Skocz do zawartości


Zdjęcie

RB jak Rondo Babka


1389 odpowiedzi w tym temacie

#321 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 09 kwiecień 2011 - 12:57

Ze mnie żaden tam mocny zawodnik - ale obiecuję, że jak wstanę i dojadę na 9tą to będę - chyba że będzie lać. Postaram się. Będziecie musieli tylko dużo na mnie krzyczeć jak mam za parawan robić :)

#322 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 09 kwiecień 2011 - 13:15

Ze mnie żaden tam mocny zawodnik - ale obiecuję, że jak wstanę i dojadę na 9tą to będę - chyba że będzie lać. Postaram się. Będziecie musieli tylko dużo na mnie krzyczeć jak mam za parawan robić :)

super, będziemy musieli się umówić tylko kiedy uciekamy i będzie dobrze :-)

#323 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 kwiecień 2011 - 13:28

Michał nie przyjechał ale i tak udało się uciec we trzech :-)

#324 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 10 kwiecień 2011 - 13:49

Respect Krzychu, ja dopiero w drugiej grupie poczułem, że tam pasuje :)

ps. pozdro Qqx :)

#325 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2011 - 13:51

Michał nie przyjechał ale i tak udało się uciec we trzech :-)

Ty cwaniaku!!! 2km przed Jabłonną mówiłeś że nie uciekasz:D

#326 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 10 kwiecień 2011 - 14:51

Ja jest bardzo zadowolony z dzisiejszej Babki, super trening.
krzy1976, który byłeś? Adam z Ośki Ursynów miał pecha złapał gumę.
frixfrot, też Cię pozdrawiam, miło było z Tobą wracać. A jazda na Twoim kole to czysta przyjemność, niezłą zasłonę chłopie robisz :mrgreen:

#327 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 10 kwiecień 2011 - 15:39

Ja jest bardzo zadowolony z dzisiejszej Babki, super trening.
frixfrot, też Cię pozdrawiam, miło było z Tobą wracać. A jazda na Twoim kole to czysta przyjemność, niezłą zasłonę chłopie robisz :mrgreen:


Z Tobą również, świetny dzień, a na dodatek jeden z najwyższych Johann van Summeren( 197cm, tyle co ja :P ) w peletonie wygral Paris-Roubaix, to daje nadzieję :)

#328 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 10 kwiecień 2011 - 15:53

Ja jest bardzo zadowolony z dzisiejszej Babki, super trening.
krzy1976, który byłeś? Adam z Ośki Ursynów miał pecha złapał gumę.
frixfrot, też Cię pozdrawiam, miło było z Tobą wracać. A jazda na Twoim kole to czysta przyjemność, niezłą zasłonę chłopie robisz :mrgreen:


krzy1976 Brawo! Jedynka? - już doczytałem że nr #2 - też brawo :)
qqx ... widzę że Adam przenosi nawyki treningowe na wyścigowe ;) niedobrze, niedobrze :-P Jaka dzisiaj była frekwencja i pogoda?

Co do P-R - widzieliście w jakim tempie FC dogonił drugą grupę? Miałby jeszcze 800, 1000m i kto inny by się po raz cieszył ze zwycięstwa :) Na odcinku ok 2 km odrobił 25 sekund, potem na ostatnich dwóch kolejne 21 sekund! Zwierze.

#329 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 kwiecień 2011 - 16:51

Ja jest bardzo zadowolony z dzisiejszej Babki, super trening.
krzy1976, który byłeś? Adam z Ośki Ursynów miał pecha złapał gumę.
frixfrot, też Cię pozdrawiam, miło było z Tobą wracać. A jazda na Twoim kole to czysta przyjemność, niezłą zasłonę chłopie robisz :mrgreen:


Tak jak napisałem wyżej byłem drugi a nie pierwszy. Pierwszy był Paweł z Olsha. We trójkę uciekaliśmy od Borkowa czyli od 65km trasy ronda babka: http://www.bikemap.net/route/726981 skoczyliśmy za zakrętem tak żeby uciekać już z wiatrem i udało się dojechać do mety z paru minutową przewagą.
Wiem że Adam złapał gumę bo jechał koło mnie jak stanął zmieniać dętkę.
Michał, ale chodzi o drugiego Adama z Ośki a nie o tego co zawsze, widać to jest specyfika Ośki, łapanie gum. Frixfrot jak to się stało że spadłeś do następnej grupki ? Artur, dlaczego nie zabrałeś się do pierwszej grupki od samego początku ? W którym miejscu peleton tak bardzo się podzielił, ja jechałem w pierwszej ok.15-osobowej grupce a co tam dalej się działo ???

