Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strava - Nauczcie Mnie W To :)

strava

692 odpowiedzi w tym temacie

#121 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 luty 2020 - 09:24

wyczaiłem zależność - jak się elevate zapycha danymi i każe czekać 5h na resync, to wtedy mi sie wykrzacza, a robię ciągle ten sync bo w połowie zaczyna sync od nowa, coś schrzanili w tej nowej wersji 

 

tylko czemu mam ten bug na wszystkich przeglądarkach skoro elevate mam tylko w chromie



#122 skraburski

skraburski
  • Użytkownik
  • 202 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 luty 2020 - 10:08

Strava ma jakis limit ile danych możesz pobrać na raz, dlatego elevate robi pierwsza synchronizację na raty. Jeśli wykorzystałeś ten limit to może dlatego w innych przeglądarkach też nie działa. Spróbuj zamknąć chrome i sprawdź za 5h w innej

#123 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 luty 2020 - 11:26

zsyncowało się wszystko w elevate, teraz działa

 

EDIT. za to co innego się zj***:

2020-02-20-13-48-08.jpg



#124 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 22 luty 2020 - 14:23

Już nic :P 



#125 Rrr16

Rrr16
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 26 luty 2020 - 16:19

Witam. Troche szukalem, rowniez na engl, forach i slabe wyniki...
Czy jest gdzies strona, wtyczka, ktora jest w stanie porownac ilosc PR lepszych niz PRy jednego z followersow?
Oczywiscie tam, gdzie z kolega jezdzimy. Czyli wynik np. bylby: 44 do 41 PR masz lepszych niz twoj kolega/followers.
Byla jedna strona, ktora o ten temat „zahaczala”, jakies „rivals” ale finalnie nie bylo pelnego podsumowania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#126 montell81

montell81
  • Użytkownik
  • 345 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 13:51

Po kilkunastu miesiącach wracam do sportu. Ostatni raz gdy korzystałem ze stravy to myla możliwość wykupienia czesciowej subskrypcji (interesują mnie tylko segmenty live). Szukam takiej opcji teraz i mam możliwość wyłącznie zakupu pełnej wersji.
Czy opcja częściowej subskrypcji już nie ma?

#127 montell81

montell81
  • Użytkownik
  • 345 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 13:51

Po kilkunastu miesiącach wracam do sportu. Ostatni raz gdy korzystałem ze stravy to myla możliwość wykupienia czesciowej subskrypcji (interesują mnie tylko segmenty live). Szukam takiej opcji teraz i mam możliwość wyłącznie zakupu pełnej wersji.
Czy opcja częściowej subskrypcji już nie ma?

#128 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 21 kwiecień 2020 - 18:31

Nie ma. Wrócili do starego modelu - wszystko albo nic 


To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#129 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwiecień 2020 - 20:53

Mi dziś leaderboard się nie zupdatował :(
wg instrukcji mam trening dla Everyone, zrobiłem Refresh Activity Ach., zrobiłem Refresh My results na wybranych segmentach i nic. Jest poprzedni wynik. Co ciekawe, jak wybieram This Month to mi się wyświetla aktualny PR. A jak This Year to już nie. Może trzeba zaczekać do rana..

EDIT widzę że nie tylko u mnie, więc to jakiś globalny problem

EDIT już naprawili

#130 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2198 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwiecień 2020 - 07:24

To się nazywa „eventual consistency” :P

#131 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 18 maj 2020 - 20:50

Szok https://www.cyclist....-for-free-users



#132 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 19 maj 2020 - 05:17

Jedno z dwóch: albo zaczną na siebie zarabiać albo zamkną ten serwis.

Oczywiście, wolałbym żeby przyciągnęli płacących użytkowników dodając nowe, atrakcyjne funkcji w sekcji Premium zamiast kazać płacić za coś, co było do tej pory darmowe.

Ale jeśli mają zarabiać to wolę płatną opcję niż zasypywanie reklamami albo sprzedawanie danych (tak jak to robi Facebook).

Zdaję też sobie sprawę, że będę w mniejszości ale uważam, że za pracę należy się im zapłata. A 5$ miesięcznie to mniej, niż wydaje na banany, które zjadam na rowerze.

Pozdrawiam!

#133 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 19 maj 2020 - 05:21

*** New features for subscribers

A big Routes update, with planning & recommendations on iOS and Android

Matched Rides: Analyze performance on identical rides over time

See your full workout history with Training Log on iOS

Workout Analysis is now available for all activity types

Grade-Adjusted Pace (GAP) now on iOS and Android

Coming soon: A whole new way to compete on segments…

*** New subscription features that were previously free

Overall segment leaderboards (Top 10 view is still free)

Comparing, filtering and analyzing segment efforts

Route planning on strava.com, with a huge redesign launching soon!

Matched Runs: Analyze performance on identical runs over time

Training Log on Android and strava.com

Monthly activity trends and comparisons

*** Recent releases for all athletes

“Favorites first” feed settings and the return of the chronological feed

Improved impossible effort detection… False KOMs, QOMs, CRs dethroned!

Apple Watch uploading and improved sync to Apple Health

Recorded the drive home by accident? New mobile activity cropping

All activities now show both elapsed and moving time

New or improved analysis of power, cadence and swimming stroke rate

https://www.strava.c...N5iAQdZqRz3aAjR

#134 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2198 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 maj 2020 - 06:15

Odważny eksperyment, przecież siła tej platformy wynikała z popularności segmentów. Zobaczcie jak wyglądają segmenty na Garminie? Są, funkcjonują ale nigdy nie osiągną masy krytycznej Stravy bo nie każdy używa Garmina.

