Skocz do zawartości


Zdjęcie

Majka Na Dopingu?


104 odpowiedzi w tym temacie

#101 Born Ready

Born Ready
 • Użytkownik
 • 364 postów

Napisano 20 luty 2018 - 20:09

Niedopuszczalnosc koksu jest pochodną bycia dyscypliną olimpijską?

Nie. #102 beskidbike

beskidbike
 • Użytkownik
 • 1534 postów
 • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 luty 2018 - 20:33

A no właśnie, to co mają sprawdzać sportowcy podczas zawodów ? 

W tym momencie to wyścig czyj organizm może więcej przyjąć i się nie przekręcić. Jest artykuł, w którym człowiek zajmujący się tym tematem stwierdził, że dawka dla "normalnego człowieka" tego, co brał Froome (salbutamol) to 1000 jednostek, dopuszczalna 2000. A on tą DOPUSZCZALNĄ przekroczył 20-krotnie! czyli tak naprawdę 40-krotnie tego co aplikuje sobie zwykły astmatyk! Jasno powiedział, że jest to dawka śmiertelna i jest "wyścig" który organizm ma lepszą tolerancję i przetrwa taką "kurację"

 

 

To inaczej. Zadaj sobie pytanie ilu wielkich mistrzów z przeszłości nieprzyłapanych na dopingu przyznało się do jego stosowania?

To inaczej. Zobacz na klasyfikację generalną tourów przełomu i początku XXI w. Z pierwszej dziesiątki praktycznie wszyscy prędzej czy później mieli "przygody" dopingowe. Albo ich złapali, albo sami się przyznali po zakończeniu kariery. Z obecnymi "mistrzami" będzie tak samo. Teraz fascynacja wynikami, a za jakiś czas wielkie zdziwienie i zawód, że "brał". 


"A teraz uwaga, tylko nie rżyjcie - ostatnio zrobiłem sobie ocieplacz na penisa, bo u mnie to jest najbardziej newralgiczny punkt. Ciśnienie chłodnego powietrza wali w krocze i siusiak marznie jak cholera, a wiadomo trzeba dbać o niego"- oryginalny cytat z FR.org :)


#103 Gosc_AdamKrz94_*

Gosc_AdamKrz94_*
 • Gość

Napisano 20 luty 2018 - 21:05

Myślicie że taki Uran jest czysty?

#104 Born Ready

Born Ready
 • Użytkownik
 • 364 postów

Napisano 20 luty 2018 - 21:35

Podobno lekko promieniotwórczy.


 • beskidbike i Siara_iwj lubią to

#105 Bullet

Bullet

  Let There Be Rock

 • Użytkownik
 • 1706 postów

Napisano 20 luty 2018 - 22:44

Ten tekst nadaje się do łapu-capu. Żartujesz, prawda? 

 

Czy może uważasz, że tylko czołówka brała? Jeden gość (kulturysta chyba) kiedyś powiedział, że jeśli jesteś kutasem, to na sterydach będziesz superkutasem. Tak samo ze sportem - jeśli dwóch kolesi bierze, to jasne, że ten bardziej utalentowany lub lepiej wytrenowany i tak będzie nadal mocniejszy. Kox nie jest magicznym środkiem, który równa do góry wszystkich biorących. Trzeba mieć jakąś bazę, którą on wywinduje. 

Przydałby się moderator, co by dał temu chłopcu bana za publiczne bluzgi, na tym forum nie pierwszy zresztą raz. Naucz się mówić, potem możesz dyskutować, chociaż po prawdzie, to za wiele do powiedzenia nie masz.

Dodaj odpowiedź