#330 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 kwiecień 2011 - 16:54

Michał nie przyjechał ale i tak udało się uciec we trzech :-)

Ty cwaniaku!!! 2km przed Jabłonną mówiłeś że nie uciekasz:D

Tak wyszło, jak czołowa grupka na wyścigu/treningu jedzie 30km/h to nie wypada nie uciekać :-)

#331 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 kwiecień 2011 - 16:55

Co do P-R - widzieliście w jakim tempie FC dogonił drugą grupę? Miałby jeszcze 800, 1000m i kto inny by się po raz cieszył ze zwycięstwa :) Na odcinku ok 2 km odrobił 25 sekund, potem na ostatnich dwóch kolejne 21 sekund! Zwierze.

Tak samo Ty byś wyglądał na rondzie babka gdybyś przyjechał, serio. Twoje 38km/h pod wiatr zrobiłoby podobne wrażenie ! Wystarczy żebyś przyjechał...
  • rock lubi to

#332 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 10 kwiecień 2011 - 17:30

Frixfrot jak to się stało że spadłeś do następnej grupki ? Artur, dlaczego nie zabrałeś się do pierwszej grupki od samego początku ? W którym miejscu peleton tak bardzo się podzielił, ja jechałem w pierwszej ok.15-osobowej grupce a co tam dalej się działo ???


Wydaje mi się, że już na pierwszym wiadukcie wszystko się posypało, Dębe dorobiło resztę. Dlaczego spadłem? Była dziura w drodze, zwolniłem, a potem poczułem że znów nie będę spawał, że i tak się z Wami ugotuję, może to był błąd. Później zebraliśmy się w około 12 osobową grupę z Qqx-em, Babiczem itd. i ładnie w podwójnym wahlarzu szliśmy za Wami.

#333 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 10 kwiecień 2011 - 18:17

@krzy1976 Jestem Ci winny dwie długie zmiany na ostatnich 10 kilometrach następnym razem :)

#334 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 kwiecień 2011 - 19:06

krzy1976 gratulacje!

A Banaszki byli?

#335 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 kwiecień 2011 - 19:37

krzy1976 gratulacje!

A Banaszki byli?

Nie było, jak zaczną przyjeżdżać to będzie znacznie trudniej. Wykorzystujemy to że ich nie ma :-) Generalnie mam wrażenie że rondo jest najsłabsze od lat, tak wolno to chyba nigdy nie było...

#336 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 kwiecień 2011 - 19:39

Wydaje mi się, że już na pierwszym wiadukcie wszystko się posypało, Dębe dorobiło resztę. Dlaczego spadłem? Była dziura w drodze, zwolniłem, a potem poczułem że znów nie będę spawał, że i tak się z Wami ugotuję, może to był błąd. Później zebraliśmy się w około 12 osobową grupę z Qqx-em, Babiczem itd. i ładnie w podwójnym wahlarzu szliśmy za Wami.

Na dębe to już była ta grupka z której uciekaliśmy, reszta musiała gdzieś wcześniej odpaść. Chyba na tej prostej z wiaduktem w polu, tam nieźle wiało. Frixfrot w którym miejscu odpadłeś, bo mi się wydawało że jeszcze byłeś w czołowej grupce w Borkowie tam gdzie odjechaliśmy we trójkę ?

#337 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 10 kwiecień 2011 - 21:22

Na dębe to już była ta grupka z której uciekaliśmy, reszta musiała gdzieś wcześniej odpaść. Chyba na tej prostej z wiaduktem w polu, tam nieźle wiało. Frixfrot w którym miejscu odpadłeś, bo mi się wydawało że jeszcze byłeś w czołowej grupce w Borkowie tam gdzie odjechaliśmy we trójkę ?


z reguły odpadam na moście nad Wkrą, więc coś w tym jest :) ale niestety, tym razem to już przed nasielskiem (chrcynno). a co do niskiego tempa - wiatr studzi mocno zapał :)

#338 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 10 kwiecień 2011 - 22:15

@krzy1976 Jestem Ci winny dwie długie zmiany na ostatnich 10 kilometrach następnym razem :)

Wystarczy że przyjedziesz od czasu do czasu na rondo, wydaje mi się że Tobie taki trening też dużo da.

#339 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 kwiecień 2011 - 06:47

Fakt jazda z lepszymi od siebie przyczyni się do podwyższenia swojego poziomu. :lol:

#340 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 kwiecień 2011 - 08:07

krzy1976 gratulacje!

A Banaszki byli?

Nie było, jak zaczną przyjeżdżać to będzie znacznie trudniej. Wykorzystujemy to że ich nie ma :-) Generalnie mam wrażenie że rondo jest najsłabsze od lat, tak wolno to chyba nigdy nie było...


A może ty jesteś mocniejszy niż poprzednio?



Dodaj odpowiedź