Skocz do zawartości


Zdjęcie

RB jak Rondo Babka


1389 odpowiedzi w tym temacie

#761 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 23 październik 2011 - 17:37

Ja miałem plany przyjechać, bo to w sumie jedno z ostatnich rond, ale niestety żona się rozchorowała i nie mogłem. Koło 11 wyskoczyłem na stówkę i faktycznie ciężko się jeździ. Dla mnie kolosalne znaczenie ma temperatura, ubieram się jak na zimę wszystkie kieszenie wypchane jedzeniem, a i tak duża część energii idzie na ogrzanie organizmu. Trening w takiej temperaturze to dla mnie x2 w porównaniu do jazdy w 23 stopniach.
A za tydzień jest jeszcze punktowy trening, czy już zakończenie sezonu???

#762 Gosc_kluseczka85_*

Gosc_kluseczka85_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2011 - 17:46

No właśnie panowie...w najbliższą niedziele zakończenie sezonu?
Bo to już ostatni weekend

#763 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 październik 2011 - 18:16

To było z pewnością ostatnie tegoroczne rondo na pełnej trasie, czyli tzw.”Nasielsk”. Za tydzień krótkie ściganie w klasyku Palmiry-Jabłonna, ale to będzie już tylko symboliczne pożegnanie się z sezonem i chyba bez punktów. Czas pomyśleć o następnym sezonie, przygotować jakiś plan treningowy i nastawić się mentalnie ;-)

#764 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 23 październik 2011 - 18:37

To było z pewnością ostatnie tegoroczne rondo na pełnej trasie, czyli tzw.”Nasielsk”.

Tym bardziej mi szkoda :-(
A kto dzisiaj był pierwszy? Poszła jakaś ucieczka, czy finisz był z grupy?

#765 cezaurzy

cezaurzy
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądWarszawa-Wola

Napisano 23 październik 2011 - 19:51

Jeśli ktoś ma sprawdzone info o niedzieli to dajcie znać na forum - godziny czy coś tam . Sylwus na stronie babki nic nie pisze, a może coś o tym dziś wspominano na RB ??

#766 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 23 październik 2011 - 22:34

Tym bardziej mi szkoda :-(
A kto dzisiaj był pierwszy? Poszła jakaś ucieczka, czy finisz był z grupy?

Bucz przestał jechać na podjeździe za mostkiem, puścił koło i 3 osoby odjechały ;-) w tym Michał Podlaski, efekt końcowy łatwy do przewidzenia, byłem zły na siebie że nie było mnie wtedy z przodu :-(( Osoba która wygrała została dociągnięta do kreski przez Michała, podobno chłopak szuka klubu, czarno to widzę z takim poziomem, ale oczywiście trzymam kciuki...

#767 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 23 październik 2011 - 22:36

Jeśli ktoś ma sprawdzone info o niedzieli to dajcie znać na forum - godziny czy coś tam . Sylwus na stronie babki nic nie pisze, a może coś o tym dziś wspominano na RB ??

Czarek, zakończenie jak co roku ! zobacz jak było w zeszłym roku albo dwa lata temu, tylko że teraz będzie na Młocinach bo Bogdan już nie robi zakończenia na Tarchominie.

rok temu było tak:
Program zakończenia sezonu Rondo Babka Team 2010 r:

Niedziela 24.10.2010 r


- 10:00 - 10:15 - zbiórka kolarzy na Rondzie Babka

- 10:15 - wyjazd całej Grupy do Palmir

- 10:45 - zbiórka na parkingu przed cmentarzem w Palmirach

- 11:00 po przybyciu wszystkich uczestników grupa uda się na cmentarz

- uroczyste złożenie wieńców i zapalenie zniczy przez delegację WTC

- powrót grupy na parking

- około 11:45 odjazd kolarzy:

Grupa biorąca udział w "klasyku" Palmiry - Jabłonna"

- przybycie kolarzy do Baru Nad Stawem "Sfinks", gdzie odbędzie się zakończenie sezonu Rondo Babka Team.

