Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garmin Z Kokpitem Caynon

garmin canyon

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 BartekTS

BartekTS
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 09:00

Panowie,

 

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Canyona Ultimate SL CF z kokpitem aero do którego pasuje poniżej zamieszczony wysięgnik.

 

Mam pytanie do osób używających kokpitów aero Canyona.

 

1. Czy jest jakaś alternatywa dla tego wysięgnika?

2. Czy jest opcja zamontować pod Garminem np. GoPro albo - co w szczególności mnie interesuje - światełko? Zbliża się jesień i fajnie byłoby mieć zamontowane jakieś światełko na wieczór :)

 

Gdyby ktoś przy okazji miał do sprzedania takie mocowanko do Garmina do chętnie kupię :)

 

Dzięki za pomoc

 

be28af4781196f7d851513c795768.jpg



#2 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 01 wrzesień 2018 - 17:14

1 nie spotkałem

2 trytytkami :) ale uważaj z obciążeniem bo nie jest to mocne mocowanie - chodzi o gwint tych śrubek - nie ufałbym im przy dużym obciążeniu

 

generalnie mam wrażenie jakby ten uchwyt był "doprojektowany bo im się przypomniało" - nie projektowali kiery wraz z uchwytem 

 

ja kamerę mocowałem pod spodem kierownicy - tak po środku ramienia -  na zipy wcześniej zabezpieczając carbon przed rysami kawałkiem dętki i taśmą izolacyjną czarną



#3 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 01 wrzesień 2018 - 21:01

Panowie,

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Canyona Ultimate SL CF z kokpitem aero do którego pasuje poniżej zamieszczony wysięgnik.

Mam pytanie do osób używających kokpitów aero Canyona.

1. Czy jest jakaś alternatywa dla tego wysięgnika?
2. Czy jest opcja zamontować pod Garminem np. GoPro albo - co w szczególności mnie interesuje - światełko? Zbliża się jesień i fajnie byłoby mieć zamontowane jakieś światełko na wieczór :)

Gdyby ktoś przy okazji miał do sprzedania takie mocowanko do Garmina do chętnie kupię :)

Dzięki za pomoc

be28af4781196f7d851513c795768.jpg

Znalazłem coś na Amazonie, choć nie wiem do końca czy pasuje do Twojego kokpitu. Wygląda solidnie https://www.amazon.c...P/dp/B01N9NWHZV



#4 BartekTS

BartekTS
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 22:08

Dzięki.

 

To Rec-Mounts właśnie widziałem i poważnie się zastanawiam, gdyż jest tam solidniejsza opcja lampki, która jednak w naszych warunkach się przydaje :) 

 

Poczekam, może ktos jeszcze ma jakieś pomysły i się podzieli. Szczerze mówiąc przez kupnem nie sądziłem, że jakiś BarFly czy inny K-Edge nie robi do tego uchwytu a tu niespodzianka :)

 



#5 szymony

szymony
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 05:45

https://m.aliexpress...ist.32891991215

#6 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 02 wrzesień 2018 - 09:15

problemem nie jest solidność uchwytu TYLKO solidność gwintów w kierownicy, które ten uchwyt trzymają - nawet jakbyś dał najlepszy materiał w uchwycie to i tak bałbym się zawiesić czegoś cięższego właśnie przez te gniazda śrub, które pierwotnie przewidziane były tylko na zaślepkę linek i trzymania ich w kupie





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: garmin, canyon