Darmowy dostęp do podstawowych funkcji związanych z segmentami (np. porównywanie do znajomych) to było coś co napędzało tą platformę. Zobaczymy czy nie stracą pędu :)

Po prostu uważam, że to na czym próbowali zarabiać robili słabo - patrz funkcje treningowe vs. stravistix.

Trochę mi szkoda że zamknęli dostęp do budowania tras, ale to akurat uważam za dobry ruch. BTW. Ktoś używał tej ulepszonej wersji? Wnosi coś względem connect-a?

#135 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 19 maj 2020 - 06:21

Teraz wszyscy psioczą na gorąco. Parę dni minie, ochłoną i z pokorą wykupią wersje Premium w większości zapewne. 



#136 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 19 maj 2020 - 07:08

Ja tam wykupiłem jeszcze przed updatem. Nie uważam wydatku 7$ za przesadzony jeśli chodzi o skalę miesiąca. Jakby kazali płacić 50$ to bym dał siana.



#137 heavy_puchatek

heavy_puchatek
  • Użytkownik
  • 481 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 19 maj 2020 - 07:34

Ja mam premium przypadkiem na rok bo zapomniałem wyłączyć triala. A chciałem tylko live segmenty jak dawniej, jakoś przeżyję tę stratę :)

 

W ogóle dla mne Strava = segmenty, tu nic więcej nie ma. Planowanie tras - takie tam jak wszędzie. Analiza treningu - nic ciekawego. Strava jako dzienniczek i magazyn wszystkich swoich danych - też byle jak. Serwis społecznościowy? No też tak średnio - nie mogę napisać przez Stravę do kolegi, najwyżej komentować jego jazdę. Wydarzeń, wyścigów, ustawek tam nie widzę - to nie jest kolarski Facebook, to tylko Strava.

 

Nawet co do tych segmentów Nie ma porządnej wyszukiwarki, "segment explore" to jakiś żart. Żadnego filtrowania, zero, null. Fajnie byłoby dodać coś na plus, albo chociaż zabrać ale istotnie poprawić tę płatną część - a nie po prostu kazać płacić. 

 

 


  • Marcin321 lubi to

#138 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 19 maj 2020 - 07:58

No te filtrowanie jest...... ''super''- u mnie 35 stron z Segmentami do przeglądnięcia  po kolei klikanie next ...nie idzie skoczyc np. do 20 tej strony...bo jest 1,2,3...........33,34,35

Overall segment leaderboards (Top 10 view is still free)

Comparing, filtering and analyzing segment efforts
 

Rozumiem to wszystko dotyczy tego jak już wgramy plik z jazdy na Strave ?!

 

Czyli co : za free będziemy widziec  tylko te top 10 ...a bez  np.  My Results, People i am Following,Today....znaczy mi bardziej o te ostatnie chodzi ....bo KOM//ów łowcą nie jestem  ,na tym poziomie to  czy 1wszy czy 1000 na segmencie znaczenie ma 0 we, no ale czasem chciałoby się porównać do swoich czasów czy kogoś tam znajmego.

 

Dla mnie Strava to bardziej jakaś tam dokumentacja- wgrać plik,potem jakieś foto, zobaczyć jak się jechało konkretny interesujący odcinek , może jak inni jadą i tyle ....tworzenie tras- są lepsze serwisy tutaj nawet ludzik Street Viev nie działa .  Live segment spróbowałem kiedyś i ...wywaliłem z hukiem bo mi ekran zaśmiecało. 

 

( mam oczywiscie free)

 

 



#139 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2875 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 maj 2020 - 08:05

Prawda, segment explorer to żart, nie ma żadnego normalnego filtru, zwłaszcza po długości segmentu

szukajka treningów też żart, trzeba podać konkretnie słowo w deklinacji bo inaczej nie znajdzie, a powinno zawężać już od pierwszych wpisanych 2 liter, nie wspominając o filtrach po dacie/długości jazdy

 

ale trasy się fajnie robi i przez appkę wahoo można natychmiast zgrać do komputerka, ja z tego często korzystam

stathunters jest super, np. żeby zobaczyc czy kiedyś już jechałem daną trasą i co tam ciekawego było, cała heatmapa per bike, staty

 

pewnie wykupię suba, ale dziwię się, że przy takiej ilości userów nie znalazł się żaden sponsor? już pigmej, przeżyłbym reklamy byle nie nachalne, na fejsie da się z tym żyć. 

 

ale to serio ciekawe jak ten ruch wpłynie w ogóle na całą aplikację



#140 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 19 maj 2020 - 08:30

Tu: https://translate.go...ZAf26XxJScDoGSA (z g-tłumacza dla lepszego zrozumienia dla większości) aktualizacja poprzedniej informacji z dobrym wyjaśnieniem dlaczego nie reklamy i jak to mniej więcej ma wyglądać.

 

Teraz wszyscy psioczą na gorąco. Parę dni minie, ochłoną i z pokorą wykupią wersje Premium w większości zapewne. 

 

Nie ma szans. Może ci z obsesją KOMów. Właściwie dla mnie nic się nie zmienia, a pewno i dla znacznej części też.

Gorzej jak zamkną swoje API dla serwisów zewnętrznych, albo wprowadzą zaporowe opłaty za korzystanie z nich.

 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: strava