Skocz do zawartości


Zdjęcie

RB jak Rondo Babka


1389 odpowiedzi w tym temacie

#341 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 11 kwiecień 2011 - 15:10

Fakt jazda z lepszymi od siebie przyczyni się do podwyższenia swojego poziomu. :lol:

Michał jest w tym momencie dużo lepszy od większości ludzi którzy jeżdżą na RB w sensie wytrzymałości ale może się dużo nauczyć jeżeli chodzi o jazdę w grupie i o tworzenie ucieczek. Mieć takiego zawodnika w ucieczce - bezcennne.

#342 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 11 kwiecień 2011 - 15:12

A może ty jesteś mocniejszy niż poprzednio?

Może, przez tą zimę robiłem więcej powtórzeń z większym ciężarem (przysiady ze sztangą) niż rok temu więc może jestem mocniejszy.

#343 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 11 kwiecień 2011 - 20:13

Będę przyjeżdżać, będę. W najbliższą niedzielę jadę na czasówkę ŻTC w Franciszkanach; ale w sobotę się stawię; potem - ilekroć nie będzie czasówek w niedzielę - to RB trafia na tapetę.

A od jutra (jak zdążę z Koszalina) zaczynam ćwiczyć mocniejsze interwały - 5ęciominutówki - idealne na ucieczki w małych grupach na oderwanie się od grupy ;) [żartuje - na oderwanie to poniżej minuty i każdy pracuje :)]

#344 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 12 kwiecień 2011 - 00:31

W sobotę to co innego, inni ludzie, inna trasa, inne tempo. Pierwszy raz jak przyjedziesz w niedzielę to w celach poznania trasy i poznania grupy, za drugim razem czeka Ciebie już ciężka robota ;-)

#345 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 12 kwiecień 2011 - 09:46

Sie zrobi ;)

#346 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 kwiecień 2011 - 22:18

frixfrot - rozpracowałem Cię po Twoim opisie z niedzieli i wzroście ;-) Odpadliśmy od pierwszej grupy mniej więcej w tym samym momencie, czyli w rejonie lotniska przed Nasielskiem. Mi udało się utrzymać ze 2-3 km dłużej w grupie, aż mnie po prostu urwali. Nie dałem radę utrzymać koła, kiedy po tych dziurach centralnie szliśmy pod wiatr. Doszliście mnie na zakręcie w lewo, tuż przed wjazdem do Nasielska. Później była dobra praca w grupie "na podwójnym" a w rejonie mostka skoczyło trzech takich, co nic nie pracowali, ale poszli w małą ucieczkę,,,

#347 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 13 kwiecień 2011 - 08:50

frixfrot - rozpracowałem Cię po Twoim opisie z niedzieli i wzroście ;-) Odpadliśmy od pierwszej grupy mniej więcej w tym samym momencie, czyli w rejonie lotniska przed Nasielskiem. Mi udało się utrzymać ze 2-3 km dłużej w grupie, aż mnie po prostu urwali. Nie dałem radę utrzymać koła, kiedy po tych dziurach centralnie szliśmy pod wiatr. Doszliście mnie na zakręcie w lewo, tuż przed wjazdem do Nasielska. Później była dobra praca w grupie "na podwójnym" a w rejonie mostka skoczyło trzech takich, co nic nie pracowali, ale poszli w małą ucieczkę,,,


hehe, siema :) no właśnie, te dziury i wiatr były dobijające, właściwie każdy mały błąd powodował zwiększenie luki.
praca była zajefajna, świetnie się jechało, to lubię, no i Ty byłeś jednym z jej motorów :)
a co do kolegów opierdalaczy-ucieczkowiczów - cóż, dość wyraźnie określiłem opinię o nich po ich odjeździe :P
to co - do niedzieli? :)

pozdro i dzięki za jazdę

#348 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 kwiecień 2011 - 09:19

frixfrot czy ty nie jesteś tym który jechał ze mną i qqx z pod placu zabaw w Powsinie? W niedziele 2011-03-20?

#349 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 13 kwiecień 2011 - 09:41

frixfrot czy ty nie jesteś tym który jechał ze mną i qqx z pod placu zabaw w Powsinie? W niedziele 2011-03-20?


nie, to nie byłem ja, ale mam nadzieję, że się poznamy, bo ja też tam często jeżdzę, często w soboty z KS "Wilanów" na rundach :)

#350 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:14

frixfrot - rozpracowałem Cię po Twoim opisie z niedzieli i wzroście ;-) Odpadliśmy od pierwszej grupy mniej więcej w tym samym momencie, czyli w rejonie lotniska przed Nasielskiem. Mi udało się utrzymać ze 2-3 km dłużej w grupie, aż mnie po prostu urwali. Nie dałem radę utrzymać koła, kiedy po tych dziurach centralnie szliśmy pod wiatr. Doszliście mnie na zakręcie w lewo, tuż przed wjazdem do Nasielska. Później była dobra praca w grupie "na podwójnym" a w rejonie mostka skoczyło trzech takich, co nic nie pracowali, ale poszli w małą ucieczkę

A następna grupka była daleko za Wami czy gonili Was ?

