Skocz do zawartości


Zdjęcie

Urządzenia Treningowe Garmin (Edge/fenix/fr) + Akcesoria


11788 odpowiedzi w tym temacie

#2301 Gosc_broklyn20_*

Gosc_broklyn20_*
  • Gość

Napisano 19 styczeń 2015 - 20:11

Z innej kategorii. Przypadkiem ostatnio zauważyłem że przy potrząśnięciu e500 wnętrzności w środku się poruszają :D. Uderzać z tym do dystrybutora czy jest to zgodne z "umową"? :)



#2302 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8609 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:09

Zależy jak mocno potrząsasz, jedynie to moze akumulator być odklejony (silikon), niby nic, ale ewentualnie można go na delikatnie przymocować, choć chyba nic stać się nie powinno.

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#2303 czarusblitz

czarusblitz
  • Użytkownik
  • 644 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 00:15

Jak u was bylo w przypadku reklamacji akcesoriow... np GSC-10, czy serwis kazal wam wysylac uszkodzony czujnik, czy wystarczylo wyslac reklamacje z dowodem zakupu i przysylali nowy? Ktos wczesniej, chyba Wiki nie musial nic wysylac?
Using Tapatalk

#2304 zorba

zorba
  • Użytkownik
  • 289 postów
  • Skądz Będzina

Napisano 20 styczeń 2015 - 06:34

Jak u was bylo w przypadku reklamacji akcesoriow... np GSC-10, czy serwis kazal wam wysylac uszkodzony czujnik, czy wystarczylo wyslac reklamacje z dowodem zakupu i przysylali nowy? Ktos wczesniej, chyba Wiki nie musial nic wysylac?

 

Reklamowałem opaskę do czujnika HR.

Za pierwszym razem wystarczył skan dowodu zakupu i bardzo szybko

dostałem nową (podobno lepszą  ;-)  bo Premium) opaskę bezpośrednio z (chyba) Holandii.

Gdy reklamowałem ponownie (nota bene tę samą opaskę  ;-) ) powołałem się na numer

reklamacji/zamówienia tej poprzedniej ale tym razem już musiałem wysłać uszkodzoną do Warszawy.

Support Garmin (PL) nadał numer reklamacji, który należało wpisać na kopercie z uszkodzoną opaską.

Na nową opaskę czekałem ponad dwa tygodnie ale ..... dostałem cały komplet (razem z czujnikiem). 

Podobnie było z reklamacją w sklepie Azymut. Dostałem oryginalny druk reklamacji, wypełniłem i .......

wszystko wysłałem do sklepu w Warszawie. Nową opaskę (nawet z czujnikiem) dostałem następnego

dnia po telefonicznej weryfikacji mojej reklamacji  :-D i tu ...... gigantyczny "+" dla Azymuta !!  :-D

 

Pozdrawiam !!

 

PS

Za każdym razem mimo, że reklamowałem samą opaskę (czujniki były sprawne) dostawałem cały komplet.

Tak, że "czujników ci u mnie dostatek"  ;-)


ZORBA pozdrawia !!


#2305 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8609 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 20 styczeń 2015 - 07:41

Amerykański styl gwarancji - nie naprawia się, wymienia na nowy/refabrykowany. Powinieneś był wysłać cały komplet, a nie tylko samą opaskę, z założenia odsyłają komplet, no i komplet należy odesłać.

 

Jeśli chodzi o gsc10, to najprawdopodobniej nie będziesz musiał go odsyłać. Ja nie musiałem, wystarczyły dowody kupna (skan faktury - czyli warto brać fakturę imienną, bez dowodu zakupu może być problem!), nowy gsc przysłali z UK (szybko). Przy reklamacji edge 500 wysłanie do serwisu w PL było tym razem konieczne, nowy egzemplarz był już dostarczony kurierem z terenu kraju.

 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#2306 zorba

zorba
  • Użytkownik
  • 289 postów
  • Skądz Będzina

Napisano 20 styczeń 2015 - 07:58

................................................. Powinieneś był wysłać cały komplet, a nie tylko samą opaskę, z założenia odsyłają komplet, no i komplet należy odesłać.....................

 

 

W obydwu przypadkach gdy musiałem coś odsyłać dostawałem informację by odesłać tylko opaskę (bez czujnika)  :-P  ;-)

 

Pozdrawiam !!


ZORBA pozdrawia !!


#2307 xmartin

xmartin
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 08:36

Witam

 

Mam pytanie dotyczące ustawień w edge 510.

Jest opcja długość korby - czyli rozmiar od początku do końca czy od środka gwintów (rama, pedała)?

