Skocz do zawartości


Virtual Reality Trainer Tacx Fortius / I-magic


125 odpowiedzi w tym temacie

#121 Radello

Radello
  • Użytkownik
  • 614 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 kwiecień 2013 - 22:10

Licencja do GE jest wymagana od wersji 3.11, tak więc wgrywaj 3.10.

http://www.radello.pl - odżywki Dextro Energy / Honey Stinger / Huma Gel / Nuun, kosmetyki Sportsbalm / Bodyglide - bezpośrednio od dystrybutora/importera


#122 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • SkądKampinoski PN

Napisano 29 kwiecień 2013 - 07:26

lotek - czy zdezaktywowałeś licencję na starym/pierwszym kompie i czy zaktywowałeś tęże licencję na drugim kompie?

#123 lotek

lotek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądWilkszyn

Napisano 29 kwiecień 2013 - 10:31

Zdezaktywowany i aktywowany. Na nowym już wszystko działa. Funkcja 'restore' przeniosła wszystkie profile i formaty treningów, ale same zapisane treningi tylko szczątkowo. Skopiowały się co prawda do prawidłowych katalogów, ale nie widać ich w zakładce 'Analyser'. Być może dlatego, że robiłem je na wersji wyższej niż zainstalowana obecnie. Nie będę już dociekał, tym bardziej że nie będę aktualizował powyżej wersji 3.10. Przy uruchomieniu na starym komputerze jest komunikat o potrzebie aktywacji, ale program startuje, porobię więc zrzuty ekranowe treningów i będzie materiał do porównań na następną zimę. Chyba że wiesz jak przerobić format *.tts na postać czytelną dla typowych programów graficznych (jpeg, tiff, pdf...)

#124 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • SkądKampinoski PN

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:39

Być może dlatego, że robiłem je na wersji wyższej niż zainstalowana obecnie


To właśnie powód. Wersje niższe nie rozumieją treningów przejechanych na wyższych wersjach.

wiesz jak przerobić format *.tts na postać czytelną dla typowych programów graficznych (jpeg, tiff, pdf...)

Niestety nie. Jednak jeżeli ktoś już to rozpracuje, to chętnie się zapoznam z takimi "konwerterami".

#125 czmiel

czmiel
  • Użytkownik
  • 471 postów
  • SkądWlkp

Napisano 21 maj 2013 - 20:39

A że tak spytam, gdzie kupowaliście swoje trenażery? Szukam i szukam i niewiele udało mi się znaleźć. Ledwie kilka sklepów, a chciałbym kupić jednak możliwie jak najtaniej. Póki co I-Magic udało mi się znaleźć za 1840... Ktoś tu pisał, że kupił za 1780. Ale dwa lata temu, więc może da radę gdzieś wyhaczyć taniej. :evil:

#126 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 183 postów
  • SkądKampinoski PN

Napisano 22 maj 2013 - 13:42

Ze względu na gwarancję, ja zakupiłem swojego FLOW'a w najbliższym miejscu mojego zamieszkania. Reklamnować sklepu nie będę, bo nie kupowałem w nim nic innego. Jeżeli zależy Ci tylko na cenie, poszukaj na forum. Widziałem kilka tygodni temu, że ktos chciał sprzedać swój sprzęt.



Dodaj odpowiedź