#351 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 13 kwiecień 2011 - 10:45

A następna grupka była daleko za Wami czy gonili Was ?


w ogóle nie było widać następnej grupki, panowie chyba spasowali.

#352 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:48

Bucz, A na jakim rowerze/w jakim stroju jechałeś?

praca była zajefajna, świetnie się jechało, to lubię

istotnie jazda na podwójnym wachlarzu była super, szkoda, że nie wszyscy chcieli pracować, bo tępo mogło być naprawdę niezłe pod ten wiatr.

#353 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 13 kwiecień 2011 - 11:52

czy ktoś tutaj na forum jechał w niedzielę w 3 grupce ?
hehe, będziemy tak przeżywali niedzielę aż do następnej niedzieli :-)
a tutaj jesteśmy na zdjęciach: http://www.rondobabka.info/

#354 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 kwiecień 2011 - 12:09

frixfrot - rozpracowałem Cię po Twoim opisie z niedzieli i wzroście ;-) Odpadliśmy od pierwszej grupy mniej więcej w tym samym momencie, czyli w rejonie lotniska przed Nasielskiem. Mi udało się utrzymać ze 2-3 km dłużej w grupie, aż mnie po prostu urwali. Nie dałem radę utrzymać koła, kiedy po tych dziurach centralnie szliśmy pod wiatr. Doszliście mnie na zakręcie w lewo, tuż przed wjazdem do Nasielska. Później była dobra praca w grupie "na podwójnym" a w rejonie mostka skoczyło trzech takich, co nic nie pracowali, ale poszli w małą ucieczkę,,,


hehe, siema :) no właśnie, te dziury i wiatr były dobijające, właściwie każdy mały błąd powodował zwię≡kszenie luki.
praca była zajefajna, świetnie się jechało, to lubię, no i Ty byłeś jednym z jej motorów :)
a co do kolegów opierdalaczy-ucieczkowiczów - cóż, dość wyraźnie określiłem opinię o nich po ich odjeździe :P
to co - do niedzieli? :)

pozdro i dzięki za jazdę

D
Dzięki także dla Ciebie za wspólna jazdę. Mi również sie podobało. To jest fajna zabawa. Trzymaj sie i do zobaczenia w niedziele.

P.S. Pomarańczowa rama Orłowski; biały kask selev matrix, koszulka biało-czerwono-czarna.

#355 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 13 kwiecień 2011 - 13:44

P.S. Pomarańczowa rama Orłowski; biały kask selev matrix, koszulka biało-czerwono-czarna.

czyli: http://www.rondobabk.../09012011_4.jpg
ja, qqx i Bucz

#356 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 14 kwiecień 2011 - 19:38

Jedzie ktoś z Piaseczna/Konstancina na Babkę?
W końcu chcę zrobić dłuższą trasę spokojnym tempem, więc za Nowym Dworem odbijam na Leszno, potem Błonie, Milanówek, Podkowa Leśna, Nadarzyn, jak starczy sił to Tarczyn i Góra Kalwaria.

#357 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 15 kwiecień 2011 - 09:51

Jedzie ktoś z Piaseczna/Konstancina na Babkę?
W końcu chcę zrobić dłuższą trasę spokojnym tempem, więc za Nowym Dworem odbijam na Leszno, potem Błonie, Milanówek, Podkowa Leśna, Nadarzyn, jak starczy sił to Tarczyn i Góra Kalwaria.


od NDM do Błonia mogę Ci potowarzyszyć :)

#358 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 15 kwiecień 2011 - 12:52

frixfrot, A gdzie jedziesz, na RB, czy do Pruszkowa? Bo się chyba nie rozdwoisz :mrgreen:

#359 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 15 kwiecień 2011 - 13:31

frixfrot, A gdzie jedziesz, na RB, czy do Pruszkowa? Bo się chyba nie rozdwoisz :mrgreen:

nie przyjedziesz do Pruszkowa ? :-( umów się z Grześkiem do którego Ci dałem telefon poprzednio i z kaziklcd i przyjedźcie !

#360 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 15 kwiecień 2011 - 13:39

frixfrot, A gdzie jedziesz, na RB, czy do Pruszkowa? Bo się chyba nie rozdwoisz :mrgreen:


Myślałem, że jedziesz tę trase w niedzielę, bo w sobotę to faktycznie jestem w Pruszkowie :)



Dodaj odpowiedź