- w planie jak co roku jest rozdanie nagród, ognisko i dobra zabawa :)

dwa lata temu tak:
Program zakończenia sezonu Rondo Babka Team 2009 r:

Niedziela 25.10.2009 r


- 09:45 - 10:00 - zbiórka kolarzy na Rondzie Babka

- 10:00 - wyjazd całej Grupy do Palmir

- 10:45 - zbiórka na parkingu przed cmentarzem w Palmirach

- 11:00 po przybyciu wszystkich uczestników grupa uda się na cmentarz

- uroczyste złożenie wieńców i zapalenie zniczy przez delegację WTC

- powrót grupy na parking

- około 11:45 odjazd kolarzy:

Grupa biorąca udział w "klasyku" Palmiry - Jabłonna"
Grupa udająca się bezpośrednio do parku na Młociny

- przybycie kolarzy do parku na Młociny, gdzie odbędzie się zakończenie sezonu Rondo Babka Team.

- w planie jak co roku jest ognisko i dobra zabawa :)

#768 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 październik 2011 - 23:29

Bucz przestał jechać na podjeździe za mostkiem, puścił koło i 3 osoby odjechały ;-) w tym Michał Podlaski, efekt końcowy łatwy do przewidzenia, byłem zły na siebie że nie było mnie wtedy z przodu :-(( Osoba która wygrała została dociągnięta do kreski przez Michała, podobno chłopak szuka klubu, czarno to widzę z takim poziomem, ale oczywiście trzymam kciuki...


krzy1976 właśnie nie za bardzo kojarzyłem gdzie urwała się ta ucieczka i dopiero teraz mi się przypomniało. Czasem mam takie "fazy", że po treningu nie pamiętam co się działo na trasie w jakimś momencie. Apropo tamtej sytuacji, to chyba coś do mnie na trasie mówiłeś, że grupa przeze mnie się porwała czy coś w tym stylu? Mam nadzieję, że nie masz pretensji :-/ Wiem, że chciałeś się załapać w ucieczkę. Ja również próbowałem dzisiaj kilka razy, bo sprinterem raczej nie jestem. Podjazd zaczynaliśmy wszyscy razem? A co do mojej jazdy, to rzeczywiście puściłem koło, bo nie wierzyłem, że ta akcja coś da. Jechałem o ile dobrze pamiętam podjazd gdzieś całkiem z przodu grupy i postanowiłem przejść na tył na wypłaszczeniu. Jak widać był to taktyczny błąd z mojej strony. Zabrakło instynktu i wiary w powodzenie. No ale z drugiej strony wprowadziłem zamieszanie przez co było ciekawiej i nieco zaskakująco :lol: Chyba wszyscy już wtedy myśleli, że będziesz finisz z dużej grupy.

#769 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 23 październik 2011 - 23:46

hehe, nie no co Ty, pretensję mogę mieć wyłącznie do siebie :-) wiedziałem że Michał będzie próbował porwać na tym podjeździe grupę ale nie sądziłem że ktoś puści koło tak bardzo z przodu :-) jechałeś na podjeździe jako 4, puściłeś koło i ta trójka na przodzie odjechała, a reszta stanęła za Tobą :-) Gdybyś kojarzył tego gościa w stroju Mostostalu to byś wiedział że jak on będzie w odjeździe to na pewno ten odjazd dojedzie do kreski :-) w końcu to uczestnik tegorocznego tour de pologne ;-)

#770 Bucz

Bucz
  • Użytkownik
  • 219 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 październik 2011 - 08:31

"gościa w stroju Mostostalu" nie kojarzyłem. Jego nazwisko dopiero teraz wrzuciłem w google i poczytałem nieco na jego temat. Gdybym o tym wiedział, to bym mu siedział na kole najdłużej jak to tylko możliwe. Gratulacje za występ w TdP i powodzenia w znalezieniu silniejszej ekipu niż Aktio-Mostostal. W nadchodzącym sezonie będzię z tym jednak ciężko. W zasadzie w Polsce to chyba tylko BGŻ i BDC będą prezentowały jakiś względny poziom.