 

Pozdrawiam



#2308 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8609 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 20 styczeń 2015 - 08:46

Rozmiar jak rozmiar - masz napisane na korbie w pobliżu gwintu do pedała.

Ale ma to znaczenie tylko dla pedałów Vector (pomiar mocy garmina), w innym przypadku nie ma to najmniejszego znaczenia.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#2309 xmartin

xmartin
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 20 styczeń 2015 - 12:31

Dzięki - sprawdzę



#2310 kosa

kosa
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 20 styczeń 2015 - 21:50

Witam.

 

Mam pytanie, czy ktoś z szanownych użytkowników korzystających z Garmin Connect i posiadających E510 z wersją softu 3.40 ma problemy z funkcją 'prześlij do urządzenia'?

 

Dodam, że w moim przypadku po kliknięciu w przeglądarce w w/w funkcję pojawia się tylko okno informujące że trzeba to zrobić przez aplikację 'Garmin Express', która jest oczywiście zainstalowana, a urządzenie podpięte przez usb do kompa i widoczne w systemie windows jako magazyn - jest do niego dostęp jak do pendrive.

 

Sytuacja taka powtarza się przy próbie przesłania na urządzenie segmentu lub kursu.

 

Dodam tylko, że można z kompa przesłać plik z np aktywnością do serwisu jak i przez aplikację mobilną.



#2311 spec

spec
  • Użytkownik
  • 287 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 styczeń 2015 - 11:25

mam 510 z softem 3.40 , nie mam problemów

przesyłam przez GC 20 s i trening 3godz. jest GC



#2312 stigzak

stigzak
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 16:59

Wersja 3.40. Także bez problemów. Podpinam przez USB i Garmin Express sam synchronizuje i wrzuca trening na GC.

Wywalam jednak za moment Lumię i upload będę już robił z telefonu.



#2313 czarusblitz

czarusblitz
  • Użytkownik
  • 644 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 17:19

Ja zas z synchronizacja nie mam problemow, ale w samym Garmin Connect dzieja sie dziwne rzeczy. Aktywnosci sa przesylane i moge je przegladac, ale gdy np przejde do widoku kalendarza to mam same puste pola, a podsumowania tygodniowe i miesieczne oblicza. Ktos ma takacsytuacje?
Using Tapatalk

#2314 kosa

kosa
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 21 styczeń 2015 - 18:56

Może źle się wyraziłem.

Nie mam problemu z upload - z garmina do serwisu GC jak np przesłanie odbytej aktywności.

Problem jest gdy chcę przesłać z GC do urządzenia np. segment lub kurs.



#2315 spec

spec
  • Użytkownik
  • 287 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 styczeń 2015 - 22:36

może masz mało miejsca w 510 u mnie bez problemu się ładują 



#2316 kosa

kosa
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 21 styczeń 2015 - 22:44

spec - miejsca mam 12MB więc wystarczająco.

 



#2317 kosa

kosa
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 21 styczeń 2015 - 22:47

GC nie krzyczy, że mało pamięci tylko chce bym zainstalował Garmin Express, który jest oczywiście zainstalowany, zaktualizowany i włączony, a do kompa przez usb podłączony jest gamin. Kompletnie nie wiem dlaczego to ustrojstwo działa tylko w jedną stronę :-(

 



#2318 kosa

kosa
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądKędzierzyn-Koźle

Napisano 22 styczeń 2015 - 00:02

Problem rozwiązany.

Rozwiązanie okazało się banalne. Wystarczyło odinstalować całkowicie 'Garmin Express' (wraz z usunięciem wszystkich plików z dysku z nim związanych) a nie aktualizować go. Potem oczywiście ponowna instalacja



#2319 J.O.

J.O.
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 12:08

Witam wszystkich swoim pierwszym wpisem!

Czy ktoś może mi udzielić informacji na temat Edga510 (ostatecznie może być 810), których nie znalazłem w instrukcji obsługi, ani na infolinii garmina?

1. Czy w trakcie jazdy rejestrowane i wyświetlane są wartości minimalne i maksymalne temperatury. Wiem, że aktualną można wyświetlać.

2. Czy jest wyświetlany łaczny czas lub wartości procentowe w strefach tętna (w trakcie jazdy, wiem że w garmin conect jest)?

3. Ile ekranów można dostosować, z których można korzystać w trakcie jazdy?

 

Z tatrzańskim pozdrowieniem!



#2320 play

play
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądpzn

Napisano 25 styczeń 2015 - 12:28

Instrukcja str 17-19 masz listę dostępnych pól danych podczas jazdy. Temp tylko aktualna, czasu w strefach brak.





Dodaj odpowiedź