie ktoś jak to jest z pucharkami na segmentach, które samemu się stworzyło? Chodzi mi o to, że np. w tabeli jestem 5 lub jest to mój PR, to przy samym segmencie (oczywiście w dniu w którym wykręciłem wynik) nie ma pucharu. Nie kojarzę jak jest na stronie ale w apce jak przeglądam treningi to mam pokazane np. 3 Achievements a po wejściu w trening 2 bo jest pomijany segment, który zrobiłem. Oczywiście pozostali mają na swoich aktywnościach puchary. Taka sytuacja jest też w miejscu gdzie miałem prywatny segment a ktoś w międzyczasie utworzył taki sam publiczny. Ja swój skasowałem ale korony mi nie wyświetla.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka



#84 marb

marb
  • Użytkownik
  • 288 postów
  • Skądsouth

Napisano 30 październik 2018 - 18:19

Mam Garmina 520 oraz aplikację Strava w telefonie. Po każdym przejeździe garmin wysyła wyniki do Garmin Connect i do Stravy. W segmentach Stravy zapisywany jestem wtedy podwójnie - profil z Garmina i profil ze Stravy (ten sam czas :)  ). Co zrobić by w Stravie wyświetlało tylko jeden wynik i żeby był to ten z Garmina?



#85 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 październik 2018 - 19:03

Nie uruchamiać Stravy w telefonie?


--
Marcin Trzaska /czach/

-- 

Marcin Trzaska


#86 marb

marb
  • Użytkownik
  • 288 postów
  • Skądsouth

Napisano 30 październik 2018 - 19:25

Nie uruchamiać Stravy w telefonie?


--
Marcin Trzaska /czach/

Nie uruchamiam.



#87 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 październik 2018 - 19:29

No to muszę przyznać, że czegoś nie rozumiem.
Włączam licznik, rejestruję trasę, kończę i zapisuję, przez telefon (po BT) trasa wysyłana jest na GC a stamtąd na Stravę.
W segmentach Stravy jestem pojedynczo.



--
Marcin Trzaska /czach/

-- 

Marcin Trzaska


#88 marb

marb
  • Użytkownik
  • 288 postów
  • Skądsouth

Napisano 30 październik 2018 - 19:51

No to muszę przyznać, że czegoś nie rozumiem.
Włączam licznik, rejestruję trasę, kończę i zapisuję, przez telefon (po BT) trasa wysyłana jest na GC a stamtąd na Stravę.
W segmentach Stravy jestem pojedynczo.



--
Marcin Trzaska /czach/

Włączam licznik, rejestruję trasę, kończę i zapisuję, przez telefon (po BT) trasa wysyłana jest na GC a stamtąd na Stravę.

 

Do tej pory jest tak samo. Po wysłaniu trasy włącza się powiadomienie GC i Stravy o nowym treningu. W Stravie są zdublowane wyniki (wyświetlone oba profile jakby były niezależne - np. inne są ikony i nazwy - w GC imię i nazwisko a ze stravy imię i inicjał). 

 

Sama aplikacja nie ma uprawnień w telefonie do włączania się - bez garmina nigdy się nie włącza i nic nie rejestruje. 



#89 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 30 październik 2018 - 21:45

A nie masz czasami połączonego GC z jakąś inna aplikacją, np. Endomendo, a ta wysyła do Stravy ?

Posprawdzaj bo masz pętle na 100%. Nie ma opcji żeby GC wysyłał po dwa razy to samo.


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#90 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 31 październik 2018 - 12:33

Na dodatek masz 2 konta Strava i oba konta zsynchronizowane z Garminem (lub czymś innym):

 

wyświetlone oba profile jakby były niezależne - np. inne są ikony i nazwy - w GC imię i nazwisko a ze stravy imię i inicjał). 

 

Usuń jedno z tych kont (np. to z imieniem i inicjałem) i po problemie.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#91 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 grudzień 2018 - 17:56

wie ktoś czy jest już linka podsumuwujący 2018? :D



#92 skraburski

skraburski
  • Użytkownik
  • 202 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2018 - 17:56

Musi się najpierw skończyć :)

#93 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 grudzień 2018 - 22:08

w tamtym roku już w połowie grudnia było!



#94 skraburski

skraburski
  • Użytkownik
  • 202 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudzień 2018 - 23:02

troche bez sensu podsumowywac rok jak sie nie skończył, bo chyba, że ktoś skończył jeździć z końcem lata.



#95 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudzień 2018 - 08:56

Ej mnie czeka jeszcze tydzien na Kanarach!
  • skraburski lubi to

#96 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:40

Dzisiejszy trening najwidocznie poszedł się kochać.

 

Wróciłem z trasy, usiadlem w knajpce, klikam Finish (zdązyłem jeszcze spojrzeć na dane treningu, wszystko pięknie zapisane), patrzę - no internet connection. Jeszcze pokazał się ekran edycji, napisałem tytul, wrzuciłem fotkę, klikam save - to samo. Kurde. Wracam na chatę, podłaczam wifi - nic nie ma. Przepadło. Iphone SE. Czy ktoś mial coś podobnego? Widocznie będę musiał zapisywać na endomondo.. 

 

EDIT: o zapisało się :) troche nad tym myślał.. 



#97 mrfreeze

mrfreeze
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 19:21

Witam. Niektóre ulubione segmenty przestało mi pokazywać podczas jazdy. Zaznaczełem, odznaczałem, synchronizowałem niestety nie pomogło. Segment dalej istnieje, przejeżdzam jak zawsze i od pewnego czasu cisza. Co może być przyczyną?

#98 Orzecho

Orzecho
  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 19:26

A może usunąłeś z ulubionych i dlatego nie pokazuje?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka



#99 mrfreeze

mrfreeze
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:38

A może usunąłeś z ulubionych i dlatego nie pokazuje?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Segmenty dalej w ulubionych. Próbowałem usuwać, dodawać, synchronizacja i nic. Dziwna sprawa.



#100 piter600

piter600
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 17 luty 2019 - 09:56

Korzysta ktoś z tej stronki http://www.jonathano...alSummary.php ?

Nie chce mi zaimportować danych ze stravy z tego roku, i niewiem czy to tylko u mnie problem czy sie coś pozmieniało.

 

Problem nieaktualny, dzisiaj dane sie wczytały :)





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strava