#771 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 26 październik 2011 - 15:13

zakończenie sezonu, w dobrym tonie jest przyjechać:
Program zakończenia sezonu Rondo Babka Team 2011 r:

Niedziela 30.10.2011 r


- 09:45 - 10:00 - zbiórka kolarzy na Rondzie Babka

- 10:00 - wyjazd całej Grupy do Palmir

- 10:45 - zbiórka na parkingu przed cmentarzem w Palmirach

- 11:00 po przybyciu wszystkich uczestników grupa uda się na cmentarz

- uroczyste złożenie wieńców i zapalenie zniczy

- powrót grupy na parking

- około 11:45 odjazd kolarzy:

Grupa biorąca udział w "klasyku" Palmiry - Jabłonna"
Grupa udająca się bezpośrednio do parku na Młociny

- przybycie kolarzy do parku na Młociny, gdzie odbędzie się zakończenie sezonu Rondo Babka Team.

(dekoracja odbędzie się na polanie - Młociny - wjazd obok McDonalds)

- w planie jak co roku jest ognisko i dobra zabawa :)

http://www.rondobabka.info/

#772 Gosc_kubapie_*

Gosc_kubapie_*
  • Gość

Napisano 26 październik 2011 - 18:29

Uroczystości w Palmirach odbywają się ze względu na osobę Tomasza Stankiewicza czy może jeszcze kogoś innego? Dla wielu osób może być dziwne czemu tam pojawia się tylu kolarzy.

#773 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 26 październik 2011 - 21:50

Uroczystości w Palmirach odbywają się ze względu na osobę Tomasza Stankiewicza czy może jeszcze kogoś innego? Dla wielu osób może być dziwne czemu tam pojawia się tylu kolarzy.

Wieńce składane są na grobach paru sportowców: Tomasza Stankiewicza, Tadeusza Bartodziejskiego (kolarze) i Janusza Kusocińskiego (chyba każdy Polak wie: lekkoatleta)

#774 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 27 październik 2011 - 10:01

i Janusza Kusocińskiego (chyba każdy Polak wie: lekkoatleta)



yyyyyy.. ;)

u2250y2014v3.gif


#775 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 27 październik 2011 - 11:32

yyyyyy.. ;)

Niedawno spytałem się swojej koleżanki z pracy (młoda dziewczyna) czy wie kto to był Jerzy Kukuczka, to nie wiedziała, a Wanda Rutkiewicz, podobna odpowiedź... nieraz można się podłamać, ale zabawy przy tym miałem dużo :-)

#776 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 27 październik 2011 - 14:16

Już dźwigasz? A jakieś roztrenowanie?

#777 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 27 październik 2011 - 18:38

Już dźwigasz? A jakieś roztrenowanie?

cały mój sezon letni to roztrenowanie ;-)

#778 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 27 październik 2011 - 18:43

A to chyba, że tak. W sumie widać po wyniku na RB :mrgreen:

#779 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 27 październik 2011 - 21:42

A to chyba, że tak. W sumie widać po wyniku na RB :mrgreen:

Tak sobie myślę o tej mojej jeździe na rowerze, że nie jest ona na tyle intensywna żeby robić jakieś roztrenowanie. Wynik na RB to głównie zasługa dobrej formy na wiosnę po solidnie przepracowanej zimie ze sztangą, w dodatku koledzy z RB dopiero się rozkręcali. Jestem zwolennikiem takiej filozofii: w zimę jest katorga żeby w lato jeździć z przyjemnością :-)

#780 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 30 październik 2011 - 17:48

dzisiaj Rondo Babka Team dokonał otwarcia Mostu Północnego dla ruchu rowerowego ;-) pierwszy raz wracaliśmy z treningu tym mostem, mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie to już normalna droga powrotu dla wielu osób.



Dodaj odpowiedź